WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Поняття та завдання дозвільної системи а Україні - Дипломна робота

Поняття та завдання дозвільної системи а Україні - Дипломна робота

також із ГУМВС, УМВС, УВСТ, відділом спецміліції за місцезнаходженням чи місцем обслуговування підприємства, установи, організації, господарського об'єднання і скріплені гербовою печаткою або печаткою з відбитком "Дозвільна система". До прийняття рішення про узгодження заявки ГУМВС, УМВС, УВСТ, відділ спецміліції, орган внутрішніх справ перевіряють потребу в зброї і бойових припасах за діючими табелями і нормами озброєння, наявність і придатність приміщення для зберігання зброї тощо. Пясля проходження цих процедур міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, підприємства, установи, організації, господарські об'єднання отримують від Міністерства оборони наряди на одержання вогнепальної зброї і бойових припасів зі складів військових округів (оперативних командувань). На підставі зазначених нарядів органи внутрішніх справ видають підприємствам, установам, організаціям, господарським об'єднанням дозволи на їх придбання та перевезення.
Крім подачи заявки для отримання дозволу необхідне клопотання керівника підпримства, установи, організації, господарського об'єднання, у якому потрібно зазначити кількість вогнепальної зброї та боєприпасів, що купуються, складенний спеціальною комісією в склад яокї входять представники органів внутрішніїх справ (міліції та пожежної охорни) акт про придатність приміщення для зберігання зброї, наказ про призначення осіб відповідальних за придбання вогнепальної зброї та боєприпасів, медичну довідку, що така особа за станом здоров'я може виконуавти цю роботу, копія контракту, поряд для отримання зброї, документ підтверджуючий сплату послуг пов'язаних є видачею дозолу.
Дозволи на придбання, збегігання зброї юридичним особам видаються : Головним управлінням адміністративної служби міліції МВС України на:
право придбання, увозові з-за кордону та вивозу з України вогнепальної, пневматичної, холодної зброї та боєприпасів до зброї, мисливського пороху, вибухових матеріалів міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям, господарським об'єднанням; Управліннями (відділами) адміністративної служби міліції ГУМВС України в Криму, м. Києві, Київській області, УМВС України в областях, м. Севастополі на: придбання та зберігання відомчої вогнепальної, пневматичної, холодної зброї та боєприпасів до зброї підприємствам, установам, організаціям. Міськ-, райоргани внутрішніх справ на: носіння і перевезення відомчої вогнепальної, пневматичної, холодної зброї та боєприпасів до зброї[70].
Оформлений дозвіл видається керівникам підприємств, установ, організацій, господарських об'єднань, а також громадянам або за їх дорученням уповноваженим ними особам під розписку після пред'явлення паспорта чи інших документів, що засвідчують особу. У загонах воєнізованої охорони видача дозволів на зберігання відомчої зброї допускається на ім'я командирів, начальників команд або окремих підрозділів.
Вогнепальна, пневматична, холодна зброя, придбана підприємствами, установами, організаціями та господарськими об'єднаннями належить до відомчої. Забороняється використовувати її не за призначенням, з метою, не передбаченою статутними завданнями, передавати стороннім особам, продавати окремим громадянам, зберігати в місцях проживання працівників крім випадків зберігання відомчої гладкоствольної мисливської зброї за погодженням з органами внутрішніх справ за місцем проживання сторожів у період сезонної охорони садів, виноградників, пасік, баштанів, полів та інш. , а також під час охорони господарських об'єктів за відсутності поблизу місць постійного зберігання зброї. Після закінчення сезонних робіт зброя повинна бути здана в місце її постійного зберігання. Також можуть видаватися за погодженням з МВС, ГУМВС, УМВС індивідуальні дозволи на право носіння відомчої вогнепальної зброї по за об'єктом, що охороняється з постановленням у ньому штампу "Є дійсним під час виконання службових обов'язків".
Відомча вогнепальна зброя і бойові припаси до неї зберігаються в спеціально обладнаному сховищі, яку повинно відповідати таким вимогам: бути ізольованим від інших підсобних приміщень, матері капітальні стіни, міцні перекриття на стелі та підлозі. Внутрішні стіни (перегородки) повинні бути еквівалентні за міцністю спарованим гіпсобетонним панелям завтовшки 80 мм шкірна з прокладеними між ними сталевими гратами або цегляній стінці завтовшки не менше 120 мм, армованою сталевою сіткою. Якщо споруда де буде зберігатися зброя не була безпосередньо пристосованна до її зберігання, те в цьому випадку допускаються використання перегородки із дощок, зміцнених сталевими гратами; матері двоє двер^ з міцними і надійними замками, при цьому зовнішні - дощані однопільні товщиною не менше 40 мм, оббиті з двох боків оцинкованим покрівельним залізом, із загином країв листа на торець двер^, або металеві; внутрішні -гратчасті залізні. Зовнішні двері повинні зачинятися на два внутрішні замки й опечатуватися або опломбовуватися. Внутрішні гратчасті двері зачиняються на внутрішній або навісний замок, обрамлення дверних прорізів кімнати для зберігання зброї виготовляється із залізного профілю. У раніше побудованих спорудах допускаються дерев'яні двері, коробки, зміцнені залізним кутом розміром ЗОх 40 мм, завтовшки не менше 5 мм, прикріплені до стіни не менше ніж десятьма штирями зі сталевої арматури діаметром 10 -12 мм і завдовжки не менше 120 -150 мм; матері на віконних прорізах зсередини приміщення або між рамами сталеві грати. У приміщеннях, розташованих на першому поверсі, віконні прорізи обладнуються внутрішніми залізними або дерев'яними, оббитими з двох боків оцинкованою сталлю, віконницями. Кінці прутів грат у віконних прорізах забиваються в стіну на глибину не менше ЗО мм і заливаються бетонним розчином. Віконниці повинні замикатися на навісні замки.
Грати, які встановлюються в дверні, віконні прорізи, для зміцнення стін (перегородок) виконуються з сталевого лозини діаметром не менше 15 мм. Кожне перехрестя лозини зварюється, утворюючи вічка не більше 150 х 150 мм; бути обладнаними в два і більше рубежі охоронно-пожежною сигналізацією, виконаною прихованою проводкою до щитка електроживлення, з установленням датчиків на вікнах, дверях, люках, стінах, стелі, підлозі, що спрацьовує на відчинення або злом сейфів, шаф, де зберігаються зброя і бойові припаси, а також на появу людини всередині приміщення. Ці приміщення мають бути передані під охорону Державної служби охорони органів внутрішніх справ у встановленому порядку, з підключенням сигналізації на пульт централізованого нагляду. Допускається прокладання шлейфів охоронної сигналізації в трубах тільки всередині приміщення по залізобетонних і бетонних будівельних конструкціях; мати протипожежні засоби та опис майна, у який заносяться дані про кількість шаф, сейфів, металевих ящиків із зазначенням їх номерів і якою печаткою опечатуються. У разі наявності вентиляційних вікон, люків на них повинні встановлюватися залізні грати з вічками розміром не більше 100 х 100 мм, які виключають можливість проникнення через ці системи.

 
 

Цікаве

Загрузка...