WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Порядок ввозу в Україну автотранспортних засобів - Реферат

Порядок ввозу в Україну автотранспортних засобів - Реферат

сплатити відповідні платежі". Таке Посвідчення видається митницею на ім'я нового власника транспортного засобу лише після сплати відповідних платежів.
При відчуженні тимчасово ввезеного транспортного засобу митниця, що здійснила митне оформлення, надсилає прикордонній митниці повідомлення для зняття транспортного засобу з контролю.
При здійсненні митного оформлення в митній декларації форми МД-7 у графі "Примітки" зазначаються номер Посвідчення та дата, які завіряються особистою номерноюпечаткою інспектора митниці. Декларація залишається в справах митниці.
Якщо тимчасово ввезений під зобов'язання про зворотне вивезення транспортний засіб не знято з обліку у відповідних органах іноземних держав або він належить юридичній особі, яка не зареєстрована в Україні як учасник зовнішньоекономічної діяльності, то його відчуження фізичним особам не допускається.
Розділ III
Порядок митного оформлення транспортних засобів, що вивозяться громадянами з України
44. Митне оформлення транспортних засобів, які вивозяться (у тому числі тимчасово) за межі України їх власниками або за наданими дорученнями іншими громадянами для постійного користування, з метою відчуження та під зобов'язання про зворотне ввезення здійснюється прикордонною митницею.
Пропуск транспортних засобів здійснюється на підставі свідоцтв реєстраційних органів, оформлених на особу, яка має право виїзду за кордон на зазначеному у свідоцтві транспортному засобі, закордонного паспорта (паспорта громадянина України тощо).
45. Транспортні засоби, на які не видано реєстраційні документи відповідно до Конвенції про дорожній рух та номерні знаки, серіям яких не присвоєно літери латинського алфавіту, а також транспортні засоби, на які встановлено тимчасову заборону на відчуження, не підлягають вивезенню (пропуску) за межі України.
46. Митниці при вивезенні за межі України транспортних засобів, враховуючи тип транспортного засобу та мету вивезення, подаються документи, зазначені в пункті 11 цих Правил, та заповнена декларація форми МД-7 (при тимчасовому вивезенні - у двох примірниках, на постійно або з метою відчуження - в одному) на вивезення транспортного засобу.
47. При вивезенні транспортного засобу за межі України для постійного користування (з метою відчуження) інспектор митниці перевіряє відповідність фактичних даних транспортного засобу заявленим у декларації форми МД-7 та зазначеним в інших документах, у декларації форми МД-7 у графі "Виїзд" проставляє відтиск особистої номерної печатки, після чого підписує декларацію форми МД-7 і підпис завіряє відтиском особистої номерної печатки. Декларація для обліку, звітності та формування статистичних даних залишається в справах митниці.
48. При тимчасовому вивезенні транспортного засобу за межі України інспектор митниці здійснює перевірку згідно з пунктом 47 цих Правил, попереджає про відповідальність за невиконання зобов'язання про зворотне ввезення та порушення встановленого митними органами терміну зворотного ввезення, у графі "Виїзд" проставляє штамп "Під митним контролем", підписує два примірники декларації форми МД-7 і підпис завіряє відтиском особистої номерної печатки. Перший примірник декларації форми МД-7 разом з іншими документами видається на руки громадянину. Другий примірник декларації форми МД-7 залишається в справах митниці для контролю за виконанням зобов'язання про зворотне ввезення, а після підтвердження зворотного ввезення - для обліку, звітності та формування статистичних даних.
49. У разі ввезення транспортного засобу через митницю, митне оформлення тимчасового вивезення якою не було здійснене, інспектор митниці в декларації форми МД-7 після перевірки документів, відповідності фактичних даних транспортного засобу заявленим у декларації форми МД-7 та зазначеним в інших документах у графі "В'їзд" декларації форми МД-7 проставляє відтиск особистої номерної печатки. Декларація для обліку, звітності та формування статистичних даних залишається в справах митниці.
50. Митниця, через яку було здійснене ввезення транспортного засобу в Україну, засобами електронної пошти надсилає відповідну інформацію митниці, яка здійснювала митне оформлення декларації форми МД-7 на тимчасове вивезення транспортного засобу за межі України, для зняття його з контролю.
51. Митне оформлення нових транспортних засобів (не зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах), придбаних в Україні громадянами-нерезидентами, здійснюється згідно з порядком, визначеним у пунктах 46, 47 цих Правил.
Розділ IV
Порядок митного оформлення придбаних транспортних засобів, номерних вузлів та агрегатів, що переміщуються громадянами через митну територію України транзитом
52. При переміщенні транзитом через митну територію України придбаних транспортних засобів (номерних вузлів та агрегатів) митне оформлення здійснюється в порядку, визначеному в пунктах 32 та 33 цих Правил. При цьому інспектор прикордонної митниці попереджає громадянина про відповідальність за недоставку транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) в митницю, через яку здійснюватиметься його вивезення за межі України.
53. При вивезенні транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) за межі України митне оформлення здійснюється в порядку, визначеному в пункті 47 цих Правил, при цьому в декларації форми МД-7 у графі "Виїзд" проставляється тільки відтиск особистої номерної печатки інспектора митниці, який здійснив митне оформлення (випуск). Митниця, через яку було здійснене вивезення транспортного засобу (номерного вузла, агрегату), засобами електронної пошти надсилає відповідну інформацію митниці, яка здійснила митне оформлення декларації форми МД-7 на транзит транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) через територію України, для зняття його з контролю.
54. При переміщенні громадянами транзитом через митну територію України придбаних транспортних засобів (номерних вузлів, агрегатів), власниками яких є інші особи, крім документів, зазначених у пункті 32 цих Правил, додатково потрібно подати документи про надання власником повноважень на доставку транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) в місце призначення. Декларація форми МД-7 у цьому разі оформляється на громадянина, який безпосередньо здійснює переміщення, із зазначенням у графі "Примітки" власника транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) та його адреси (при можливості).
55. Продовження терміну доставки транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) з одного митного органу в інший здійснюється в порядку, визначеному в пункті 26 цих Правил.
Розділ V
Порядок митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України та належать підприємствам, установам, організаціям, закладам, іншим юридичним та фізичним особам - суб'єктам підприємницької діяльності
56. Митне

 
 

Цікаве

Загрузка...