WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Основні документи, що стосуються розпорядження земельними ділянками та паями - Реферат

Основні документи, що стосуються розпорядження земельними ділянками та паями - Реферат

і не застережні в ньому, регулюються чинним законодавством України.
Договір складається у чотирьох примірниках, по одному для кожної із сторін, третій залишається у справах Ради, що реєструвала Договір, четвертий - зберігається у справах державної нотаріальної контори чи приватного нотаріуса.
Підписується Договір оренди земельної ділянки Орендодавцем і Орендарем.
Договір купівлі-продажу земельної ділянки.
Договір купівлі-продажу земельної ділянки складається між громадянами України - Продавцем, з одного боку, та Покупцем з іншого боку.
Тут вказується:
1) предмет договору;
2) ціна договору і умови оплати;
3) обов'язки сторін;
4) розгляд спорів;
5) інші умови.
У першому пункті вказується площа, місцерозташування, та цільове призначення даної земельної ділянки.
В пункті 2 чітко обумовлюється ціна договору і умови оплати, куди входять грошова оцінка земельної ділянки та ціна, за якою була здійснена купівля-продаж земельної ділянки.
В пункті 3 - обов'язки сторін відзначають детально, що Продавець продав, а Покупець купив, і хто несе ту чи іншу відповідальність, як між собою так і між третіми особами.
В пункті 4 - розгляд спорів акцентується увага на всіх спорах, котрі можуть виникнути з Договору, і що вони вирішуються шляхом переговорів між сторонами, а у разі неможливості вирішення спорів шляхом переговорів - у судовому порядку.
В пункті 5 вказується на кого покладаються усі витрати, пов'язані з укладенням цього Договору, його нотаріальним посвідченням та реєстрацією.
Невід'ємною частиною Договору є:
- державний акт на право приватної власності на землю;
- довідка про визначення грошової оцінки земельної ділянки, видана органи Держкомзему України;
Такий Договір є підставою для видачі власнику державного акта на право приватної власності на землю.
В ньому зазначається кількість примірників Договору і де вони зберігаються.
Договір купівлі-продажу земельної ділянки підписується Продавцем і Покупцем, завіряється нотаріусом.
Договір купівлі-продажу права на земельну частку (пай)
Договір купівлі-продажу права на земельну частку (пай) складається між громадянами України - Продавцем і Покупцем, зазначаються їхні прізвища, ім'я, по батькові та місце проживання.
В такому договорі вказується:
1. Предмет договору.
2. Ціна договору і умови оплати.
3. Обов'язки сторін.
4. Розгляд спорів.
5. Інші умови.
В Предметі Договору вказується серія і номер Сертифіката на право на земельну частку (пай), яким посвідчується право на земельну частку (пай), місце розташування земельної частки, її цільове призначення.
В пункті 2 чітко обумовлюється ціна договору і умови оплати.
В пункті 3 відзначають детально, що Продавець продав, а Покупець купив право на земельну частку (пай), і хто несе ту чи іншу відповідальність, як між собою так і між третіми особами.
В пункті 4 акцентується увага на всіх спорах.
В пункті 5 відзначають на кого покладено оплату всіх витрати, пов'язаних з укладенням такого договору, його нотаріальним посвідченням та реєстрацією.
Невід'ємною частиною Договору є Сертифікат на право на земельну частку (пай).
Такий Договір, після нотаріального посвідчення, підлягає реєстрації районною державною адміністрацією за місцезнаходженням колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського товариства з внесенням відповідних змін до записів у книзі реєстрації Сертифікатів на право на земельну частку (пай).
Вказується кількість примірників Договору і місце їх зберігання.
Підписується Договір Продавця і Покупця, завіряється нотаріусом.
Договір дарування земельної ділянки.
Договір дарування земельної ділянки складається між громадянами України - Дарівником та Обдарованим. В такому Договорі вказується:
1. Предмет договору.
2. Вирішення спорів.
3. Інші умови.
В пункті 1 "Предмет договору" зазначається площа, місце розташування та цільове призначення земельної ділянки, яку обдарований прийняв як дар у приватну власність.
В пункті 2 акцентується увага на всіх спорах, котрі можуть виникнути з Договору, і що вони вирішуються шляхом переговорів мі сторонами, а у разі неможливості вирішення спорів шляхом переговорів - у судовому порядку.
В пункту 3 "Інші умови" Дарівник засвідчує, що зазначена земельна ділянка не подарована, не продана чи іншим чином відчужена третім особам, вільна від будь-яких претензій з боку третіх осіб, на неї не покладена відповідними державними органами заборона на відчуження. Усі витрати пов'язані з укладенням цього Договору, його нотаріальним посвідченням та реєстрацією, покладено на Дарівника.
Невід'ємною частиною Договору є:
- державний акт на право приватної власності на землю;
- довідка про визначення грошової оцінки земельної ділянки, видана органами Держкомзему України;
Такий Договір є підставою для видачі власнику державного акта на право приватної власності на землю.
Договір дарування земельної ділянки підписується Дарівником і Обдарований, затверджується нотаріусом.
Договір дарування права на земельну частку (пай)
Договір дарування права на земельну частку (пай) складається між Дарівником та Обдарованим. Такий Договір включає:
1. Предмет договору.
2. Інші умови.
В пункті й вказується серія і номер Сертифіката на право на земельну частку (пай), який посвідчує прийняття Обдарованим у дар права на земельну частку (пай). Цей Сертифікат реєструється у книзі реєстрації Сертифікатів на право на земельні частку (пай) за відповідним номером. Тут також зазначається місце розташування, цільове призначення та розмір земельної частки (паю) в умовах кадастрових гектарах, вартість даної земельної частки( пай) не подаровано, не продано чи іншим чином відчужено третім особами, вільне від будь-яких претензій з боку третіх осіб, на нього не накладена відповідними державними органами заборона на відчуження.
В пункті 2 відзначають детально, що
- Під час підписання цього Договору Дарівник передав Обдарованому зазначений Сертифікат на право на земельну частку (пай).
- Право на

 
 

Цікаве

Загрузка...