WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → 1.Проблемні питання, які виникають при визначенні коду товару по УКТ ЗЕД між декларантом і підрозділами митних органів. 2.Характеристика митного режим - Реферат

1.Проблемні питання, які виникають при визначенні коду товару по УКТ ЗЕД між декларантом і підрозділами митних органів. 2.Характеристика митного режим - Реферат

містить в складі" комплект", "набір", то до акту додається специфікація з переліком ідентифікованих виробів, що входять до "комплекту", "набору".
В другій частині акту вказуються відомості встановлені за результатами митного огляду: зовнішній вигляд, ступінь оброблення, розміри, матеріал з якого вироблено товар, вид упаковки, маркування, тощо. Зазначається інформація про товар, що є визначальною для його класифікації згідно з УКТЗЕД та відрізняє його від подібних товарів, наприклад: функції товару, призначення, а також технічні, фізичні, споживчі та інші характеристики товару, які дозволяють однозначнокласифікувати його згідно УКТЗЕД.
Лист-зобов'язання власника МЛС про пере декларування вантажу - у випадку коли вантаж знаходиться на МЛС у режимі"ІМ74".
В листі надається зобов'язання, що при зміні коду товару по рішенню відділу номенклатури, у випадку коли вантаж у подальшому залишається на МЛС у режимі "ІМ 74" вантаж буде пере декларований МЛС згідно з "рішенням по визначенню коду товару" не пізніше 14 календарних днів з моменту винесення рішення.
Копії всіх документів, що надходять до ВН для вирішення спірного класифікаційного питання, повинні бути скріплені(прошиті) та засвідчені штампом "Під митним контролем" інспектора оперативного підрозділу або особистим номерним штампом інспектора ВМП.
Оригінали документів повертаються до оперативного підрозділу, а в справах ВН залишаються: запит, копії примірниками та документів, що подані разом із запитом.
У випадку, коли для вирішення спірного класифікаційногопитання необхідні додаткові дослідження у Центральній митнійлабораторії (далі ЦМЛ), оперативним підрозділом до ВН надаються два пакети документів, що зазначені у п.2.13. розділу II.
Зразки товару, які надаються до ВН повинні бути належним чином запаковані у пластикову, дерев'яну, металеву, картонну або, у виключних випадках, скляну тару, текстильну(брезентову) або поліетиленову торбу, паперовий пакет у залежності від типу товару. На зразки, що надаються до ВН, повинно бути накладене митне забезпечення, щоб виключити можливість доступу до товару впродовж його транспортування до відділу. Зразки товару обов'язково супроводжуються Актом відбору пробі зразків встановленої форми. В акті взяття проб та зразків товарів та інших предметів в графі "назва проб та зразків товарів, що досліджуються" обов'язково зазначати назву та артикул товару, зразки якого були відібрані. Відбір проб та зразків товарів проводиться відповідно найменуванню товарів задекларованих в гр.31 ВМД.
У разі, якщо відбір проб та зразків проводиться не по кожному найменуванню (артикулу) товару, то в запиті до відділу номенклатури робиться запис наступного змісту: "Товари задекларовані в гр.31, гр. 32 "товар N__" ВМД N____ідентичні, але мають відмінності, що не впливають на класифікацію товару, а саме:::.. Зразки надані в достатній кількості для класифікації товару.
Запит оперативного підрозділу або ВМП реєструється у журналі реєстрації запитів відділу номенклатури під номером" zzz/xx/yyy", де: "xx /yyy" номер запиту оперативному підрозділу; "zzz" - порядковий номер запиту відповідно до нумерації відділу номенклатури. Номер запиту зазначається в "рішенні про визначення коду товару" для здійснення контролю за виконанням відповідного рішення оперативним підрозділом або ВМП.
При неможливості вирішення класифікаційного питання на підставі наданих документів, ВН має право:
- запитувати додаткові відомості щодо товару;
- ініціювати відбір проб та зразків оперативним підрозділом;
- ініціювати проведення повторного огляду товару інспекторами оперативного підрозділу із залученням фахівців ВН. За результатами такого огляду складається Акт про митний огляд з врахуванням вимог.
"Рішення про визначення коду товару" виноситься ВН відповідно до "Технології роботи відділу номенклатури" з проведенням, при необхідності, матеріалознавчої, хімічної, технічної експертизи в ЦМЛ з відбором проб та зразків.
Порядок направлення документів, проб і зразків товарів до ЦМЛ визначається "Технологією взаємодії відділу номенклатури КРМ з Центральною митною лабораторією".
"Рішення про визначення коду товару", прийняте ВН, оформлюється за встановленою формою у 3-х екземплярах (1-йекземпляр надається суб'єкту ЗЕД для проведення митного оформлення; 2-й - контрольний, передається до оперативного підрозділу через загальний відділ; 3-й примірник залишається у справах ВН).
"Рішення про визначення коду товару" реєструється у журналі реєстрації класифікаційних рішень під номером "N КТ -******", де: "КТ" - абревіатура класифікаційного рішення; "******" - порядковий номер рішення відповідно до нумерації, прийнятої у ВН, згідно номенклатури справ КРМ.
Класифікаційне рішення містить відбиток штампу та підпис інспектора ВН, штамп та підпис начальника відділу номенклатури.
Якщо відділом приймається класифікаційне рішення, яке не підтверджує відомості, що заявлені декларантом у гр.33 ВМД, то для митного оформлення складається нова ВМД. При складанні нової ВМД опис товару в гр.31 повинен відповідати опису товару, що зазначений у висновках "рішення про визначення коду товару".
На підставі другого (контрольного) екземпляру класифікаційного рішення оперативний підрозділ систематично перевіряє обов'язковість його використання при митному оформленні.
Рішення про визначення коду товару винесене ВН не є остаточним та може бути скасоване Держмитслужбою України, згідно зп. 14 наказу ДМСУ від 02.12.99 р. N 782.
"Рішення про визначення країни походження" реєструється у журналі реєстрації рішень про визначення країни походження під номером "N КП - ******", де: "КП" - абревіатура рішення про визначення країни походження; "******" - порядковий номер рішення відповідно до нумерації, прийнятої у ВН, згідно номенклатури справ КРМ.
"Рішення про визначення країни

 
 

Цікаве

Загрузка...