WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМовознавство, Філологія → Етикет ділового листування та використання мовних формул (пошукова робота) - Реферат

Етикет ділового листування та використання мовних формул (пошукова робота) - Реферат

колективом вузу студентів -переможців конкурсу та викладачів, які роблять вагомий внесок у виховання молодого покоління.
Матеріали за підсумками внутрішньовузівського конкурсу відповідно до Положення просимо надіслати до Головного управління з питань внутрішньої політики Київської міської адміністрації за адресою: 01044, м. Київ-44, вул. Хрещатик, 36, тел. 221-28-88, 221-27-76.
Додаток: Текст Положення та заяви учасника конкурсу на 3 аркушах.
З повагою
заступник голови А. Толстоухов
Шановний акціонере!
Доводимо до відома акціонерів ВАТ "Запоріжсталь", що Спостережною радою Товариства (Протокол № 04-09/02-01 від 03.04.2001 р.) прийнято рішення про збільшення на Ц частину статутного фонду шляхом проведення додаткової емісії акцій у кількості 374969680 (триста сімдесят чотири мільйони дев'ятсот шістдесят дев'ять тисяч шістсот вісімдесят) шт. простих іменних акцій номінальною вартістю 0,25 грн кожна на загальну суму 93742420 (дев'яносто три мільйони сімсот сорок дві тисячі чотириста двадцять) гривень.
Здійснити підписку на акції Товариства другої емісії можна у термін з 11 червня по 10 липня 2001 року за адресою: м. Запоріжжя, Південне шосе, 72, тел. 39-33-08, 39-22-94, 39-25-97.
Заяви на придбання акцій подаються особисто замовником або уповноваженою ним особою.
Правління ВАТ
Листи-пропозиції
У діловій сфері надзвичайно поширені листи-пропозиції про співробітництво. Такі листи включають інформацію про специфіку підприємства і можливі напрями співпраці.
Ось зразки листів-пропозицій:
Шановний абоненте!
Звертаємося до Вас із цікавою і корисною інформацією, яка могла б сприяти Вашій відпустці та нашій роботі в літній період.
Щоб не переривати власний відпочинок і заощадити час, щоб не турбуватися про несплату за послуги кабельного телебачення, уникнути заборгованості протягом літа та повторного платного підключення, Ви можете оформити попередню абонплату, вказавши можливу для Вас суму (за 2, 3 або 4 місяці) в рядку "Сплачено іншу суму".
Бажаємо Вам чудового відпочинку!
З повагою та сподіванням на плідну співпрацю -
Адміністрація КТМ
Директорові Полтавського ліцею менеджменту і бізнесу
Севастопольський Центр підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ й організацій запрошує до проведення у м. Севастополі на базі Центру різноманітних заходів - семінарів, нарад, виставок тощо.
Рекламні матеріали додаються
З повагою -
директор М. Миненко
МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ПЕРСПЕКТИВНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
254070, м. Київ, вул. Волоська, 8/5 Тел. (044) 462-4937 Факс: (044) 463-5970 E-mail: office @ icps.kiev.ua
Шановні панове!
Міжнародний центр перспективних досліджень прагне розширення нашої співпраці, що обумовлена програмою на 2000 рік. Як Ви знаєте, однією з можливостей співпраці з Міжнародним центром перспективних досліджень є участь в експертних обговореннях і семінарах, що їх проводить Центр.
Для ефективного проведення семінарів і найповнішого задоволення потреб клієнтів нам потрібно знати основні сфери Ваших інтересів.
Пропонуємо Вам заповнити анкету, наведену на наступній сторінці, та надіслати за зазначеною далі адресою або факсом. Відповідно до Вашої анкети ми запрошуватимемо Вас на семінари з відповідної тематики. Сподіваємося на Вашу швидку відповідь.
З повагою -
Гліб Вишлінський,
Директор публікацій Міжнародного центру перспективних досліджень
Фірма "Десна" Директорові
71100 М.Бердянськ Будівельно-виробничого кооперативу
вул. Пушкіна, 5 "Зміна"
Тел. (060153) 6-94-54
14.07.92 р.
Фірма "Десна" виконає Ваші замовлення на виготовлення необхідних форм, бланків з фінансово-економічної діяльності підприємства та організації бухгалтерського обліку. Окремі види документів за Вашими пропозиціями виконуємо на дискетах.
Оплата за безготівковим розрахунком.
Контактний телефон: 457-76-55
Директор фірми Підпис Т. Т. Побережний
Листи-прохання
Листи-прохання складаються з метою отримання від адресата інформації, спонукання його до якоїсь дії тощо. У листі можуть бути викладені причини, що спонукали звернутися із певним проханням.
Для висловлення прохання використовуються такі стандартні вирази:
Просимо вирішити питання (повідомити, підтвердити, передбачити, дозволити, вжити заходів тощо)... Будь ласка, надішліть зразки...
Будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви ознайомите нас.. Ми були б дуже вдячні, якби Ви дали відповідь... Будемо Вам дуже зобов'язані, якщо Ви надасте допомогу... Зробіть ласку, підтвердіть свою участь у виставці...
Наведемо зразки листів-прохань.
Прем'єр-міністрові України Ющенкові В. А.
Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!
Звертаємося до Вас у справі, яка схвилювала всю громадськість нашої держави. Рада Міністрів УРСР постановою № 193-р від 5 травня 1990 р. заборонила промислове будівництво на обширах Шевченківського Національного заповідника у місті Каневі. Натомість XVIII сесія Канівської міської Ради 12 вересня 2000 р. прийняла ухвалу розмістити на березі Дніпра саме навпроти могили Тараса Шевченка у корпусах законсервованої бази ВКБ "Закордоненергокомплектбуд" підприємство з виплавки вторинного алюмінію з металобрухту (ТОВ "Укріс", СП "Інтер-сплав", м. Свердловськ Луганської області) потужністю 20-25 тонн. Це шкідливе виробництво планується облаштувати у зонах охоронного ландшафту Шевченківського заповідника. Розміщення тут виробництва вторинного алюмінію знищить рекреаційно-туристичний потенціал цих заповідних місць, завдасть непоправних втрат екології й культурі України. До речі, це рішення Канівською міською Радою прийнято без необхідного техніко-економічного обгрунтування проекту та відповідної державної екологічної експертизи. Звертаємо увагу і на те, що навіть в умовах царської сваволі та утисків національного життя українська громада спромоглася створити меморіал геніальному поетові-пророку. 10 червня 1918 р. уряд Української держави своєю постановою визнав могилу Тараса Шевченка Національною власністю. Не наважувалася підняти руку на Тарасову (Чернечу) гору і Радянська влада.
Ми підтримуємо резолюцію-звернення на Ваше ім'я учасників наукової конференції "Шевченківський Національний заповідник: історія і перспективи".
Просимо невідкладно прийняти постанову про захист Всеукраїнської святині, яка забороняла б розміщення у Каневі в охоронних зонах Шевченківського Національного заповідника алюмінієвого заводу та будь-яких інших промислових підприємств. Треба включити повністю ТАРАСІВ ОБРІЙ - ЗОНУ ОХОРОННОГО ЛАНДШАФТУ на лівому березі Дніпра, на який постійно зазіхають промисловці, до території Шевченківського Національного заповідника у м. Каневі. Настав час надати місту Каневу статус заповідника та міста національного відродження; розвивати його не в напрямку важкої індустрії, а як історико-культурний

 
 

Цікаве

Загрузка...