WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Місце податкових органів у реєстрації платників податків – фізичних осіб - Реферат

Місце податкових органів у реєстрації платників податків – фізичних осіб - Реферат

зобов'язаний у 7-денний термін з моменту настання такої зміни подати до органу державної реєстрації:
" реєстраційну картку з внесеними змінами;
" оригінал свідоцтва про державну реєстрацію для внесення відповідних змін.
Невиконання цієї вимоги у зазначений термін є підставою для звернення органу державної реєстрації до господарського суду з позовом про скасування державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності.
У разі зміни місцезнаходження (місця проживання) суб'єкта підприємницької діяльності, пов'язаної із зміною адміністративного району (міста), суб'єкт підприємницької діяльності у 7-денний термін подає до органу державної реєстрації, на обліку в якому він перебуває, заяву та копію документа, що засвідчує зміну місцезнаходження (місця проживання. Суб'єкт підприємницької діяльності для взяття на облік зановим місцезнаходженням (місцем проживання) зобов'язаний у 30-денний термін з дня зняття з обліку в органі державної реєстрації за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) подати до органу державної реєстрації за новим місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну картку з внесеними змінами та оригінал свідоцтва для внесення в нього відповідних змін.
У разі коли в 30-денний термін з дня зняття з обліку в органі державної реєстрації за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) заявник не звернувся до органу державної реєстрації за новим місцезнаходженням (місцем проживання), цей орган вправі звернутися до господарського суду з позовом про скасування державної реєстрації.
Відповідно Інструкції про порядок обліку платників податків, затвердженої Наказом ДПА України від 19.02.1998 року №80 зі змінами та доповненнями у разі здійснення державної перереєстрації чи реорганізації платника податків шляхом зміни назви, організаційно-правового статусу, форми власності тощо платник податків у 20-денний термін подає до органу державної податкової служби документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява подається з відміткою "Перереєстрація". До заяви додаються завірені в нотаріальному порядку копії документів платника податків, що зазнали змін, з відміткою органу, що здійснив їх реєстрацію. У разі державної реєстрації змін (доповнень) до установчих документів платника податків, зміни місцезнаходження (місця проживання) платника податків без проведення перереєстрації чи реорганізації платника податків або у разі виникнення інших змін (доповнень) у даних платників податків, визначених реєстраційною заявою, що не потребують державної реєстрації, платник податків у 10-денний термін подає до органу податкової служби документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява подається з відміткою "Зміни". Відповідно до заяви додаються завірені в нотаріальному порядку копії документів, що зазнали змін, з відміткою органу, що здійснив їх реєстрацію, або копії документів, що підтверджують достовірність інших змін
До Державного реєстру вноситься інформація про осіб, які: постійно проживають в Україні, мають об'єкти оподаткування, передбачені законодавством, і зобов'язані сплачувати податки та інші обов'язкові платежі;
не мають постійного місця проживання в Україні, але відповідно до законодавства зобов'язані сплачувати податки в Україні.
Реєстрація фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів проводиться державними податковими інспекціями в районах, районах у містах і містах без районного поділу за місцем постійного проживання платників, а для осіб, які не мають постійного місця проживання в Україні, - за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.
Під час реєстрації до облікової картки фізичної особи-платника податків та інших обов'язкових платежів вносяться такі дані:
прізвище, ім'я та по батькові;
дата народження;
місце народження (країна, область, район, населений пункт);
місце проживання;
місце основної роботи;
види сплачуваних податків та інших обов'язкових платежів.
Підприємства, установи, організації всіх форм власності, включаючи установи Національного банку України, комерційні банки, інші фінансово-кредитні установи, фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, виконавчі комітети місцевих рад, інші органи, уповноважені проводити державну реєстрацію (ліцензування) фізичних осіб - суб'єктів підприємницької та іншої діяльності, зобов'язані в місячний термін подавати до державних податкових інспекцій за місцем постійного проживання платників податків та інших обов'язкових платежів, а для осіб, які не мають постійного місця проживання в Україні, - за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування, відомості, передбачені частиною третьою цієї статті для формування облікової справи платника податків та інших обов'язкових платежів.
На підставі даних з облікової картки, внесених до Державного реєстру, Державна податкова адміністрація України формує для кожної фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів облікову справу. Кожній обліковій справі Державна податкова адміністрація України надає реєстраційний номер облікової справи, про що інформує державну податкову інспекцію за місцем проживання фізичної особи або за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.
Державна податкова інспекція видає особі, яка реєструвалася, документ, що засвідчує реєстрацію фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів і містить реєстраційний номер облікової справи.
Форма документів і порядок їх видачі, а також порядок формування реєстраційного номера облікової справи встановлюються Державною податковою адміністрацією України.
Дані, занесені до Державного реєстру, змінюються та уточнюються державними податковими інспекціями за місцем постійного проживання платників податків та інших обов'язкових платежів, а для осіб, які не мають постійного місця проживання в Україні, - за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.";

 
 

Цікаве

Загрузка...