WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Духовно-національні виміри юридичної діяльності - Реферат

Духовно-національні виміри юридичної діяльності - Реферат

виявити скриту негативну думку, яка лежить в основі хвороби, а також скористатися енергією хвороби для їїнеподолання, тобто оволодіти енергетикою природних режимів, зцілительною енергією думки у формі вибачення. Тобто труднощі хвороби - це шанс навчитися чогось і щось виправити, труднощі - це урок, вивчивши який людина формує власний дух, формує природно-правовий шлях розвитку духу і думки.
Своєрідним духовним фільтром для неправильної думки є любов, любов до всього, що є у Всесвіті Навіть неприємні тенденції погоди потрібно любити, не кажучи про різні витвори людей. Тим самим людина формує для себе ауру, як захисний панцир, щит від всяких хвороб, бід, нещасть і т.д. Духовна аура, яка створюється думками людини, є своєрідним магнітним полем, яке притягує й відштовхує. Зміна напряму думки створює нове магнітне поле.
2. Назва теми "Дія кармічних законів у юридичній праці" не повинна викликати у курсантів (студентів) здивування. Це не релігійно - догматичні, міфологічні чи містичні парадигми, а реальні судження, які виникли ще у давньосхідних народів, розвивалися впродовж віків і людина так чи інакше користується ними, посилаючись здебільшого на загадки самої себе та світу.
Карма відображає певну субстанцію в динаміці, ритуальності, закономірності жеребкування і виступає одним із законів природного права. Дія кармічних законів здійснюється за допомогою думок, слів, пристрастей (бажань), вчинків, які разом називають діями чи діяннями людини. Юридична праця пов'язана з примусовим визначенням долі інших людей, їх духовно-морального, правового та матеріального становища. Прийняття юристом рішення відносно долі людини - це його онтологічне призначення, але воно повинно супроводжуватись без негативних мотивів, роздратованості в думках (словах), пристрастях (бажаннях) та тілесних вчинках.
Зокрема, вищою метою думки повинно бути наведення абсолютного природного порядку шляхом творення добра. Така думка подібна до музильного акорду, де присутній "золотий" перетин з коефіцієнтом 1,618. Тим акордом людина замовляє для себе природну поведінку, розуміння свого становища, управління собою з "Центру", що є початком перемоги, є невмирущими потребами і вірою у правоті.
Людина є творінням роздумів, тонких розумових вібрацій, що найбільше творить власну карму. Людська думка, найбільш відповідальна і легко передається іншим. Кожна нова думка додає щось нове у карму, причому жодна не пропадає повз карму. Група однорідних думок, які вторгаються, визначають будову карми, здібності, нахили людини, відображають результати розумової діяльності минулого. Фактично людина дією кармічного закону, не підозрюючи, прагне (і зрештою попадає) в те середовище, яке відповідає її нахилам. А попадання в інше середовище, що не відповідає нахилам, вважається порушенням закону карми.
Кожна людина в міру свого інтелектуального рівня, думок і духовності налагоджує контакт з інформаційним полем свого рівня, який здебільшого визначає її світову лінію життя, долю. Розум людини не усвідомлює того, що її душа перебуває після розуму, думки, життєвих (тілесних) процесів, що її душа насправді відділяється від них і часто спостерігає, контролює дію і розвиток думки. Тому до філософського складу розуму належить та людина, яка вміє подивитись на себе зі сторони, адекватно оцінити оточуючий світ і себе самого. Адже кожна думка відображається на статусі людини, на оточуючому світі. Людина, яка часто посміхається, поширює навколо себе світ радощів, доброзичливості і любові, не вимагає від майбутнього надто багато. Вона тішиться теперішньому моментові життя, не приділяє надто багато уваги минулому (згадування негативних моментів), що значно економить внутрішню енергію, застерігає від втоми. Недарма не говорять, що той, хто дивиться в минуле, дивиться в могилу.
Думки, слова є мовою свідомості, а підсвідомість дає тільки схему пошуку. Тому мудра людина так влаштовується в житті, щоб все виходило само собою, без зосередження уваги на власній персоні, без прискорення та сповільнення часу і т.д. Завдання людини не управляти увагою (бо мозок дуже самонадіяний, гірше визнає свою слабкість), а звільнити її від опіки. Така увага буде не тільки дійсним прожектором, а й чудовим монтажником, який дрібними деталями будує величезні структури.
Щодо часу, то це питання не підвладне людському розумові. У часовому просторі полягає багато проблем для людини, її свідомості. Часовий орієнтир заважає людині будувати раціональні теорії світопорядку, оскільки земний час не відповідає космічному часові. В екстремальних ситуаціях свідомість вміє "видавати" велику кількість інформації у раховані секунди. Протягом однієї секунди людина може осмислити кожен свій життєвий крок. Така зверхприродна швидкість протікання свідомості не усвідомлюється людиною.
Думки можуть мати трагічний відтінок, якщо вірити у випадковості, уникаючи випадковостей. Ідея випадковості є не свідомим внесенням у свою свідомість несправедливості. Ця ідея свідчить про відсутність доцільності, постійності й гармонії світопорядку. Тому слово "випадковість" для мудрих людей не існує.
Таким чином, наявність негативних думок у людини з будь-якого приводу формує негативну карму. Під впливом негативної думки на клітковому рівні у слабшому місці утворюється згусток негативної енергії, який поступово збільшується. З часом наявність від'ємної енергії клітин передається контрольним сигналом у мозок у вигляді больових відчутів чи депресії. Появляються в результаті неправильних думок хвороби. Негативна думка - це думка, яка позбавлена любові, вона руйнує тіло людини і саму людську гармонію.
Другою силою, яка формує карму, є пристрасті. Людина є фізичною субстанцією, прозорою для спостереження і розуміння. Пристрасті є живою природою людини, практично автономною від мислительних зусиль душі. Видів пристрастей є багато, серед яких: здивування, любов, ненависть, бажання, радість, сум, страх, сором та ін. Над пристрастями необхідна своєрідна влада, оскільки вони є сильними, нестримними у своєму вияві як відверті почуття, захоплення, любимі теми розмов, певним коньком людини.
Пристрасті людини визначають місце її втілення, притягують до зовнішнього світу, визначають її долю в майбутньому. Але людина народжується відповідно до своїх бажань у минулому, у попередніх поколіннях. Кармічний зв'язок, зітканий пристрастями, зв'язує людину сильніше навіть від думок. Пристрасті також можуть перетворюватись у здібності, визначають темперамент людини, посилену чутливість, завзятість, жагу до окремих діянь. Сюди не можна віднести полум'яні, запальні діяння до земних речей (як правило матеріальних), що приковує людську думку до землі, а духовні пориви тягнуть до трансцендентального осмислення життя. Всі пристрасті (як і думки) діють на оточуючих і передаються іншим. У випадку надмірних захоплень за рахунок інших властивостей людини

 
 

Цікаве

Загрузка...