WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Об'єднання підприємств та законодавство України - Реферат

Об'єднання підприємств та законодавство України - Реферат

підприємства транснаціональної ПФГ, якщо інше не обумовлено двосторонніми договорами, гарантіями, Генеральною угодою.
Транснаціональні ПФГ створюються постановою Кабінету Міністрів України, яка приймається не пізніше 6 місяців після подання до нього проекту про створення такої групи. Відмова у створенні транснаціональної ПФГ оформляється протокольним рішенням Кабінету Міністрів. Рішення про створення (реєстрацію) транснаціональної ПФГ ухвалюється Кабінетом Міністрів України лише за умови попереднього укладення міждержавного договору, що підлягає ратифікації Верховною Радою України. Міждержавним договором про створення ПФГ повинні бути затверджені: 1) Генеральна угода про сумісну діяльність із виробництва кінцевої продукції ПФГ;
2) назва ПФГ; 3) її головне підприємство; 4) вичерпний перелік учасників ПФГ; 5) вичерпний перелік кінцевої продукції ПФГ; 6) термін, на який створюється ПФГ; 7) умови оподаткування головного підприємства і учасників ПФГ відповідно до законів України, гарантії від зміни податкового законодавства; 8) умови перетинання митного кордону для проміжної продукції ПФГ і гарантії від їх зміни.
Закон України "Про промислово-фінансові групи в Україні" встановлює пільги, що надаються головному підприємству й учасникам ПФГ; регулює інші питання, пов'язані з діяльністю, реорганізацією та ліквідацією ПФГ.
На основі Закону України "Про промислово-фінансові групи в Україні" та Угоди про основні принципи створення промислово-фінансових груп, підписаної Україною та Російською Федерацією у липні 1995 p., міжвідомчою комісією з питань формування ПФГ розглядаються пропозиції щодо створення п'яти транснаціональних компаній та ПФГ. Мова йде про транснаціональне об'єднання з розроблення та виробництва устаткування для хімічних волокон "Формат", до якого з української сторони увійдуть AT "Хім-текстильмаш" та компанія "Фортекс" (Чернігів), а з російської - "Формаш" (Москва).
Крім того, підготовлено пропозиції про створення транснаціональної корпорації з виробництва та постачання сільському господарству зернозбиральної техніки "Трансзернотехніка". До її складу з української сторони увійдуть чотири промислові об'єднання, в т. ч. КБ "Південне" (Дніпропетровськ), AT "Херсонські комбайни" (Херсон) та комерційний банк, а з російської сторони - AT "Ростсельмаш" та ДСКБ "Комплекссельхозмаш" (Таганрог), комерційні банки.
У транснаціональну компанію з виробництва та постачання труб великого діаметра для нафтогазопроводів можуть увійти з української сторони - Маріупольський металургійний комбінат "Азовсталь", Харцизький та Новомосковський трубні заводи, а з російської - вісім AT, у числі яких Новолипецький металургійний комбінат. Магнітогорський металургійний комбінат та PAT "Газпром". Підготовлено пропозиції щодо створення транснаціональної ПФГ з виробництва титану й титанового прокату (п'ять українських учасників і два російські підприємства), а також транснаціональної алюмінієвої компанії, до якої увійдуть Миколаївський глиноземний завод з української сторони, Красноярський алюмінієвий комбінат та Єнісейська промислово-фінансова корпорація - з російської. У ролі фінансового учасника україно-російських ПФГ пропонується залучити Промінвестбанк .
Оскільки діяльність об'єднань в Україні, незалежно від їхніх організаційно-правових форм, не повинна суперечити антимонопольному законодавству України, то мова йде передусім про Закони України "Про Антимонопольний комітет України" від 26 листопада 1993 р.2, "Про обмеження монополізму та недопущення недобросовісної конкуренції у під-приємницькій діяльності" від 18 лютого 1992 р. (в редакції від 5 липня 1995 р.)3, "Про захист від недобросовісної конкуренції" від 7 червня 1996 р.4 Так, відповідно до ст. 14 Закону України "Про обмеження монополізму та недопущення недобросовісної конкуренції у підприємницькій діяльності" створення, реорганізація (злиття, приєднання), ліквідація суб'єктів господарювання, створення асоціацій, концернів, міжгалузевих, регіональних та інших об'єднань підприємств, перетворення органів державної влади, органів місцевого самоврядування та органів адміністративно-господарського управління та контролю в зазначені об'єднання, вступ одного або декількох суб'єктів господарювання в об'єднання у випадках, передбачених законодавством, здійснюються за умови одержання згоди на це Антимонопольного комітету України5.
