WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Основні напрями діяльності відділу кримінальних розслідувань США - Реферат

Основні напрями діяльності відділу кримінальних розслідувань США - Реферат

співробітники Служби внутрішніх доходів одержують інформацію з використання оперативних джерел, а також використовують добровільну допомогу банківських службовців і інших громадян про протиправну фінансову діяльність.
Завдання відділу кримінальних розслідувань
У США перед відділом кримінальних розслідувань поставлено три таких основних завдання:
1. Сприяти зміцненню добровільного дотримання податкових зако-нів.
Працівники відділу кримінальних розслідувань повинні працювати з платниками податків, щоб вони своєчасно і добровільно заповнювали і подавали декларації, оскільки, коли платники податків самі добровільно виконують ці вимоги, то державі це обходиться дешевше. 30-40 років тому був прийнятий закон, яким передбачалося, що роботодавець сам сплачує податки із фонду заробітної плати своїх працівників; і таким чином був піднятий добровільний рівень дотримання податкового законодавства до 80 відсотків. Така система називається "добровільне заповнення декларацій і добровільна сплата податків". Багато платників податків не вважають цю систему добровільною.
2. Намагатися максимально задовольнити інтереси платників по-датків та зменшувати адміністративне навантаження на них.
3. Забезпечити більш ефективну роботу податкової служби за раху-нок вдосконалення податкової системи та підвищення кваліфікації персоналу, тобто забезпечення ефективності роботи служби за рахунок якості її виконання і високого рівня кваліфікації службовців. Яким чином це досягається? На сьогодні у США дозволяється подавати податковій службі декларації в електронному вигляді. Крім того, розроблені спрощені форми декларацій. Взагалі, якість роботи податкової служби залежить від ступеня комп'ютеризації, що, у свою чергу, збільшує ступінь добровільного дотримання податкового законодавства.
По-перше, розробляються легкі і зрозумілі форми податкових де-кларацій, прості процедури їх заповнення, а також іде пошук альтерна-тивних шляхів, щоб платники податків добровільно додержувалися норм податкового законодавства. По-друге, платники податку можуть зв'язатися із податковою службою по телефону в будь-який час, який влаштовує їх, для того щоб отримати відповіді на питання, які стосуються податків. До речі, в усіх 50 штатах є безкоштовні телефонні номери, і таким чином можна зв'язатися із центром по роботі з платниками податків і отримати необхідну інформацію. Протягом року платниками податків здійснюється близько 70 млн. таких дзвінків. Це, переважно, прохання вислати поштою форму податкової декларації для заповнення, пояснити, яким чином вносити дані про придбану власність (нерухомість) тощо.
Окрім того що існує безкоштовний зв'язок зі спеціалістами податко-вої служби, також проводиться робота в системі телефакс. У цій системі набраний ряд питань і відповіді до них, які записані на стрічку, і кожний бажаючий може набрати номер і отримати відповіді на питання, які виникають у нього. Така послуга надається 24 години на добу. Наприклад, платник податку хоче дізнатися, як заповнювати декларацію; в такому разі він набирає відповідний номер і йому відповідає за-програмований голос. Такі записані відповіді дають часткову відповідь на питання. Коли платники податку звертаються безпосередньо до спеціалістів податкової служби, то вони вже мають основну базу знань і їм потрібно не так багато часу, щоб одержати відповідь.
Одним із завдань податкової служби є вирішення проблем платників податків: коли платник податків прийшов до податкової служби, то він повинен одержати вичерпні роз'яснення з усіх питань.
Ще одне із завдань, яке стоїть перед податковою службою США, - це конфіденційність даних податкової декларації. Платникам податківці обіцяють, що ця інформація не буде розголошена.
Одна з послуг, що надається податковою адміністрацією - послуга платникам, які не володіють англійською мовою (сюди також включаються платники, які мають проблеми із зором і слухом). Для тих, хто може слухати, існують телефонні номери, набравши які, платники одержують необхідну інформацію на різних мовах.
