WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Форми державного управління - Курсова робота

Форми державного управління - Курсова робота

застосування яких виникають юридичні наслідки і ті, в яких такі наслідки не виникають.
Загальна тенденція розвитку форм діяльності органів державного управління така, що при збережені пріоритету правових форм усе більший розвиток одержують організаційні форми, тобто неправові. Це викликано тим, що при скорочені сфери прямих юридичних розпоряджень з боку вищих органів управління (посадових осіб), усе ширше використовуються економічні й організаційні важелі впливу на об'єкти керування.
Дослідивши цю тему, я отримав відповідь на те запитання, яке ставив собі на початку курсової роботи, а саме за допомогою чого і як проходить управлінська діяльність.
Вивчивши стан застосування органами виконавчої влади адміністративних договорів, можу сказати, що це питання залишається не до кінця вирішеним і тому потребує вдосконаленню можливо тими шляхами, які називав, щоб через деякий час розглядати такі договори як самостійну форму державного управління, бо зараз його роль тільки допоміжна.
В цій роботі я виклав ті положення, які вважаю необхідними для того, щоб вдосконалити форми державного управління, тим самим покращити цю діяльність і суттєво підвищити питому вагу законів в правовому регулюванні виконавчої влади в нашій країні.
Я вважаю, що через певний час за допомогою запровадження певних методів чи заходів та на основі досліджень вчених і реальних їх внесків по цій темі, форми державного управління можна буде поставити на належне місце в адміністративному праві нашої країни, як важіль, за допомогою чого досягаються відносини в державному управлінні.
ДОДАТКИ:
Додаток 1
УКРАЇНА
БЕРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови
Від 14. 04. 03. № 46-12
Про Ващенка С.П.
1. Призначити Ващенка Сергія Петровича на посаду юрисконсульта, спеціаліста I категорії виконавчого апарату міської ради, як такого, що успішно пройшов конкурсний відбір з 14 квітня 2003 року.
2. Присвоїти Ващенку С.П. п'ятнадцятий ранг посадової особи місцевого самоврядування, сьомої категорії.
3. Встановити Ващенку С.П. надбавку в розмірі 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.
Підстава: рішення міської конкурсної
комісії від 08.04.03
заява Ващенка С.П.
Міський голова Т.Я. Бернацька
Додаток 2
Міністерство праці та соціальної політики України
Державний центр зайнятості
Первомайський районний центр зайнятості
Н а к а з
Від 04 травня 2003 р. № 96 м. Первомайськ
Про надання матеріальної допомоги
Першиній М.М.
Згідно пункту 5.4 Положення "Про преміювання та матеріальне заохочення працівників служби зайнятості Миколаївської області", затвердженого Миколаївським обласним центром зайнятості 27 грудня 2002 року у зв'язку із смертю матері працівника районного центру зайнятості
наказую:
1. Надати Першиній Марині Миколаївні - головному спеціалісту відділу надання соціальних послуг Первомайського районного центру зайнятості матеріальну допомогу у розмірі середньомісячної заробітної плати - 320,11 гр.
2. Виплату матеріальної допомоги здійснити в межах економії фонду оплати праці на 2003 рік.
Підстава: особиста заява Першиної М.М. від 04.05.2003р., та письмова згода заступника директора Миколаївського обласного центру зайнятості Ніконова П.Н.
Директор центру О.Д. Єфремов
Виконавець: Погоджено:
Зарічанська М.Н. - нач. Головань С.Д. -
відділу фінансів та бух. голова профспіл-
обліку - гол. бухгалтер кового комітету
Додаток 3
УКРАЇНА
БЕРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
24 сесія 23 скликання
Р І Ш Е Н Н Я
Від 16.05.2001 № 182 м. Берислав
Про прийняття до комунальної
власності Бериславської
міської територіальної
громади насосної станції № 1
Розглянувши рішення 19 сесії Шляхівської сільської ради від 19.04.2001 року № 164 "Про безоплатну передачу укомунальну власність Бериславській міській територіальній громаді насосної станції", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада
Вирішила:
1. Прийняти безоплатно об'єкт комунальної власності Шляхівської територіальної громади насосну станцію № 1, яка знаходиться в східній частині міста та забезпечує водою земельні ділянки надані жителям міста для ведення садівництва, до комунальної власності Бериславської міської територіальної громади, постановити її на баланс Бериславської міської ради.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічної політики, реформи промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва і житлово-комунального господарства.
Міський голова В.М. Гладкий
Додаток 4
Посадові повноваження
спеціаліста I категорії з юридичних питань
виконавчого апарату Бериславської міської ради
1. Перевіряє на відповідність вимогам законодавства проектів розпоряджень, рішень сесій, виконкомів інших документів, візує їх.
2. Перевіряє правильність застосування чинного законодавства виконавчим комітетом, інформує міського голову про необхідність вжиття заходів щодо скасування актів, прийнятих з порушенням чинного законодавства.
3. Консультує з правових питань працівників виконавчого апарату, надає методичну допомогу щодо активного використання правових засобів в їх діяльності, поліпшення показників в роботі, додержання дисципліни.
4. За дорученням міського голови розглядає скарги, заяви та інші звернення громадян, посадових осіб, щодо забезпечення виконання на території міста Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, та інших підзаконних актів.
5. Організовує систематизований облік і зберігання нормативних актів, які надходять до міської ради, підтримує їх в контрольному стані, вживає заходів, спрямованих на поліпшення забезпечення законодавчо-довідковими матеріалами міської ради.
6. Веде довідково-інформаційну роботу з питань законодавства та нормативних актів, облік чинного законодавства, інших нормативних актів.
7. Проводить роботу з правової пропаганди, ознайомлює посадових осіб з нормативними актами, що стосується, а також зі змінами в чинному законодавстві.
8. Аналізує та узагальнює результати розгляду претензій судових

 
 

Цікаве

Загрузка...