WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Українські проекти на пострадянському просторі - Реферат

Українські проекти на пострадянському просторі - Реферат

13,5 % - Болгарія, Румунія і Україна, а частки решти держав становлять по 2% [21].
Під час головування України в ОЧЕС (у 2002 р.) було проведено засідання Ради мiнiстрiв закордонних справ країн-членiв ОЧЕС (квітень 2002 р.), п'яту зустріч мiнiстрiв внутрішніх справ (березень 2002 р.) та другу Чорноморської транспортної конференції (березень 2002 р.). Окрему увагу було приділено підготовці міжнародної конференції "Ділові можливості Чорноморського регіону", що відбулася в жовтні 2002 р. у Ялті.
Питання співробітництва країн ОЧЕС у транспортній сфері регулює Угода про співпрацю в галузі автомобільних перевезень (від 27 жовтня 2001 р.), розроблено заходи з уніфікації деяких документів і тарифів автопе-ревезень. Йдеться також про розробку проекту створення єдиної транспортної автомагістралі, яка б надійно пов'язала всіх учасників ОЧЕС. 28 січня 2005 р. в Салоніках відбулася зустріч міністрів транспорту країн-членів ОЧЕС, в якій взяли участь, крім країнучас-ниць, представники Бізнесової ради ОЧЕС, Чорноморського банку торгівлі і розвитку, Міжнародного центру чорноморських досліджень, Єврокомісії, Міжнародної дорожньої федерації, Комісії Об'єднаних націй з економічних питань, Асоціації чорноморських та азовських морських портів, Міжнародної Асоціації судновласників, Чорноморської регіональної асоціації суднобудівельників та судновласників, Союзу дорожньотран-спортних асоціацій в регіоні ОЧЕС, інших міжнародних організацій. Конференція була присвячена питаннямінтенсифікації співпраці ОЧЕС та ЄС у сфері транспортних комунікацій, обговоренню перспектив об'єднання транспортних систем Чорноморського регіону з трансєвропейськими транспортними мережами (автомобільними, залізничними та морськими) для створення єдиного простору перевезень у регіоні, а також питанням безпеки у транспортній сфері. За результатами конференції була прийнята спільна Декларація про з'єднання інфраструктури Чорноморської транспортної мережі з трансєвропейською транспортною системою. Україну на конференції представляли керівники Мінтрансу та МЗС України, найбільших портів та Асоціації судновласників.
Особливу увагу країни регіону надають екологічним проблемам. Учасники Міжнародного конгресу з опріснення води Чорноморського регіону (19 листопада 2002 р., м. Київ) зазначали, що антропогенне навантаження на чорноморський регіон досягло критичного рівня, а процес умертвіння глибинних вод, пов'язаний з підвищенням рівня сірководню, щороку посилюється; ступінь забруднення Чорного та Азовського морів перевищує рівень усіх регіонів Середземноморського басейну.
Серед причин такого становища вчені зазначають передусім злочинну поведінку деяких країн чорноморського регіону (Румунія), які активно забруднюють водні простори: з 57400 тонн щорічних викидів на частку Дунаю, що впадає в Чорне море, припадає 53300 тонн. За повідомленням президента Національної академії наук України Б. Патона, рішенням Ради міністрів закордонних справ країн-учасниць ОЧЕС на базі Інституту колоїдної хімії і хімії води ім. А. Думанського НАН України створений Міжнародний центр з вивчення забруднення води Чорноморського басейну.
Вагомість ОЧЕС та її важливість визначатиметься майбутніми досягненнями як в економічній, політичний галузях, так і в галузі безпеки. Учасники організації бачать перспективи її розвитку передусім у співробітництві з ЄС (із всіх країн ОЧЕС повноправним членом ЄС є
Греція). Важливо, що платформа співробітництва ЧЕС і ЄС була прийнята на саміті міністрів закордонних справ організації ще у 1999 р. (Тбілісі). Учасники заявили, що вважають основними для себе ті сфери співпраці, які є пріоритетними для ЄС: розвиток інфраструктури, співробітництво в торгівлі і створення сприятливих умов для припливу іноземних інвестицій, стійкий розвиток і захист навколишнього середовища, боротьба з різними виявами організованої злочинності та ін.
ОЧЕС є важливою ще й тому, що низка держав пострадянського простору, які вважають діяльність СНД неефективною, вбачають в ОЧЕС певну альтернативу для подолання внутрішніх проблем і розв'язання зовнішньоекономічних завдань. До завдань, пов'язаних із протидією новим викликам безпеці, зокрема тероризму, поширенню зброї масового знищення, засобів її доставки, організованою злочинністю тощо, залучатиметься BLAC-KSEAFOR (спеціальна група експертів держав-учасниць Чорноморської групи військово-морського співробітництва, до якої входять Болгарія, Грузія, Російська Федерація, Румунія, Туреччина та Україна). Отже, Україна надає важливого значення діяльності ОЧЕС, оскільки вбачає в ній альтернативні можливості для всебічної співпраці з країнами регіону.
Країни Північної Америки і Європи конче зацікавлені у різнобарв'ї енергетичних транскордонних проектів, в альтернативних потоках енергоносіїв (і чим більше, тим краще). З цієї позиції ГУАМ має шанси розгорнутися у впливову міжнародну структуру і також має майбутнє. Слід враховувати необхідність ГУАМ не тільки для забезпечення стабільності вже існуючих транспортних енергоартерій і розвитку регіону, а й для формування безпекового, врівноваженого простору.
Українська держава через міжнародні організації прагне створити механізм захисту державних інтересів, економічного зростання, цілісності і недоторканності своєї території.
?
Література
1. Мурсалієв А. Інтерв'ю //http:/Главред/08/12/04; Зленко А.М. Вступне слово. На пострадянському просторі. Із засідання наукової ради МЗС України // Політика і час. - 2003. - № 6. - С. 15 - 17.
2. Тертышник Ю. TRACECA: пути становлення //http://users.odessa.net; Коноплев С.И. ГУУАМ: время выбора // Мат. Междунар. конф. "ГУУАМ: проблемы и перспективы развития транспортно-коммуникационных коридоров". - К., 2000. - С. 48 - 63.
3. Пирожков С. И., Парахонский Б. А. Формирование модели регионального сотрудничества в системе ГУУАМ // Мат. Междунар. конф. "Украина и проблемы безопасности транспортных коридоров в Черноморско-Каспийском регионе". - К., 1999. - С. 18 - 35.
4. Дзеркало тижня. - 1999. - 23 жовт.; Послання Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України в 2000 році. - К.: Інформаційно-видавничий центр Держкомстату України, 2001. - 404 с.; День. - 2001. - 30 листопада.
5. Ялтинська Хартія ГУУАМ //http://www.guuam.org.ua. Об'єднання ГУУАМ //http: /ukrembassy.kepter.kz/embassy/emb.htm/.
6. Україна і проблеми безпеки транспортних коридорів у Чорноморсько-Каспійському регіоні / Мат. І Міжнар. конф. - К., 1999.; Степюк А. На фоне крепких рукопожатий ГУУАМ терпит очередное поражение //http://part.org.ua.

 
 

Цікаве

Загрузка...