WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Організована злочинна діяльність у паливно-енергетичному комплексі (ПЕК) Російської Федерації - Реферат

Організована злочинна діяльність у паливно-енергетичному комплексі (ПЕК) Російської Федерації - Реферат

128,9 млрд. рублів. В ході розслідування кримінальної справи встановлена міжрегіональна організована злочинна група (міста Новоросійськ, Анапа, Санкт-Петербург, Москва, Тюмень, Нижньовартовськ і ін.), що має також і міжнародні зв'язки, яка впродовж довгого часу скоювала протиправні експортні операції з нафтопродуктами.
За даними Рахункової палати РФ, повернення кредитів, що надаються підприємствам і організаціям із коштів Централізованого валютного фонду Мінпаливенерго Росії, здійснюється незадовільно. Крім того, на рахунки міністерства практично не надходять відсотки за надані кредитні ресурси, які залишаються у розпорядженні комерційних банків. Часто, для отримання кредитузлочинці спочатку здійснюють дії, що кваліфікуються по ст. 173 КК РФ як псевдопідприємництво. Також характерними є дії, направлені на банкрутство підприємств ПЕК: навмисне (ст. 196 КК РФ) або фіктивне (ст. 197 КК РФ) з метою приховування нецільового використання бюджетних коштів і кредитів.
7. Комерційний підкуп для протиправного отримання графіка прокачування нафти і паливно-мастильних матеріалів по трубопроводу (ст. 204 КК РФ). Наявність великої кількості експортерів-постачальників нафти і нафтопродуктів у сфері їх транспортування спричиняє посилення конкуренції усередині країни, що автоматично підвищує ціни на транспортні послуги і, відповідно, на ціну їх реалізації. Окремі керівники комерційних компаній одержують на цьому неврахований прибуток, продаючи надлишки, що є у них, в графіку на прокачування нафти і нафтопродуктів за готівковий і безготівковий розрахунок.
8. Монополістичні дії і обмеження конкуренції (ст. 178 КК РФ). Так, УБЕЗ ГУВС Санкт-Петербурга і Ленінградської області в липні 1999 року було порушено кримінальну справу за фактом встановлення монопольно високих цін на ГСМ фірмою "Петербурзька паливна компанія" і Санкт-петербурзьким філіалом ЗАТ "Балтійська фінансово-промислова група". Відзначимо, що названа стаття КК "запрацювала" відносно недавно. Для організованої злочинності в ПЕК дії, що кваліфікуються за ст.178 КК РФ як злочинні, не є характерними.
Структура організованих злочинних посягань в інших галузях ПЕК, багато в чому аналогічна їх структурі в нафтовій галузі: розкрадання, привласнення, шахрайство, незаконне підприємництво, контрабанда, комерційний підкуп, і т. ін. Крім перерахованих злочинів, що поза сумнівом превалюють в загальній структурі злочинності в ПЕК, мають місце випадки нецільового використання державних та інших інвестиційних коштів, кредитів, що направляються на розвиток добувних і переробних підприємств галузі, злочини корупційної спрямованості, розкрадання бюджетних коштів під виглядом взаємозаліків, незаконні операції з цінними паперами і кредитними картами підприємств ПЕК.
Таким чином, можна констатувати, що для організованої злочинної діяльності в сфері ПЕК найбільш характерні наступні особливості.
- багатоепізодность злочинів, як по горизонталі, так і по вертикалі, коли розкрадання паливно-енергетичних ресурсів - тільки початок ланцюга різного роду правопорушень, пов'язаних з транспортуванням до місця реалізації або переміщенням вантажу за кордон і т. ін. (54,5 %);
- міжрегіональний, а, в окремих випадках, міжнародний характер злочинів, наприклад, незаконна поставка до країн СНД нафти і нафтопродуктів в режимі митного транзиту, контрабандні поставки енергоносіїв в країни ближнього і далекого зарубіжжя (22,7 %);
- участь "зацікавлених" корумпованих співробітників органів влади і управління (30,1 %), керівників і співробітників ПЕК-компаній (42 %), працівників ПЕК (27,5 %);
- великомасштабність протиправних операцій, коли прямий матеріальний збиток від розкрадань енергоресурсів, а також від їх неконтрольованих поставок обчислюється мільйонами рублів (78 %);
- прямий матеріальний збиток від розкрадань енергоресурсів, а також від неконтрольованих їх поставок, обчислюється мільйонами рублів (78 %).
Аналіз ситуації, що складається, дозволяє прогнозувати подальше зростання негативної ролі організованої злочинності в ПЕК країни.
На підставі вищевикладеного можна дійти висновку, що злочини в сфері ПЕК, в основному, скоюються організованими злочинними групами, кількісний і якісний склад яких напряму залежить від виду злочинів. Так, розкрадання шляхом незаконного підключення до трубопроводів скоюються групами у складі 3 - 9 чоловік, з яких хоча б один учасник є працівником підприємства ПЕК. Фальсифікуються "відомості про втрати" групами до 5 чоловік, в основному, що складаються з керівників і матеріально-відповідальних осіб підприємств і організацій ПЕК або тісно з ним зв'язаних. Контрабанда ресурсів і продукції ПЕК скоюється великими організованими групами з наявністю "зарубіжної ланки" в ланцюжку (злочинної групи або окремої особи), в складі від одного до декількох десятків чоловік. В цілому, більшість ОЗУ в сфері ПЕК полягають в середньому з 3-5 чоловік (більше 65 %).
Внутрішня структура ОЗУ, діючих в сфері ПЕК, також залежить від її злочинної "спеціалізації". Здійснення певних злочинів вимагає наявності в групі учасників (іноді - цілих ланок), що володіють спеціальними пізнаннями (економічними, юридичними, технічними і т. ін.), навичками (зварювання, водіння, підробка документів), можливостями (посада, стійкі зв'язки в "потрібних" структурах).
Учасники організованих груп, що скоюють злочинні посягання на об'єктах паливно-енергетичного комплексу Росії, здебільшого, досить молоді (особливо рядові виконавці), середній вік 32-34 роки (більше 50 %), вік керівної ланки ОЗУ, в основному, 45-50 років (62,5 %). Практично всіх учасників ОЗУ, діючих в сфері ПЕК, об'єднує ознака корисливої мотивації при здійсненні злочинів. Причому негативні процеси в ПЕК, пропуски в законодавстві, прибутковість і досить високий ступінь конспіративності злочинної діяльності надають їх упевненості у власній безкарності.
Таким чином, підбиваючи підсумки, необхідно відзначити, що правова та економічна адаптація ПЕК Росії до умов ринкової економіки дозволить притягнути прямі інвестиції для розвитку підприємств ПЕК, перш за все, в сенсі збільшення ресурсної бази, здобування, зберігання, транспортування і переробки вуглеводнів; усунути диспропорції паливно-енергетичного балансу, збільшити частку вугілля, нових технологій виробництва енергії; використати високоефективні технології здобування енергоносіїв з надр, розробити і упровадити сучасні енергозберігаючі технології та устаткування; запровадити екологічно чисті технології виробництва енергії і здобичі паливних ресурсів; зміцнити позиції Росії на світовому ринку енергоресурсів. В цьому разі ПЕК Росії може подолати безліч негативних чинників, які сьогодні сприяють зростанню злочинності на об'єктах комплексу.

 
 

Цікаве

Загрузка...