WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Адміністративно-правовий статус спеціальних (вільних) економічних зон - Курсова робота

Адміністративно-правовий статус спеціальних (вільних) економічних зон - Курсова робота

цих зон не визначено, але встановлено, що ухвалення інвестиційних проектів здійснюватиметься Радою з питань спеціальних економічних зон і спеціальних режимів інвестиційної діяльності. Отже, в донецькому проекті було враховано ті недоліки організаційного порядку, які мали місце при заснуванні ПЕЕЗ "Сиваш" (зокрема, це стосується порядку розгляду і затвердження інвестиційних проектів суб'єктів СЕЗ). Прийняття рішення про затвердження інвестиційного проекту означатиме поширення на названих суб'єктів підприємництва особливого режиму митного регулювання і оподаткування.
Спеціальний митний режим зовнішньоторговельної зони "Азов'я" передбачає звільнення від сплати ввізного мита і ПДВ товарів та інших предметів, ввезених на територію СЕЗ з-за меж митної території України для використання у межах цієї зони; в разі вивезення з території зони на митну територію України - стягнення ПДВ і акцизного збору з товарів походженням з території зони, призначених для внутрішнього споживання в Україні, а в разі вивезення за межі митної території України - повне звільнення від сплати названих платежів та вивізного мита. Експортно-імпортні операції суб'єктів СЕЗ не підлягають ліцензуванню і квотуванню, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України та рішеннями Кабінету Міністрів України.
Спеціальний митний режим СЕЗ "Донецьк" включає аналогічні норми господарської діяльності.
Для запобігання несанкціонованому і неконтрольованому проникненню на територію СЕЗ або за її межі фізичних осіб і транспортних засобів вона огороджується за периметром і облаштовується органом господарського розвитку СЕЗ відповідно до вимог Державної митної служби України.
Спеціальний пільговий режим оподаткування донецьких СЕЗ передбачає:
- прибуток платників податків, які перебувають на території СЕЗ, незалежно від форми власності, оподатковується за ставкою 20 % до обсягу оподаткування;
- від оподаткування звільняється репатріація нерезидентами доходів походженням з території зони (включаючи дивіденди, доходи від продажу нерухомого майна, прибуток від операцій з цінними паперами та іншими корпоративними правами, внески та премії на страхування або перестрахування ризиків);
- суб'єкти підприємницької діяльності СЕЗ звільняються від сплати внесків до Державного інноваційного фонду України.
Органами державного регулювання СЕЗ і спеціальних режимів інвестиційної діяльності на території Донецької області визначено Раду з питань спеціальних економічних зон та спеціальних режимів інвестиційної діяльності, органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації, орган господарського розвитку СЕЗ, центральні органи виконавчої влади України (питання державного регулювання СЕЗ).
В Указі Президента України (червень 1998 p.) створення спеціальної економічної зони "Славутич" пов'язується з необхідністю забезпечення працевлаштування населення міста Славутич, яке вивільнюється з Чорнобильської АЕС, та активізації підприємницької діяльності в регіоні. При цьому організаційно-правову форму визначено як СЕЗ, але фактично йдеться про фіскальний експеримент, який має привести до локальної економічної стабілізації в масштабі економіки конкретного міста.
Строк функціонування СЕЗ "Славутич" становить 12 років і завершиться 1 січня 2010 p. Але в документах обумовлюється, що датою заснування СЕЗ буде не дата прийняття рішення Верховною Радою України, а день державної реєстрації адміністрації цієї зони. Таке зауваження щодо відліку часу діяльності СЕЗ зроблено з урахуванням досвіду ПЕЕЗ "Сиваш", з приводу тривалості діяльності якої було багато різнотлумачень і неузгодженостей.
Суб'єктами СЕЗ "Славутич" можуть стати лише суб'єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані її адміністрацією і реалізують на її території затверджені інвестиційні проекти. Порядок затвердження цих проектів відповідною постановою визначив Кабінет Міністрів України, а реальні дії щодо їх розгляду та затвердження покладаються на адміністрацію СЕЗ.
У СЕЗ "Славутич" встановлюється спеціальний правовий режим економічної діяльності, який передбачає такі пільги для її суб'єктів:
- звільнення від обкладання ввізним митом і ПДВ імпорту сировини, матеріалів, устаткування і обладнання (крім підакцизних товарів), призначених для потреб власного виробництва;
- звільнення від сплати внесків до Державного інноваційного фонду України;
- звільнення від сплати внесків до Фонду України для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення;
- звільнення від сплати збору на обов'язкове соціальне страхування на випадок безробіття;
- звільнення (у перші два роки) від оподаткування прибутку суб'єктів підприємництва, які відповідають спеціально встановленим вимогам;
- зменшення на 50 % бази оподаткування прибутку суб'єктів підприємництва, які відповідають спеціально встановленим вимогам;
- звільнення від сплати платежів за користування земельними ділянками спеціально визначених суб'єктів підприємництва, які відповідають спеціально встановленим вимогам.
Система управління СЕЗ "Славутич" складається з Славутицької міської Ради народних депутатів, її виконавчогокомітету та адміністрації цієї зони.
СЕЗ можуть бути ліквідовані в разі закінчення встановленого строку їх існування або достроково - за обгрунтованим рішенням Верховної Ради України.
Рішення про необхідність заснування на території нашої держави нових СЕЗ, прийняті Президентом України, стосувалися зовнішньоторговельних зон у Миколаївській (ЗТЗ у порту Миколаєва), Львівській ("Яворів", "Курортополіс-Трускавець") і Закарпатській областях, а також в Автономній Республіці Крим.
Але слід наголосити на двох принципово важливих моментах, які мають місце в усіх випадках заснування в Україні вільних зон і можуть спричинити негативні наслідки, якщо не врахувати їх своєчасно.
По-перше, Укази Президента України щодо названих СЕЗ містять рішення про заснування зон, на підтвердження і розвиток яких компетентним органам доручається розробити пакет нормативно-правових актів (і в тому числі-техніко-економічне обгрунтування). Інакше кажучи, рішення приймається з мотивів швидкого радикального поліпшення соціально-економічної або екологічної ситуації, а розрахунки його фінансово-економічної ефективності відходять на другий план.
По-друге, створюється багато СЕЗ (і в тому числі - кілька зон одного типу), які охоплюють значну територію і велику кількість суб'єктів підприємництва, але не мають відпрацьованої нормативно-правової бази. В наших умовах у такій ситуації один-два негативних експерименти з формуванням СЕЗ можуть призвести до небажаних уза-гальнень і дискредитувати саму цю ідею. Ми вважаємо, що спершу необхідно відпрацювати всі питання створення та забезпечення ефективного функціонування невеликих таких зон кожного типу, а вже в разі отримання позитивного результату - поширювати цей досвід на інші території, як і передбачено чинною Концепцією створення СЕЗ в Україні.
3. Управління спеціальною (вільною) економічною зоною.
Відповідно до законодавства України на її території припускається створення вільних (спеціальних) економічних зон. У вільній економічній зоні встановлюється спеціальний правовий режим економічної діяльності і порядок застосування законів України на цій

 
 

Цікаве

Загрузка...