WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Арешт та вилучення майна боржника. Порядок зберігання арештованого майна - Контрольна робота

Арешт та вилучення майна боржника. Порядок зберігання арештованого майна - Контрольна робота

якими укладено відповідний договірДержавною виконавчою службою.
Спеціалізовані організації проводять прилюдні торги зазаявкою державного виконавця, в якій зазначається мінімальнапочаткова ціна майна, що виставляється на торги.
До заявки додаються: 1) копія виконавчого документа; 2) копія акта арешту майна; 3) документи, що характеризують об'єкт нерухомості; 4) копії документів, що підтверджують право користуванняземельною ділянкою чи право власності на неї, у разі продажуокремо розташованої будівлі.
У разі продажу об'єкта незавершеного будівництва державнийвиконавець додає до заявки також копію рішення про відведенняземельної ділянки та копію дозволу місцевого органу виконавчоївлади і (чи) органу місцевого самоврядування на будівництво. Прилюдні торги повинні бути проведені у двомісячний строк здня одержання спеціалізованою організацією заявки державноговиконавця на їх проведення. Порядок проведення прилюдних торгів визначається законом.
Стягнення на заробітну плату (заробіток), пенсію, стипендіюта інші доходи боржника звертається при відсутності у боржникакоштів на рахунках у кредитних установах, відсутності чинедостатності майна боржника для повного покриття належних достягнення сум, а також при виконанні рішень про стягненняперіодичних платежів та стягнень на суму, що не перевищує одногомінімального розміру заробітної плати. Відрахування із заробітної плати (заробітку), пенсії чистипендії громадян проводить адміністрація підприємств, установ іорганізацій на підставі надісланих їм державним виконавцемвиконавчих документів.
Якщо боржник змінить місце роботи або місце проживання чинавчання, підприємства, установи, організації, які отрималивиконавчий документ, повертають його не пізніш як у 3-денний строкдержавному виконавцеві з відміткою про нове місце роботи,проживання чи навчання боржника, якщо воно відоме, а такожповідомляють про проведені ними стягнення періодичних платежів завиконавчими документами. У разі неподання зазначених відомостей знеповажних причин винних у цьому посадових осіб може бутипритягнуто до відповідальності, передбаченої цим Законом.
Звернення стягнення на пенсії провадиться відповідно дозаконодавства про пенсії.
Із заробітної плати боржника може бути утримано завиконавчими документами до повного погашення заборгованості: у разі стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяноїкаліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, а також втратоюгодувальника, та збитків, заподіяних злочином, - п'ятдесятвідсотків заробітної плати боржника; за всіма іншими видами стягнень, якщо інше не передбаченозаконом, - двадцять відсотків.
Загальний розмір усіх відрахувань при кожній виплатізаробітної плати не може перевищувати п'ятдесяти відсотківзаробітної плати, яка належить до виплати працівникові, в томучислі при відрахуванні за кількома виконавчими документами. Цеобмеження не поширюється на відрахування із заробітної плати привідбуванні виправних робіт і при стягненні аліментів нанеповнолітніх дітей, у цих випадках розмір відрахувань іззаробітної плати не може перевищувати сімдесяти відсотків. Відрахування із заробітної плати боржника, який за вирокомсуду відбуває покарання без позбавлення волі, провадиться з усієїсуми заробітної плати без урахування стягнень за вироком.
Із засуджених, які відбувають покарання у вигляді позбавленняволі, а також з осіб, які знаходяться в наркологічних відділенняхпсихіатричних диспансерів та стаціонарних лікувальних закладах,відрахування провадиться з усієї заробітної плати без урахуваннявідрахувань на витрати по їх утриманню в цих закладах.
На допомогу по державному соціальному страхуванню, виплачувану у разі тимчасової непрацездатності та інших випадках, і допомогу по безробіттю стягнення може бути звернено тільки зарішеннями про стягнення аліментів, про відшкодування шкоди,заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, а такожвтратою годувальника.
Стягнення не може бути звернено на такі виплати: 1) вихідну допомогу, яка виплачується у разі звільненняпрацівника; 2) компенсацію працівникові за невикористану відпустку, крімвипадків, коли особа при звільненні одержує компенсацію завідпустку, не використану протягом кількох років; 3) компенсації працівникові витрат у зв'язку з переведенням,направленням на роботу чи відрядженням до інших місцевостей; 4) польове забезпечення, надбавки до заробітної плати, іншікошти, які виплачуються замість добових і квартирних; 5) матеріальну допомогу особам, які втратили право надопомогу по безробіттю; 6) допомогу по вагітності та пологах; 7) одноразову допомогу при народженні дитини; 8) допомогу по догляду за дитиною; 9) допомогу особам, зайнятим доглядом трьох і більше дітейвіком до 16 років, по догляду за дитиною-інвалідом, по тимчасовійнепрацездатності у зв'язку з доглядом за хворою дитиною; іншідопомоги на дітей, передбачені законодавством; 10) допомогу на лікування; 11) допомогу на поховання; 12) щомісячну грошову допомогу у зв'язку з обмеженнямспоживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистого підсобного господарства громадян, які проживають натериторії радіоактивного забруднення; 13) дотації на обіди, придбання путівок до санаторіїв ібудинків відпочинку за рахунок фонду споживання.
Стягнення не провадиться також із: 1) сум неоподатковуваного розміру матеріальної допомоги; 2) грошової компенсації за видане обмундирування і натуральнепостачання; 3) вихідної допомоги у разі звільнення (виходу у відставку) звійськової служби та з органів внутрішніх справ, а також грошовогозабезпечення, що не має постійного характеру, та в інших випадках,передбачених законодавством.
Використана література:
" Закон України "Про виконавче провадження" // Відомості Верховної Ради (ВВР), 1999, N 24, ст.207 ( Із змінами, внесеними згідно із Законами N 783-XIV ( 783-14 ) від 30.06.99, ВВР, 1999, N 34, ст.274 - редакція набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом про Державний бюджет України на 2000 рік N 2241-III ( 2241-14 ) від 18.01.2001, ВВР, 2001, N 11, ст.54 )

 
 

Цікаве

Загрузка...