WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Загроза корупції та організованої злочинності українській системі охорони здоров’я - Реферат

Загроза корупції та організованої злочинності українській системі охорони здоров’я - Реферат


Реферат
на тему:
Загроза корупції та організованої злочинності українській системі охорони здоров'я
Охорона здоров'я українських громадян стало одним із болючих питань сучасної України. Не сьогодні й не вчора, як Радянський Союз, так і його попередниця - Російська імперія, мали слабко розвинені, малоефективні й схильні до корумпованості державні медичні системи. З часів Радянського Союзу стало "традицією" нести хабара до лікаря. З розвалом Союзу та зі створенням незалежної Української держави медичне обслуговування фактично стало платним і лише політики та адміністратори не помічають цього факту. Медична сфера перетворилася на одне з найбільш корумпованих та кримінальних середовищ українського суспільства. Факти злочинного зловживання службовим становищем з боку медиків вже стали масовими, перетворилися на систему й структури організованої злочинності (далі - ОЗ), все більше переймають ключові позиції у галузі.
Існуючий незадовільний стан в охороні здоров'я висуває гостру проблему не тільки безкомпромісного викриття всіх фактів корупції та злочинності в медичній сфері, але й аналізу механізмів, що спотворюють систему охорони здоров'я, перетворюють медиків з помічників та рятівників населення на брудних "бізнесменів", що будують свій добробут на крові, стражданні й смерті українського народу.
Проблема є відомою кожному мешканцю України, тому постає завдання не перераховувати разючі факти та не поповнювати їх маловідомими, а провести аналіз становища та шукати шляхи виходу із глибокої кризи, що характерна для всієї системи охорони здоров'я України. Тим більше, що часи для цього найбільш придатні - вся українська державність знаходиться у стані змін, пошуку й побудови нового та кращого. Саме зараз ми маємо унікальну можливість не лише покращити наше становище, але й створити добру спадщину для нащадків.
Це благородне й потребуюче невідкладного вирішення завдання неможливо вирішити, не спираючись на світовий досвід, бо винахід колеса, що регулярно простежується у державотворчій діяльності української держави та її уряду, є марним витрачанням часу, матеріальних та людських ресурсів. Тому варто взяти на озброєння досвід держав, що досягли найкращих показників й можуть пишатися своїми досягненнями у охороні здоров'я їх громадян.
Погляд на проблему з використанням німецького досвіду. Однією з країн з найбільшими успіхами у сфері охорони здоров'я є Німеччина. Ця держава має розвинену систему, що була створена ще за часів Вільгельмівської імперії. На її характер вплинули як демократичні процеси, так і успіхи у розбудові ринкової економіки. Таким чином, система охорони здоров'я Німеччини є не тільки виваженою й перевіреною часом, але й пристосованою до ринкової економіки. І хоча, - як самі німці з повним правом стверджують, - вони "платять за Мерседес", а їздять на "Фольксвагені", (тобто, платять за вищими світовими стандартами, але отримують лише посереднє забезпечення), система добре функціонує як одна з найкращих у світі й є для багатьох країн взірцем.
Саме тому необхідно проаналізувати, як така взірцева за світовими стандартами система охорони здоров'я протистоїть корупційним та кримінальним (особливо з боку організованих злочинців) тенденціям.
Згідно з оцінками міжнародної антикорупційної організації "Transparеncy International" (далі - ТІ), в німецькій системі охорони здоров'я щороку "зникає" біля 20 млрд євро через корупцію та організоване шахрайство. Це становить від трьох до десяти відсотків від усієї суми, що витрачається на медичні потреби в країні [1]. До речі, подібні дослідження були проведені організацією "Transparеncy International" також в США, і результати виявилися подібними [2].
При цьому варто мати на увазі, що корупція та ОЗ діють у медичній сфері в умовах глибокої конспірації, коли наявна добре розроблена система приховування, подвійної бухгалтерії, кодових позначок, фірм-поштових скриньок, акцій, які замасковані під благодійні заходи. Тому й не дивно, що кримінальні дії в цій сфері розкриваються не більше ніж у 5 % випадків. Найбільш яскравим прикладом став нещодавно кардіолог із м. Гановера, який домовився з фірмами-постачальниками медичного устаткування та матеріалів про знижки. Проте, страхові компанії нічого про ці знижки не знали й платили роками за повною вартістю. В результаті страхові компанії зазнали збитків у розмірі 2,5 млрд євро [3].
Якщо корупція й ОЗ залишаються притаманними для всіх систем державної влади, суспільного устрою та економічного ладу, проте їх рівень набуває дуже відмінних показників залежно від устрою та форм боротьби. Враховуючи німецький суспільний устрій та високий рівень життя, слід відзначити, що і в цій, в цілому законослухняній та добробутній країні, є цілий ряд факторів для розвитку видів криміналітету, що піддається аналізу в даній статті. До них належать, перш за все, федеративний устрій. Згідно з ними багато компетенцій передано від центрального (федерального) уряду до земельних парламентів та комісій. Таким чином, низка компетентних органів, що приймають рішення, значно розширюється й сильно зростають можливості для корупційних та ОЗ дій. Саме тому Німеччина більше схильна до зловживань, порівняно із централізованими державами із розвинутою економікою та демократичним ладом (наприклад - Францією). Вказуючи на цей фактор, Голова німецької секції "Transparеncy International" Анке Мартіні підкреслила: "Там, де інші [країни] мають одне міністерство, ми маємо 17" [1].
Необхідно зазначити, що славетний прусський культ чистоти державних службовців поступово зазнає значної корозії. І хоч німцям ще дуже далеко до сумнозвісного відомого й для кожної цивілізованої країни небезпечного й образливого рівня корумпованості усіх рівнів влади Східної Європи, суспільство періодично переживає прояви корумпованості "служителів народу" та представників ОЗ.
Зловживанню та кримінальним діям сприяють також наявність дуже значної кількості державних (у Німеччині вони називаються "законними") медичних страхових кас (далі - ДМК); багаточисельних лікарських об'єднань, палат, комітетів та організацій. Усі вони наділені важливими керівними, контрольними та фінансовими функціями. Через усі ці організації постійно проходять значні гроші (десятки млрд євро) та через них розповсюджують свою продукцію виробники фармакологічних і медичних препаратів й устаткування.
Для

 
 

Цікаве

Загрузка...