WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Зовнішня політика адміністрації Білла Клінтона - Курсова робота

Зовнішня політика адміністрації Білла Клінтона - Курсова робота

Іншими словами, умови, що спонукали Сполучені Штати вторгатися в Гаїті, істотно не змінилися. Місія в такий спосіб незакінчена. Усе ж Американські війська і поліцейський персонал - за винятком деяких тилових одиниць - вивели війська.

Питання для адміністрації таке, можливо, коли Клінтон аргументував у 1994 році необхідність вторгнуться в Гаїті, і "відновлювати демократію" це також бутло гарною політикою, щоб відмовитися від попередньої задачі.

2.2. Північна Корея

Структурна угода про ядерні проблеми обговорювалося з Північним Корейським режимом у жовтні 1994 року, привертаючи змішані думки із самого початку.

Приблизно 17 місяцями пізніше, стає очевидно, що угода - "успіх" є тільки в тому змісті, що проблема перестала фігурувати в заголовках. Основні проблеми, які у 1994 році були причиною для Пентагона відправляти ракети й інше просунуте устаткування, щоб зміцнити американські сили в Південній Кореї, залишилися настільки ж неясними як і раніш. Найбільше сумні занепокоєння - чи збирала Північна Корея коли-небудь, які-небудь арсенали ядерної зброї і, якщо так, то де дійсне розміщення тієї зброї Кім Сэмюель С. "Північна Корея в 1994 році" // Азіатський Огляд. – січень. – Л.,1995. - С. 13-27.

В даний час, Сполучені Штати мають мало досягнень у політиці безпеки, щоб показати дипломатичне балансування на грані війни.

2.3. Північна Ірландія

Адміністрація Клінтона - не перша американська адміністрація, що утягнула себе в справи Північної Ірландії.

Перша причина - це показати високоякісну політику не дивлячись на явні заперечення з боку британського уряду. Надання візи для лідера Sinn Fein Геррі Адамс у березні 1995 зашкодили Англо - Американським відношенням Бойл Кевін, Хадден Тому "Процес роззброювання в Північній Ірландії" // Міжнародні Справи . - квітень . – Н.-Ю., 1995. – С. 269-83. .

Виправдання цій дії було те, що це було поштовхом для британців перебороти перешкоду - як-от, їхня попередня відмова говорити з Adams офіційно - тому що потрібно було прояснити процес роззброювання, який повинний був мати успіх у будь-якому випадку. Зі своєї сторони Британія підтверджувала, що США задовольняє вже хоча б непрямий доступ до Sinn Fein.

Для їхньої перспективи, більш важлива вимога - одержання відмови від прав тероризму від Sinn Fein і угоди Ірландської Республіканської Армії, щоб списати особовий склад запасів зброї.

Яка позиція з тих двох була вірною, показало майбутне, що британська позиція не була без підстави (поновлення IRA їхньої кампанії терору з падінням бомби в Лондоні 9 лютого, 1996 року) Барбаш Фред "Північна Ірландія: Від Надії до Страхіття" // "Вашингтон Посада". - 12 лютого . – Вашингтон, 1996. - С. 11. .

З огляду на те, що ресурси для дій зовнішньої політики обмежені, є мало причин для Американських дій, що були в Північній Ірландії - хіба що при визначеному Британському запиті.

2.4. Боснія

У випадку, що створився, для прояву компетентності адміністрації в центр зовнішньої політики поміщають Боснію. Через високе положення Боснії як міжнародної проблеми у світлі й технічної експертизи, показаної на переговорах по виконанню Дэйтонської угоди, цей акцент зрозумілий.

Що б принести мир у країну - або принаймні останній шанс для миру у країну зруйнованою цивільною війною - істотне дипломатичне досягнення.

Але в багатьох відношеннях, Боснія найменш легкообороняема з висунутих успіхів зовнішньої політики адміністрації.

Але навіть якщо американські дії, довели свою успішність і принесли мир у Боснію, цей епізод залишається дуже двоїстим.

Є багато матеріалів, що можна освятити щодо трагедії Югославії.

Конституційне обгрунтування Дэйтонської угоди, неявно приймає етнічний поділ Боснії, не тільки по регіонах, але навіть і по селах і пригородам. Незважаючи на енергійні спростовання адміністрацією, етнічний поділ проходив швидко - іноді з явною поміччю НАТОВСЬКИХ військ "Holbrooke: американський План мирного врегулювання для Боснії" // Брифінг Зовнішньої політики Інституту Cato . - № 37. - 27 жовтня. - 1995.

