WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Правова характеристика об’єктів цивільного права - Реферат

Правова характеристика об’єктів цивільного права - Реферат

юрисконсульт Ткачук О.І.
від відповідача - юристконсульт Андріїв П.С.
Суть спору:
Розглядається позовна заява лісозаготівельної бази про стягнення 300 (триста) гривень, що складає суму недостачі вартості ялинок - 420 грн., тому, що ялинки були реалізовані тільки за 120 грн.
Витребувані арбітражним судом документи підтверджують, що реальна ціна ялинок складала 420 грн., фактично по вині залізниці вони були реалізовані за 120 гр., тому залізниця повинна виплатити суму 300 грн. тобто у розмірі фактично заподіяної шкоди.
Розглянув матеріали справи та керуючись Законм України "Про залізничний транспорт" від 04 липня 1996 р. (ст. 8) та згідно Статуту залізниць України і Правил перевезень пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України суд доходить висновку, що перевізник відповідає тільки в розмірі вартості (оголошеної цінності) вантажу (420 грн.), тобто необхідно відшкодувати 300 грн.
Згідно вищеназваних документів не одержані доходи залізниця не відшкодовує, тобто про стягнення збитків за неодержані доходи мова йти не може.
Слід додати, що іноді сторони можуть при заключенні договора перевозки, самі установити міри відповідальності при порушенні виконаня договору і цими вимогами потрібно керуватись.
Отже, розглянув матеріали справи та керуючись ст. 82 Арбітражного процесуального кодексу України арбітр
рішив:
Утримати з розрахункового рахунку Івано-Франківського відділку залізниці на користь лісоторговельної бази 300 грн. та повернути державне мито.
Видати наказ
Арбітр Ткаченко І.С.
Договір № _______
про технічне обслуговування
копіювального апарату ____________________
м. Івано-Франківськ _________________ 199__ року
_____________________________________, надалі - ВИКОНАВЕЦЬ, в особі директора _________________________________, з однієї сторони та _______________________________________________________, надалі-ЗАМОВНИК, в особі ______________________________________, з другої сторони уклали дану угоду про наступне:
1. Предмет угоди
1.1. Предметом угоди являється комплексне технічне обслуговування копіювального апарата ________________, з метою забезпечення безперебійної працездатності, згідно норм фірми-виробника.
1.2. Комплексне технічне обслуговування включає: проведення планового технічного обслуговування (ПТО), через визначений сервісний період (СП); забезпечення витратними матеріалами, запасними частинами та комплектуючими.
Виконавець надає ГАРАНТІЮ на працездатність
копіювального апарата Замовника на весь термін дії угоди
1.3. Сервісний період (СП) : _________ копій.
2. Порядок виконання робіт та відповідальність сторін
2.1. Виконавець гарантує якісне виконання ПТО протягом 3-х робочих днів, з дня повідомлення. Після проведення ПТО сторони підписують Акт про виконані роботи.
2.2. Ремонтні роботи за разовими викликами Замовника виконуються протягом 8-ми годин, з моменту повідомлення.
2.3. За попередньою заявкою, Замовник забезпечується витратними матеріалами, комплектуючими та запасними частинами протягом 24-х годин, при відсутності на складі Виконавця- 5 робочих днів;
2.4. Замовник вказує одну або дві довіренні особи в якості відповідальних за апарат.
2.5. Замовник своєчасно повідомляє Виконавця про необхідність проведення ПТО, у відповідності з встановленим СП (п. 1.3.), та ремонтних робіт, про що робиться відповідний запис у журналі експлуатації апарата.
2.6. Виконавець залишає за собою право включити в рахунок Замовнику вартість робіт, виконання яких було викликано недотриманням оператором відповідних інструкцій або порушенням Замовником умов експлуатації, про що складається акт технічного заключення.
2.7. Про зміну місця встановлення апарату необхідно заздалегіть повідомити Виконавця. Можливі транспортні пошкодження і послуги по перевстановленню апарату не покриваються в рамках даної угоди.
2.8. Замовник зобов'язується використовувати витратні матеріали рекомендовані Виконавцем.
2.9. У випадку розірвання даної угоди одна із сторін повинна повідомити про це іншу сторону за 10 днів до моменту розірвання угоди з вказанням причин.
3. Вартість угоди і порядок розрахунків
3.1. У вартість робіт за угодою включені витрати Виконавця на проведення планового технічного обслуговування (ПТО) апарату.
3.2. Вартість ПТО ___ у.о., в тому числі ПДВ ___ у.о..
3.3. Після проведення ПТО сторони підписують Акт про виконані роботи, згідно якого Замовник протягом 3-х днів оплачує Виконавцю вартість ПТО по курсу Національного Банку України, що діє на день підписання Акту про виконані роботи.
3.4. При виконанні термінових ремонтів Замовник сплачує тільки вартість комплектуючих та запасних частин, вартість робіт не оплачується.
3.5. Оплата витратних матеріалів, комплектуючих та запасних частин здійснюється попередньо, за окремим рахунком, по заявці Замовника.
4. Інші умови
4.1. Представник Виконавця на вимогу Замовника зобов'язаний надати технічну консультацію обслуговуючому персоналу Замовника.
4.2. Покриття збитків, що виникли в результаті форс-мажора як, наприклад, крадіжка, блискавка, вогонь, землетрус і подібні причини не відносяться до послуг, які повинні бути надані в рамках даної угоди.
5. Відповідальність сторін
5.1. При недотриманні Виконавцем термінів вказаних в п.п.2.3., збитки Замовнику відшкодовуються Виконавцем шляхом виконання одного ПТО додатково та безкоштовно за кожен випадок зриву поставок.
5.2. За невиконання або за неналежне виконання сторонами взятих на себе зобов'язань, сторони несуть майнову відповідальність в межах і порядку, встановленому чинним законадавством України.
5.3. Спірні питання вирішуються шляхом переговорів між сторонами, а у разі неможливості - Держарбітражним судом в порядку, визначеному законадавством України.
6. Термін діїї угоди
6.1. Термін дії угоди: _________ копій, з дня підписання угоди.
6.2. Угода вступає в силу з моменту її підписання обома сторонами і діє до виконання взятих сторонами зобов'язань в повному обсязі.
7. Юридичні адреси сторін
7.1. ВИКОНАВЕЦЬ: _______________________________________________
__________________________________________________________________________________________________________________________________
7.2. 3АМОВНИК: _________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________________________________________
Відповідальний за машину _______________________________________
Показник лічильника на момент укладання угоди ____________________
ВИКОНАВЕЦЬ ЗАМОВНИК
М.П. М.П.
Висновки
В даній курсовій робті, тема якої "Правова характеристика об'єктів цивільного права", ми дали визначення поняттю і охарактеризували

 
 

Цікаве

Загрузка...