WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Служба безпеки України - Реферат

Служба безпеки України - Реферат

безпеки України має заступників, які за його поданням призначаються Президентом України.
Голова СБ України генерал-лейтенант Смешко Ігор Петрович
Перший заступник Голови СБ України генерал-полковник Землянський Юрій Володимирович
Заступник Голови СБ України - генерал-лейтенант Герасимов Анатолій Павлович
Заступник Голови СБ України - генерал-лейтенант юстиції Дріжчаний Ігор Васильович
Заступник Голови СБ України - генерал-лейтенант юстиції Обиход Микола Сергійович
Заступник Голови СБ України - начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю - генерал-майор Сергієнко Євген Володимирович
Заступник Голови СБ України - генерал-майор Туз Сергій Іванович
Заступник Голови СБ України - генерал-лейтенант Шеремета Володимир Володимирович
Символіка Служби Безпеки
Cимволіку Служби безпеки України затверждено указом Президента України "Про символіку Служби безпеки України"
Емблема Служби безпеки України являє собою прямий рівносторонній хрест із розбіжними кінцями синього кольору і золотими пружками. У центрі емблеми вміщено зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого золотого кольору на синьому полі в обрамленні вінка з дубового листя жовтого металу.
Прапор Служби безпеки України являє собою прямокутне полотнище малинового кольору зі співвідношенням сторін 2:3.
У центрі полотнища розміщено зображення емблеми Служби безпеки України. Висота емблеми становить 2/3 висоти полотнища, а ширина - 1/2 ширини полотнища. Діаметр вінка становить 1/4 ширини полотнища. Обидві сторони полотнища ідентичні.
Герб Центрального управління Служби безпеки України являє собою круглий щит малинового кольору з золотим окуттям, на тлі якого розміщено геральдичний знак Служби безпеки України. Геральдичний знак складається з емблеми Служби безпеки України, на тлі якої розміщено зображення лікторської фасції (в'язка різок з двосічною сокирою) і двох схрещених мечів вістрям угору. Зображення мечів, лікторської фасції - золоті.
Бойовий прапор військової частини Служби безпеки України являє собою малинове квадратне полотнище розміром 130 х 130 см. На лицьовій стороні Бойового прапора в центрі розміщено зображення емблеми Служби безпеки України. В усіх кутах полотнища вміщено зображення золотих вінків із дубового та калинового листя, у центрі яких - геральдичний знак Служби безпеки України.
Зворотна сторона прапора містить зображення прямого рівностороннього хреста з розбіжними кінцями синього кольору із золотими пружками і круглим медальйоном у центрі синього кольору в обрамленні вінка із золотого дубового листя. На тлі медальйона зазначається номер і назва військової частини золотими літерами. В усіх кутах полотнища вміщено зображення золотих вінків із дубового та калинового листя. У центрі вінків - зображення двох схрещених мечів вістрям угору і накладеної на них лікторської фасції. Вільні сторони прапора прикрашено золотою бахромою.
Древко прапора дерев'яне, чорного кольору. Верхівка древка стріловидна з жовтого металу, в центрі якої вміщено емблему Служби безпеки України.
До основи верхівки древка прикріплено подвійну синю стрічку з бантом. Краї стрічки обрамлено золотою лиштвою. Стрічка містить напис золотими літерами "Безпека держави - безпека народу" і орнамент із зображенням золотого дубового та калинового листя. На одному кінці стрічки - зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого, на іншому - емблеми Служби безпеки України на малиновому тлі. Кінці стрічки прикрашено золотою бахромою.
Службовий прапор органу, підрозділу, навчального закладу Служби безпеки України являє собою малинове прямокутне полотнище співвідношенням сторін 2:3 із вміщеним у крижі зображенням Державного Прапора України. Криж становить 1/2 довжини та 1/2 ширини полотнища. У центрі вільної частини полотнища вміщено емблему органу, підрозділу або навчального закладу Служби безпеки України. Висота емблеми становить 1/2 висоти полотнища. Лицьова та зворотна сторони полотнища ідентичні.
Древко прапора дерев'яне, чорного кольору. Верхівка древка стріловидна з жовтого металу, в центрі її вміщено емблему Служби безпеки України. До основи верхівки древка прикріплено подвійну синю стрічку з бантом. Краї стрічки обрамлено золотою лиштвою. Стрічка містить напис золотими літерами "Безпека держави - безпека народу" і орнамент із зображенням золотого дубового та калинового листя. На одному кінці стрічки - зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого, на іншому - емблеми Служби безпеки України на малиновому тлі. Кінці стрічки прикрашено золотою бахромою.
Штандарт Голови Служби безпеки України являє собою малинове квадратне полотнище розміром 90 х 90 см із зображенням у центрі геральдичного знака Служби безпеки України. Полотнище по периметру облямовано золотою лиштвою у вигляді орнаменту з дубового та калинового листя. Сторони штандарта, крім верхнього краю полотнища, прикрашено золотою бахромою. Поле зворотної сторони штандарта без зображень.
Древко прапора дерев'яне, чорного кольору. Верхівка древка стріловидна з жовтого металу, в центрі її вміщено емблему Служби безпеки України. Верхній край полотнища за допомогою шнура прикріплюється до основи верхівки древка.
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СБ УКРАЇНИ
Національна академія Служби безпеки України - спеціальний вищий навчальний заклад, створений рішенням Кабінету Міністрів України в січні 1992 року на базі колишніх Вищих курсів органів державної безпеки України як Інститут підготовки кадрів СБ України, а в листопаді 1995 року реорганізований в Академію.
Після проголошення незалежності України перед спецслужбою держави - СБ України - постала нагальна потреба якісної підготовки для її підрозділів висококваліфікованих оперативних працівників-юристів, а також післядипломної перепідготовки та підвищення рівня правових і спеціальних знань усіх працівників відомства. Саме це завдання було покладено на Академію, де сьогодні навчається понад півтори тисячі слухачів та курсантів.
Враховуючи потреби практики, вона здійснює:
* очну п`ятирічну підготовку оперативних працівників-юристів з поглибленим вивченням іноземної мови та перекладачів-референтів;
* післядипломну перепідготовку на базі вищої освіти;
* заочне навчання на базі середньої освіти, підвищення кваліфікації співробітників Служби.
Вищий навчальний заклад діє відповідно до Конституції України, законів "Про освіту", "Про Службу безпеки України", "Про оперативно-розшукову діяльність", Указів Президента України, інших нормативно-правових актів. В процесі становлення та розвиткунавчального закладу головною метою діяльності науково-педагогічного колективу було створення й удосконалення такої моделі навчального процесу, яка мала б практичну спрямованість і давала змогу курсантам і слухачам не тільки опанувати фундаментальні теоретичні знання, але й здобути спеціальну підготовку з урахуванням майбутніх напрямів роботи.
Координацію діяльності кафедр і факультетів Академії щодо вдосконалення науково-методичного забезпечення навчального процесу здійснюють вчена та методична ради, центр навчально-методичної роботи. Професорсько-викладацьким

 
 

Цікаве

Загрузка...