Це головні задачі, які поставила перед собою податкова служба США. Сюди також входить збільшення ступеня добровільного виконання норм податкового законодавства. Мета податкової служби США- до 2001 року зібрати 90 відсотків податкової заборгованості. На сьогодні 85 відсотків податків сплачується добровільно.
Планується покращити процес обробки даних, збільшити кількість декларацій, які можна подавати за допомогою електронного зв'язку, до 80 відсотків, а також зменшити кількість декларацій, які надходять у письмовому вигляді по пошті, до 50 відсотків.
Архіви федеральних податкових органів
Федеральний уряд вимагає організації архівного збереження податкових декларацій, а також будь-яких інших документів, подання яких необхідне у зв'язку з податками. Ці архіви є цінним та комплексним джерелом інформації. Важливість вихідних податкових декларацій полягає у тому, що вони містять оригінальні викладки відповідної особи, повну інформацію відносно її доходів та витрат, а також особистий підпис цієї особи. У Сполучених Штатах вимагається, щоб податкові декларації були підписані особисто, а невиконання цієї вимоги прирівнюється до неправдивого свідчення. Податковий бухгалтер, який готує податкову декларацію для конкретної особи, також зобов'язаний розписатися і вказати своє прізвище у декларації, що складається спільно.
У Сполучених Штатах уся інформація, що зазначається у податковій декларації, вводиться в комп'ютерну систему. Це дає можливість оперативним працівникам податкової поліції (у США вони називаються агентами) дослідити звітність підозрюваної особи для визначення:
- наданих нею податкових декларацій;
- часу надання декларацій;
- доходів, які повинні обкладатися податком;
- сплачених податків;
- виплат, які було зроблено при поданні декларації;
- зворотних виплат, що призначаються особам;
- усіх джерел доходів, що оподатковуються;
- кримінальних діянь особи.
Якщо проти особи порушено кримінальну справу, в її податкову справу в комп'ютерній системі вводиться так званий "заморожуючий код", який звертає увагу агентів на факт розслідування, а також виключає висунення претензій до даної особи по лі-0ІЇ цивільного права на період розгляду кримінальної справи. Це побиться тому, що у США цивільний позов може суттєво ускладнити кримінальне розслідування. Таким чином, "заморожуючий код" забороняє пред'явлення цивільного позову.
Дослідження проводиться з термінального робочого місця, підключеного до центральної комп'ютерної системи, для забезпечення можливості місцевого доступу. З терміналу можливо одержати роздрукований варіант справи підозрюваної особи, а також вибрати конкретні дані із загального обсягу інформації за податковими деклараціями (без необхідності запиту оригіналу декларації).
У США обов'язковим є подання (на додаток до персональних податкових декларацій) багатьох інших звітних документів, у яких міститься різного роду фінансова інформація. До таких звітних податкових документів належать:
- довідки про зарплату та інші доходи;
- довідки про операції з готівкою;
- довідки про цінні папери;
- довідки про рахунки в зарубіжних банках;
- довідки про ділових партнерів.
Висновок
Податкова служба США намагається таким чином організувати свою роботу, щоб платник податку, який знаходиться у себе дома, із свого персонального комп'ютера мав змогу за допомогою електронних засобів подавати до податкового органу податкову декларацію. Однак на сьогодні проблема полягає в тому, що не всі платники податків ще мають вдома персональний комп'ютер. Якщо б їх мали всі, то така система вже сьогодні могла бути втілена в життя.
Інша система подання декларацій - це система подання декларацій за допомогою телефаксу.
У майбутньому планується можливість подання податкових декла-рацій через кабельне телебачення і відеотелефон.
Цими розробками займається управління по стратегічному розвитку податкової служби разом з управлінням по інформації. Вони стежать за технічними нововведеннями з тим, щоб визначитися, яким чином вони можуть бути застосовані в роботі органів податкової служби, та поліпшити відносини між платниками податків і органами податкової служби.

 
 

Цікаве

Загрузка...