WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМенеджмент → Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні - Реферат

Ресурсний потенціал розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Україні - Реферат

потреби.
?
Розділ 3
Пропозиції щодо удосконалення організаційної структури комплексу "Каштан".
Аналізуючи структуру комплексу "Каштан", я помітив суттєвий недолік в організації надання послуг підприємством -в даній організації не передбачається жодного закладу харчування, адже правильне харчування надзвичайно важливе для людей, що займаються спортом. Я пропоную створити при комплексі "Каштан" невеличке кафе, де б клієнтам пропонувалась здорова свіжа їжа, соки, біо-молочні продукти, а також спеціально збалансоване дієтичне меню, розроблене лікарем-дієтологом для спортсменів чи для людей, які займаються спортом з певною ціллю і для яких раціональне харчування тільки доповнить і прискорить отримання бажаного ефекту, наприклад для жінок, що хочуть схуднути. В перспективі можна було б розробити дієтичне меню для дітей, що займаються в різноманітних гуртках при спорткомплексі "Каштан" відповідно до обраного виду спорту. Кафе "Арнольд", крім групи споживачів послуг спорткомплексу "Каштан", вечором могло б відкривати свої двері для місцевих жителів, як місце відпочинку та проведення дозвілля. Це б збільшило прибуток кафе і ,згодом, кафе було б джерелом додаткового прибутку для спорткомплексу.
Звичайно, що для відкриття кафе та початкової його діяльності необхідно вкласти певні кошти. Пропоную приблизний фінансовий план кафе "Арнольд".
Таблиця 1.1.
Прогноз витрат для відкриття кафе "Арнольд" при спорткомплексі "Каштан".

з/Політологія Витрати для реалізації проекту Сума, грн
1. Обладнання приміщення кафе (барна стойка, меблі ,кухонне устаткування, інший інвентар) 6153,00
2. Оформлення необхідної документації, сплата державного мита 1000,00
3. Посуд, рушники, інші предмети, в т.ч. і одноразового використання 4500,00
4. Початкова партія продуктів 2000,00
5. Разом 13 713,00
Отже, максимальний стартовий капітал для організації кафе становить 13 713 грн., крім витрат на капітальний ремонт.
Таблиця 1.2.
Орієнтовна чисельність персоналу.

