WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Порядок реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій i розрахункових книжок - Реферат

Порядок реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій i розрахункових книжок - Реферат

бланка, кількість бланків, - після чого розрахункова книжка вважається зареєстрованою. Кількість розрахункових книжок, що реєструються одночасно, не обмежується.
У разі прийняття органом ДПС рішення про відмову в реєстрації розрахункової книжки необхідно повідомити про це СПД не пізніше двох робочих днів з моменту подання ним необхідних документів. Підставою для відмови у реєстрації може бути невідповідність бланків розрахункових квитанцій вимогам Положення про форму та зміст розрахункових документів, ненадійне скріплення розрахункової книжки, невиконання вимог даного розділу Порядку стосовно підготовки розрахункової книжки до реєстрації.
4. Порядок реєстрації розрахункових книжок, що використовуються при наданні послуг міського та приміського пасажирського транспорту
Реєстрація розрахункових книжок, що використовуються при розрахунках за разові послуги міського i приміського пасажирського автомобільного транспорту та електротранспорту, здійснюється безоплатно в органі ДПС, де СПД зареєстрував відповідну книгу ОРО, не пізніше двох робочих днів з моменту подання СПД необхідних документів.
До реєстрації приймаються розрахункові книжки, які складаються зблоків послідовно пронумерованих розрахункових квитанцій (квитків) установленої форми, виготовлених відповідно до Положення про форму та зміст розрахункових документів.
Реєстрація розрахункової книжки здійснюється на підставі подання СПД письмової заяви довільної форми, довідки про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій, а також надання ним оригіналу та копії довідки про придбання розрахункових книжок, форма якої наведена в додатку 8. Оригінал довідки повертається СПД, копія залишається в органі ДПС.
Посадова особа органу ДПС здійснює запис у відповідному розділі Книги облікових форм, записи в обох примірниках довідки про придбання розрахункових книжок, які завіряються печаткою та підписом керівника органу ДПС, після чого розрахункова книжка вважається зареєстрованою. Кількість розрахункових книжок, що реєструються одночасно, не обмежується.
У разі прийняття органом ДПС рішення про відмову в реєстрації розрахункової книжки необхідно повідомити про це СПД не пізніше двох робочих днів з моменту подання ним необхідних документів. Підставою для відмови у реєстрації може бути невідповідність бланків розрахункових квитанцій вимогам Положення про форму та зміст розрахункових документів.
5. Порядок реєстрації розрахункових книжок, що використовуються при розповсюдженні державних лотерей
Реєстрація розрахункових книжок, що використовуються для реєстрації розрахункових операцій при розповсюдженні державних лотерей, здійснюється безоплатно в органі ДПС, де агент зареєстрував відповідну книгу ОРО, не пізніше двох робочих днів з моменту подання ним необхідних документів.
До реєстрації приймаються розрахункові книжки, які складаються з комплектів послідовно пронумерованих білетів державних лотерей встановленої форми, виготовлених відповідно до Положення про форму та зміст розрахункових документів або ввезених на підставі ліцензії на випуск та проведення державної лотереї.
Реєстрація розрахункової книжки здійснюється на підставі подання агентом письмової заяви довільної форми, довідки про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій, а також надання ним таких документів:
у разі ввезення білетів на територію України - завіреної печаткою та підписом керівника агента копії вантажної митної декларації, у якій вказані номери та кількість білетів, що ввозяться на митну територію України;
у разі виготовлення білетів на території України - завіреної печаткою та підписом керівника агента копії накладної про передачу товарно-матеріальних цінностей, в якій вказані номери та кількість білетів;
копії ліцензії на провадження діяльності з випуску та проведення державних лотерей;
копії Умов випуску та проведення лотереї, визначених Положенням про порядок реєстрації випуску та проведення державних грошових лотерей в Україні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.98 р. № 574 "Про затвердження Положення про порядок реєстрації випуску та проведення державних грошових лотерей в Україні".
Посадова особа органу ДПС здійснює запис у відповідному розділі Книги облікових форм i виписує довідку про реєстрацію розрахункових книжок у двох примірниках; один примірник довідки надається СПД, другий - залишається в органі ДПС. Кількість розрахункових книжок, що реєструються одночасно, не обмежується.
Рішення про відмову в реєстрації розрахункової книжки може бути прийняте тільки на підставі невідповідності поданих агентом документів вимогам чинного законодавства. У разі прийняття органом ДПС рішення про відмову в реєстрації розрахункової книжки необхідно повідомити про це агента не пізніше двох робочих днів з моменту подання ним необхідних документів.
6. Порядок реєстрації розрахункових книжок, що використовуються при наданні послуг підприємствами зв'язку
Реєстрація розрахункових книжок, що використовуються для реєстрації розрахункових операцій при наданні послуг підприємствами зв'язку, здійснюється безоплатно в органі ДПС, де підприємством зареєстровано відповідну книгу ОРО, не пізніше двох робочих днів з моменту подання ним необхідних документів.
До реєстрації приймаються розрахункові книжки, які виготовлені відповідно до Вимог щодо виготовлення квитанційних книжок форм № 1, № П-2, № 5, № 47, затверджених наказом Державного комітету зв'язку України від 07.12.98 р. № 167 "Про затвердження бланків квитанційних книжок форм № 1, № 5, № 47, № П-2, вимог щодо виготовлення та Інструкції про порядок обліку та застосування квитанційних книжок у філіалах підприємства поштового зв'язку та їхніх структурних підрозділах", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.05.99 р. за № 314/3607.
Реєстрація розрахункових книжок здійснюється на підставі подання підприємством письмової заяви довільної форми, довідки про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій, а також довідки про видачу квитанційних книжок у двох примірниках.
Посадова особа органу ДПС здійснює запис у відповідному розділі Книги облікових форм, записи в обох примірниках довідки про видачу розрахункових книжок, які завіряються печаткою та підписом керівника органу ДПС, після чого розрахункові книжки вважаються зареєстрованими. Один примірник довідки надається підприємству, другий

 
 

Цікаве

Загрузка...