WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Організація збору та аналізу інформації з офіційних джерел щодо ухилення від сплати податків - Реферат

Організація збору та аналізу інформації з офіційних джерел щодо ухилення від сплати податків - Реферат

речі;
3) осіб, які знаходяться у розшуку за здійснені злочини;
4) викраденi транспортнi засоби й такі, що знаходяться у розшуку;
5) викраденi автомобільнi номернi знаки;
6) викраденi (привласненi) ціннi папери, акції, готівку і т. д., які були оголошені загубленими;
7) викраденi малі судна й такі, що знаходяться у розшуку.
Федеральне бюро розслідувань (ФБР)
ФБР має автоматизовані бази даних загального користування для правоохоронних органів. Найбільш цікавими для податкової служби є:
1) архіви кримінальних злочинів та відбитків пальців;
2) національний перелік викраденої власності, до якого вклю-чається державне та військове спорядження;
3) інформація необмеженого використання про кримінальні злочини;
4) національний перелік підробних чеків;
5) облік анонімних листів.
Комітет із цінних паперів та бірж (КЦПБ)
КЦПБ веде облік корпорацій, які реєструють ціннi папери, що можуть пропонуватися до публічного продажу. Як правило, вказу-ються наступні данi.
1. Опис власності корпорації, що реєструється, та її ділових підприємств.
2. Опис основних положень щодо цінних паперів, які пропо-нуються до публічного продажу, та їх взаємозв'язків з іншим капі-тальним забезпеченням корпорації.
3. Інформація відносно структури керівництва реєструючих корпорацій.
4. Сертифіковані фінансовi звіти реєструючих корпорацій.
Справи про порушення, пов'язані із цінними паперами
Відділ порушень, пов'язаних із цінними паперами, КЦПБ веде комплекснi справи відносно осіб та фірм, про якi було заявлено Ко-мітету як про порушників федеральних законів або законів штатів щодо цінних паперів.
Зареєстрована інформація належить до відмов, тимчасової або повної відміни реєстрації цінних паперів; до висунутих звинува-чень, рішень про шахрайство; до арештів, порушення кримінальних справ, винесення вироків, а також до інших офіційних дій.
Управління малого бізнесу (УМБ). УМБ сприяє та безпосередньо надає кредити на створення, розширення або перебудову ділових підприємств, на придбання устаткування, виробничих об'єктів, придбання виробів та матеріа-лів, а також на розширення оборотного капіталу. У штаб-квартирі УМБ у Вашингтоні (округ Колумбія) є вісім регіональних відділів, а ще більше 100 місцевих відділень розміщено у різних точках Сполучених Штатів.
Міжнародна організація кримінальної поліції (ІНТЕРПОЛ)
ІНТЕРПОЛ є міжнародним поліцейським органом, локальнi бюро якого розташовані в різних державах для зв'язку з усіма країнами членами. Національне центральне бюро ІНТЕРПОЛу в США знаходиться під спільним контролем і керівництвом Міністерств юстиції та фінансів.
Національне центральне бюро в США може надавати допомо-гу в перевірках за кримінальними справами, у перевірках, пов'язаних з автомобільними номерними знаками та посвідченнями водіїв; а також у пошуку підозрюваних осіб або осіб, які знаходяться у розшуку, а також свідків.
Архіви штатів та місцевих органів влади. Архіви нерухомої власності
У Сполучених Штатах місцеві органи влади мають у своєму розпорядженні переліки нерухомості, що зосереджені у автоматизованих базах даних, до яких можна звернутися через відділи секретаря графства або через суди графств. Запит у такій системі здійснюється за конкретним прізвищем, відповідно до якого комп'ютер видає дані про всю нерухому власність, що зареєстрована на вказану особу на території даного міста чи графства. Таким чином, мож-на одержати копії свідоцтв про купівлю-продаж нерухомості, звер-нення стягнення на майно, майнові права осіб та інші документи про нерухомість конкретних осіб.
Крім того, у відділах секретаря графства зберігаються архіви наступних цивільних справ:
рішення суду про боргові зобов'язання;
рішення про арешт на власність та нерухоме майно;
рішення про право утримання або реалізації майна боржника;
- апробація заповіту (юридичне доведення дійсності заповіту);
- документи про розторгнення шлюбу подружжя.
Графства ведуть також архіви, в яких відображені суми спла-чених податків на нерухомість та дані на осіб, які їх сплатили. Аге-нти можуть отримати цю інформацію за адресою нерухомості, за прізвищем підозрюваної особи або за юридичним описом власності.
У графствах зосереджена інформація про оцінку приватної власності для спрощення процедури оподаткування. Крім того, такі архіви використовуються для встановлення осіб, які володіють від-повідними активами або ж контролюють їх.
Інші публічні архіви
На рівні штату, графства або муніципальних органів влади можна звернутися до наступних публічних архівів, з яких агенти можуть вибрати для себе необхідну інформацію:
зміна прізвищ, імен;
заповіти;
податкові декларації на спадщину та подарунки;
документи органів соціального забезпечення;
ліцензії на пільги;
описи приватної власності;
документи Торгової палати;
документи штату про виплату допомоги безробітним,
- ліцензії на відкриття місцевих ділових підприємств.
Кримінальні архіви місцевих правоохоронних органів
У таких архівах реєструються усі пред'явлені звинувачення у порушенні законів під місцевою, штатною або федеральною юрисдикцією, на підставі яких особи були заарештовані та засуджені. Бі-льшість інформації про злочини, відповідальність за які не вихо-дить за межі штату, зосереджується у відділеннях поліції та управ-ліннях шерифів у штатах, містах, графствах і селищах.
Поліція штату (Центральний архівний відділ):
кримінальні справи;
реєстрація вогнепальної зброї;
дактилоскопічні архіви та автоматизовані бази даних;
- фотографії злочинців;
оперативна кримінальна інформація;
інформація про порушення правил дорожнього руху та авіаційних правил.
Міська поліція :
архіви викрадених або загублених речей;
інформація про арешти осіб;
інформація про підробки та шахрайства;
архіви бюро по боротьбі з наркотиками;
архіви відділу по боротьбі з організованою злочинністю;
архів преси.
Поліція графства (шериф):
інформація про нанесення тілесних ушкоджень;
інформація про крадіжки власності;
реєстр власників ділових підприємств графства;
інформація про осіб, що стоять на профілактичному обліку.
Джерела інформації в системі Податкового управління США можна використовувати для знаходження фактичних даних та проведення оперативної роботи відносно підозрюваних осіб і потенційних свідків скоєння податкового злочину, а також для оцінки фінансового стану фізичних осіб та розробки нових шляхів розкриття злочинів у сфері оподаткування.
Література
1. Закон Українни "Продержавну податкову службу в Украї-ні" від 5 лютого 1998 р.
2. Методичні рекомендації щодо використання непрямих ме-тодів для визначення доходів платників податків. - К.: ДПА України, 1997.
3. Методи фінансових розслідувань. Методичні рекомендації Служби внутрішніх прибутків Податкового управління США (Internal Revenue Service ).
4. Прогноз розвитку криміногенної ситуації у сфері оподатку-вання. - К.: Управління оперативно-економічного аналізу ГУПМ, 1998.

 
 

Цікаве

Загрузка...