WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Порядок ввозу в Україну автотранспортних засобів - Реферат

Порядок ввозу в Україну автотранспортних засобів - Реферат

підтверджують обставини, викладені в заяві.
У разі прийняття митним органом рішення про продовження терміну, зазначеного в зобов'язанні, на зворотному боці декларації форми МД-7 робиться запис "Термін, зазначений у зобов'язанні, продовжено до(дата)" та зазначаються документи, на підставі яких був продовжений цей термін.
Записи завіряються особистою номерною печаткою та підписом співробітника митного органу, який здійснив оформлення документів, з проставлянням штампа "Під митним контролем".
Митниця призначення, зазначена в зобов'язанні, повинна засобами електронної пошти обов'язково повідомити про це митницю, якій надавалося зобов'язання (про вивезення, транзит, доставку транспортного засобу з одного митного органу в інший), і залишити перший примірник декларації форми МД-7 та оригінали зазначених на її зворотному боці документів для зберігання в справах митниці протягом установленого терміну.
27. Відчуження громадянам-резидентам транспортних засобів, номерних вузлів та агрегатів, увезених громадянами в Україну з метою транзиту, здійснюється до закінчення встановленого терміну транзиту з дозволу митниці, у зоні діяльності якої вони (громадяни-резиденти) проживають, за умови виконання вимог пункту 19 цих Правил. Митниця, в якій було здійснене відчуження, повинна інформувати про це засобами електронної пошти митницю, якій було надане зобов'язання про транзит.
28. З метою виявлення випадків реєстрації в органах ДАІ або в інших уповноважених органах транспортних засобів, увезених в Україну і не оформлених у митному відношенні (зареєстрованих на підставі підроблених документів), та запобігання таким випадкам митними органами спільно з Управліннями ДАІ ГУ УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за територіальністю, а також іншими уповноваженими органами проводяться щомісячні (або в разі потреби) звіряння інформації про транспортні засоби, оформлені митними органами та зареєстровані в реєстраційних органах ДАІ в установленому порядку. Для прискорення реєстрації транспортних засобів в органах ДАІ МВС України по змозі щоденно надається інформація електронними засобами зв'язку про їх митне оформлення.
В інформації наводяться марка транспортного засобу, номери кузова, двигуна, шасі, прізвище, ім'я та по батькові власника і його місце проживання.
29. Транспортні засоби, номерні вузли та агрегати до закінчення термінів, зазначених у відповідних митних документах (Посвідчення, декларація форми МД-7 тощо) мають бути:
а) вивезені за межі України або ввезені в Україну;
б) заявлені митниці з метою вільного використання;
в) заявлені митниці для продовження терміну перебування на митній території України (тільки для осіб, визначених законодавством);
г) зареєстровані у відповідних реєстраційних органах;
ґ) передані митниці для передання у власність держави;
д) передані митниці на зберігання;
е) передані на утилізацію відповідним органам у встановленому порядку.
30. Митне оформлення ввезених в Україну транспортних засобів з правим розташуванням керма здійснюється за наявності письмової заяви власника та документів, потрібних для митного оформлення, без видачі власнику Посвідчення; при цьому власник транспортного засобу повинен ознайомитися з положеннями Закону України "Про дорожній рух", згідно з яким забороняється експлуатація на дорогах України транспортних засобів з правим розташуванням керма. Посвідчення може видаватися митними органами тільки за згодою реєстраційних органів, у яких повинен реєструватися транспортний засіб, після його переобладнання.
31. Визначення вартості транспортних засобів, номерних вузлів та агрегатів, увезених в Україну, проводиться на підставі законодавчих актів, наявних договорів купівлі-продажу, дарування, міни, рахунків, рахунків-фактур, фактур, інвойсів тощо. За наявності обґрунтованих сумнівів щодо достовірності заявленої вартості транспортних засобів, номерних вузлів та агрегатів їх вартість може визначатися безпосередньо митними органами на підставі наявної в митному органі цінової інформації на такі або аналогічні транспортні засоби, вузли чи агрегати.
Розділ II
Порядок митного оформлення транспортних засобів, номерних вузлів та агрегатів, що ввозяться (пересилаються) громадянами в Україну
Для постійного користування
32. Громадяни при ввезенні (пересиланні) транспортних засобів (номерних вузлів та агрегатів) в Україну для постійного користування подають прикордонним митним органам декларацію форми МД-7, заповнену в установленому порядку у двох примірниках на кожний транспортний засіб (номерний вузол, агрегат) окремо, та документи, що підтверджують правомірність володіння або користування (в тому числі з правом розпорядження), технічні або реєстраційні документи на транспортний засіб (номерний вузол, агрегат).
33. Інспектор прикордонної митниці обов'язково перевіряє відповідність фактичних даних транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) заявленим у декларації форми МД-7 та зазначеним у документах на транспортний засіб (номерний вузол, агрегат). Після вирішення питання щодо пропуску транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) на територію України попереджає громадянина про відповідальність за недоставку транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) в митницю призначення в зазначений термін, у графі "В'їзд" проставляє штамп "Під митним контролем", підписує декларацію і завіряє підпис відтиском особистої номерної печатки.
При ввезенні в Україну придбаних громадянами транспортних засобів вилучає номерні знаки "Транзит" іноземної держави, видає номерні знаки для разових поїздок (тип 11 за ДСТУ 3650-97). У графі "Примітки" декларації форми МД-7 робить запис "Номерні знаки _____ вилучено, видано N _____".
При надходженні в Україну транспортних засобів вантажем (вантажним відправленням) зазначені номерні знаки вилучаються і видаються митницею, у якій перебуває такий вантаж.
Перший примірник оформленої декларації форми МД-7 разом з документами, що підтверджують право власності або користування, реєстраційними і технічними документами на транспортний засіб (номерний вузол, агрегат) видається на руки власнику для подання митниці призначення, а другий залишається в справах митниці для контролю, обліку та звітності.
34. Для отримання Посвідчення власник (довірена особа) має подати митниці, у зоні діяльності якої постійно чи тимчасово проживає, усі документи, на підставі яких було здійснене митне оформлення ввезення транспортного засобу (номерного вузла, агрегату) на територію України. Разом з оформленими при ввезенні документами для звірення номерів та визначення коду транспортного засобу за ТН ЗЕД митному органу пред'являється транспортний засіб (номерний вузол чи агрегат).
У разі потреби митні органи можуть вимагати інші

 
 

Цікаве

Загрузка...