Заява, зроблена представниками адміністрації і їхніх прихильників засобам інформації, що Боснійське мирне врегулювання доказує блиск Американської дипломатії і некомпетентність іншої частини світу, у широкому масштабі перебільшено.

Одночасно, коли адміністрація ринулася витягати так багато переваги наскільки можливо від Дейтонського врегулювання, важливо тримати факти в пам'яті. Навіть якщо угода перемагає розбіжності, це означає, що за допомогою деякої кваліфікованої дипломатії адміністрація витягла себе з безладдя власного створення. На додаток до марної втрати життя і власності в Боснії, це коштувало Сполученим Штатам суттєвої витрати грошей і непотрібного небезпечного розміщення Американських сил. Далека від того, щоб бути дорогоцінним каменем у короні дипломатії адміністрації, Боснія все ж таки головний скелет в успіху зовнішньої політики адміністрації Тукер Роберта В. і Хендріксон Девід К. "Америка і Боснія" // Національний Інтерес. – осінь. – Вашингтон, 1993. – С. 14-27..

3. СТРАТЕГІЧНІ ПРОМАХИ

Оцінка ініціатив у Гаїті, Північній Кореї, Північній Ірландії, і Боснії піднімає питання щодо того, чи є успіхи настільки ж повними як заяви адміністрації. Але це - не найбільше важлива причина для занепокоєння. Фактично, навіть якщо заяви про успіхи адміністрації були прийняті в номінальній вартості, усе ще є причина для великих сумнівів.

За винятком Мексики, усі проблеми, про які адміністрація роздавала власні похвали мають повторну або низьку важливість стосовно Сполученого Штату. При географічній близькості Гаїті, які заслуговують Американської уваги - вони ледь дотягають до глобальної політика з їхньої сторони. Північна Ірландія потрапляє в ту ж саму категорію, але без виправдання близькості. Північна Корея важлива в регіональному контексті, але не має явної стратегічної погрози Сполученим Штат Манделбаум Майкл "Зовнішня політика як Суспільна робота" // Іноземні справи . - Січень – лютий. – Н.-Ю., 1996. – С.23-25..

Через недотепне керівництво, проблема Боснії була прийнята в увагу як важлива, що далеко перевершувало яке відношення до Сполучених Штатів.

Для такої потужності, успіх у підрегіональних театрах не може давати компенсацію за несправність на стратегічному рівні.

3.1. Вакуум у зовнішній політиці

Усе ж Сполучені Штати можуть хвастатися тільки про периферійні успіхи зовнішньої політики.

Помітна відсутність явних успіхів, на які обов'язково були б зроблені посилання, у відношеннях із Росією, Китаєм, Західною Європою, або Японією.

Перші дві країни мають потенціал, щоб стати стратегічними супротивниками, якщо відношення не відрегульовані. Японія і нації Західної Європи складає важливу Американську безпеку й економічні інтереси.

Американська політика по відношенню до цих країн повинна виявлятися зі знанням справи, не тільки через їхнє індивідуальне значення але також і через їхню взаємозалежність. У своїй відчуженості Росія, наприклад, могла б вступити в стратегічне товариство з Китаєм, що у свою чергу принесе велике занепокоєння в Японії і Західній Європі. Це, може бути, неймовірний сценарій, але принаймні китайсько-російське відновлення відношень - вже в процесі розробки Кристофер Уоррен "Лідерство в наступному Американському сторіччі" // "США". - 22 січня. – Вашингтон, 1996. http: // dosfan.lib.uic.edu/stateds.htl. .

Починати потрібно було з Росії і Китаю: обидві країни знаходяться в дуже небезпечних пунктах у їх політичному й економічному розвитку. Росія - дуже потужна країна, у даний час насподі свого можливого розвитку, дивиться вперед, щоб піднятися і затвердитися.

Відомий учений Китаю Орвілл Шелл характеризував менталітет Китаю як "ми не граєм рішенням проблеми, але перемагаємо."

Розміщення цих енергозалежних країн у межах контексту стійкої глобальної системи - критичний виклик для Американської зовнішньої політики. Боснія і Гаїті не збираються бомбити Лос-Анджелес. Китай - як підтвердив Спікер Невт Гінгрич - міг би, якщо стане таке питання Хоагланд Джим "Китай: Чи почнеться колись війна" // "Вашингтон Посада". - 11 лютого. – Вашингтон, 1996. - C7. .


 
 

Цікаве

Загрузка...