з/Політологія Посада Чисельність, чол.. Середня ЗП в міс., грн. Річний фонд ЗП, грн. Нарахування на ЗП, грн.
(37%)
1. Менеджер кафе 1 300,0 3600,0 1332,00
2. Кухар 2 250,0/500,0 3000,0/
6000,0 2220,00
3. Бармен-офіціант 2 230,0/460,0 2760,0/
5520,0 2042,40
4. Обслуговуючий персонал (посудомийка,
техпрацівник) 2 220,0/440,0 2640,0/
5280,0 1953,60
5. Разом 7 1700,0 20400,0 7548,00
Отже, витрати на річну оплату праці працівників кафе "Арнольд" становить 7548 грн. Загальні витрати становлять 21261 грн. При умові, що кафе, щодня відвідуватимуть 60 чол. і витрачатимуть мінімальну суму 5 грн. кожний, витрати на придбання устаткування окупляться менше ніж за рік.
Послуга здорового харчування, що пропонується кафе "Арнольд" ,як видно з попередніх розрахунків потребує значних капіталовкладень, тому вважаю за потрібне запропонувати послугу, що зацікавить клієнтів, особливо привабить молодь, та не потребує значних коштів.
Склад і структура матеріально-технічної бази комплексу.
Діяльність спорткомплексу фінансується за рахунок коштів, передбачених в районному бюджеті на розвиток фізичної культури і спорту, добровільних внесків державних громадських організацій, окремих осіб, благодійних внесків спонсорів, з інших джерел, які не заборонені чинним законодавством. Отримані спорткомплексом кошти використовуються виключно для реалізації його мети та завдань спорткомплекс "Каштан" має у своїй власності спортивний зал в с. В Жванчик вул. Центральна 147а, а також може мати у своїй власності спортивні бази, спортивно-оздоровчі табори і бази відпочинку, транспортні засоби, та інші об'єкти, які використовуються для виконання завдань спорткомплексу.
Згідно Положення про фізкультурно-оздоровчий спортивний комплекс в його склад входить споруда спорткомплексу, будівництво якої в 2003 році фінансувалась із районного бюджету і по якій станом на 31.12 .2003 року рахується заборгованість в сумі 112,0 тис. грн., вказана заборгованість прийнята на баланс спорткомплексу "Каштан".
Висновок.
Підбиваючи підсумки своєї роботи, я можу сказати, що за період написання курсової роботи на підприємстві спорткомплексу "Каштан" я в повному обсязі ознайомилась з роботою спортивно-оздоровчого підприємства, його функціями та завданнями, ознайомилась з Положенням про спортивно-оздоровчий комплекс "Каштан" та змістом інших нормативних документів, що регулюють його діяльність, переліком пропонованих підприємством послуг, бухгалтерською та статистичною звітністю, загалом з роботою бюджетної організації, що надає різні види послуг.
Проаналізувавши отриману інформацію я зробив висновок, що підприємство не тільки розвивається в даний момент, але й впевнено дивиться в майбутнє.
Здійснюючи аналізбухгалтерської звітності за два квартали 2004 року я зрозумів механізм фінансування спорткомплексу "Каштан" та визначив напрямки використання фінансових ресурсів, проаналізувала основні джерела фінансування, їх структуру, а також проілюструвала отримані результати діаграмами і графіками.
Під час написання курсової я ознайомився з штатним розписом спорткомплексу "Каштан", посадовими інструкціями, проаналізувала існуючу систему оплати праці на підприємстві, проаналізувала та запропонувала вдосконалення існуючого мотиваційного механізму на підприємстві, охарактеризувала психологічні аспекти стосунків в колективі.
Я проаналізував маркетингову діяльність підприємства та здійснила невелике дослідження щодо структури пропонованих послуг, розподілу всієї кількості споживачів серед визначених груп послуг, запропонував та обґрунтував вдосконалення існуючої рекламної компанії підприємства, визначив принципи цінової політики підприємства.
Також аналізуючи звітність підприємства я визначив та обґрунтував основні принципи управління фінансовими ресурсами підприємства та конкретизував шляхи забезпечення фінансами спорткомплексу "Каштан".
Також ознайомився з організаційною структурою підприємства, визначив її недоліки та запропонував шляхи їх усунення з необхідним фінансовим обґрунтуванням.
Для індивідуального дослідження я обрав тему "Організація спортивно-оздоровчого туризму", оскільки саме ця тема найбільше пов'язана з запропонованими мною вдосконаленнями організаційної структури спорткомплексу "Каштан" і я вважаю, що це один з найперспективніших видів туризму для розвитку саме в цьому регіоні. В процесі дослідження даного питання ,я визначив основні види туризму, перспективи їх розвитку, а потім детальніше зупинився на методах організації туристичних походів, туристичному маркіруванні та туристській етиці.
Список використаної літератури.
1. Господарський кодекс "України".
2. Закон України "Про туризм".
3. Кабушкін Н.І.Менеджмент туризму, збірник БЕГУ, 1999.
4. Кифяк В.Ф. Організація туристичної діяльності в Україні . Чернівці: Карпати 2003.
5. Моник Г.Є, Гомба Л.А, Піддубна П.П, Менеджмент підприємства. Підручник-Київ: КНТЕУ, 2002.
6. Цибух В.І. Туризм ХХІ столітті. Глобальні тенденції і регіональні особливості. 2002.
7. Економіка України №1, 2004 // Новинков В.М. Туристичний попит і передумови його розвидку.

 
 

Цікаве

Загрузка...