WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → В.М. Литвин - перший doctor honoris - Реферат

В.М. Литвин - перший doctor honoris - Реферат

В.М.Литвин - перший doctor honoris

causaХмельницького інституту регіонального управління та права

11 березня 2003 р. Голова Верховної Ради України в рамках робочої поїздки по Хмельницькій області відвідав Хмельницький інститут регіонального управління та права.

На зустрічі з колективом Володимир Михайлович зупинився на актуальних проблемах сьогодення. Зокрема він торкнувся першочергових завдань, що стоять перед ним особисто та корпусом народних обранців: врегулювання законодавчої бази для проведення податкової та пенсійної реформ, напрямів розвитку молодіжної політики, забезпечення реальної свободи слова в Україні та інших проблем парламентської діяльності і законопроектної роботи тощо. Особлива увага приділялась концептуальним перспективам розвитку освіти та науки в Україні. Зокрема піднімались проблеми відтоку інтелекту за кодон, якості освіти та наукових досліджень, підтримки молодих вчених, реалізації конституційного права на безкоштовну освіту тощо.

Під бурхливі оплески залу було зачитане рішення Вченої ради інституту від 10 березня 2003 року про присвоєння Володимиру Михайловичу Литвину звання Doctor Honoris Causa (Почесного Доктора) Хмельницького інституту регіонального управління та права за вагомий внесок у розвиток науки і вищої школи в цілому і Хмельницького інституту регіонального управління та права зокрема. Неординарність цієї події полягає в тому що це перший випадок присвоєння видатним ученим, громадським та політичним діячам, що отримали державне та/ чи світове визнання, звання Doctor Honoris Causa. Натомість Володимир Михайлович подякував за надану честь та пообіцяв сприяти подальшому ствердженню та розбудові інституту.

Наостанок, Голова Наглядової ради інституту, народний депутат України Віталій Миколайович Олуйко, підсумувавши основні аспекти викладеного, проголосив про започаткування читання у Хмельницькому інституті регіонального управління та права фундаментальної навчальної дисципліни "Парламентське право".


 
 

Цікаве

Загрузка...