Підприємці повинні погоджувати з органами Антимонопольного комітету України свої рішення з питань залучення іноземних інвестицій та запровадження обмежень щодо цього;
визначення або уточнення функцій і повноважень асоціацій, концернів, міжгалузевих, регіональних та інших об'єднань підприємств, місцевих органів державної виконавчої влади, їхніх структурних підрозділів щодо суб'єктів господарювання; регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Антимонопольний комітет контролює дотримання законодавства України у випадках придбання суб'єктами господарювання часток (акцій, паїв), активів, господарських товариств і підприємств; здійснення господарської діяльності підприємцями.
Корпорація "Укргаз", будучи монополістом на ринку використання газової мережі, уклала з трьома іноземними фірмами вигідні контракти і, скориставшись своїм становищем, заборонила доступ на ринок усім іншим підприємствам. Вона надіслала листи керівникам газових господарств із вимогами розподілу газових лічильників на території України (по регіонах), а також із зазначенням іноземних фірм, які були агентами корпорації та в яких слід закупляти лічильники. Було видано розпорядження,відповідно до якого газова мережа повинна обладнуватися газовими лічильниками визначених "Укргазом" фірм. Вказаними діями порушувалося антимонопольно законодавство України та законодавство про захист прав споживачів, адже покупці позбавлялися можливості вибрати більш сучасний та дешевий товар. Через такі дії "Укргазу" збитки були заподіяні й іншим суб'єктам підприємницької діяльності. Так, трест "Ровногазтрест" концерну "Укргазифікащя" уклав з італійською фірмою "Самгаз" контракт на поставку 5000 газових лічильників протягом серпня-вересня 1994 p., але використати їх, незважаючи на те, що вони пройшли атестацію в Держ-стандарті, не зміг через дії "Укргазу".
Згідно з розпорядженням державного уповноваженого Антимонопольного комітету корпорація "Укргаз" зобов'язувалася анулюати свої обмежувальні листи, замінивши їх відповідними роз'ясненнями1.
Антимонопольний комітет здійснює контроль за дотриманням законодавства України й під час реалізації повноважень центральних та місцевих органів державної виконавчої влади, місцевого і регіонального самоврядування щодо підприємців (ст. 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України").
Як згадувалося, 6 березня 1998 р. у Москві було підписано Конвенцію про транснаціональні корпорації. Одне із застережень, зроблених Україною, вказує, що транснаціональні корпорації на території України та за її межами у разі, коли їх створення може призвести до монополізації товарних ринків, впливає чи може вплинути на економічну конкуренцію на її території, створюються за згодою Антимонопольного комітету України у порядку, передбаченому антимонопольним законодавством України.
Суб'єкти господарювання мають дотримуватися нормативно-правових актів України, спрямованих на захист національного товаровиробника, наприклад, Законів України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту"1, "Про захист національного товаровиробника від субсидованого імпорту"2, "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну"3.
Транснаціональні та інші суб'єкти господарювання повинні враховувати і окремі норми законодавства, спрямованого на регулювання певних галузей діяльності. Так, ст. 15 Закону України "Про зв'язок" від 16 травня 1995 p.4 забороняє надання виключних прав на ведення будь-якого виду діяльності у галузі зв'язку для підприємств, об'єднань, установ, організацій всіх форм власності, крім діяльності, пов'язаної з захистом інтересів держави, з гарантуванням національної безпеки та оборони, а також прав, що належать виключно державним підприємствам. Мова йде про технічне обслуговування та експлуатацію первинних мереж (крім місцевих) та супутни-кових систем телефонного зв'язку в межах зв'язку загального користування, про пересилання грошових переказів, листів до 20 грамів, поштових карток, виплату й доставляння пенсії, грошової допомоги малозабезпеченим громадянам.

 
 

Цікаве

Загрузка...