WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Поняття та класифікація бюджетних правопорушень - Дипломна робота

Поняття та класифікація бюджетних правопорушень - Дипломна робота

інструктують перед початком роботи з питань охорони праці, а також після самостійного заняття даною працею перевіряють його не менше чим один раз на рік але це все залежить від той роботи чку він виконує, наприклад деяких працівників інструктують перед кожним виходом на роботу після інструктажу вони повинні розписатися у відповідному журналі а деяких інструктують таз на три місяці також раз в пів року, а всіх інших не менше одного разу на рік.
Перевірка знань з охорони праці та інструктажів проводиться не лише працівників але і органів та посадових осіб які здійснюють охорону праці на підприємстві. Посадові особи відповідно до типового положення яке затверджено уповноваженим органом з питань охорони праці повинні проходити не менш як один раз на три роки ( а також періодично ) перевірку знані з охорони праці проводиться це навчання з метою підтримання знань перевірці відповідності особі займаній особі а також підвищення кваліфікації та перекваліфікації, також таку перевірку вони можуть проходити на підприємстві перед комісією якщо на це є відповідні дозволи та ліцензії.
Якщо підприємство маленьке то в нього немає можливості створити базу відповідно для навчання з охорони праці безпосередньо на підприємстві або створити комісію з перевірки таких знань то такі посадові особи можуть проходити таке навчання у відповідних навчальних закладах які мають дозвіл органів Держнаглядохоронпраці. У разі не проходження посадової особи перевірки знань з питань охорони праці вона повинна на протязі одного місяця пройти повторне навчання та перевірку знань з охорони праці.
Враховуючи специфіку праці та працівників різних фахів,треба проводить навчання та інструктажі в строки які притаманні даному виду праці. На підприємстві "Київжитлоспецексплуатація" також всі працівники проходять навчання з питань охорони праці в строки встановлені нормативно - правовими актами у відповідності з напрямом діяльності але не менше одного разу на рік, також крім працівників проходять навчання та перевірку знань і керівники у Національному науково - дослідницькому інституті з охорони праці відповідно до законодавства ( якщо чисельність працівників перевищує 500осіб ). Також на підприємстві:
- в разі введення в дію нового устаткування або обладнання;
- при введені в дію нових нормативно - правових актів з питань охорони праці;
- при переведенні на роботу працівника який потребує додаткових знань з охорони праці або виявлення недостатніх знань працівників або посадових осіб знань з питань охорони праці.
В такому випадку може проводитись позачергове навчання та перевірка знань спеціалістів та посадових осіб з питань охорони праці. В разі не проходження працівниками, спеціалістами або посадовими особами перевірки знань з питань охорони праці вони не допускаються до виконання своїх робіт.
Після навчання працівників з питань охорони праці проводиться їх інструктаж.
Інструктажі бувають:
- попередні - які проводяться з усіма новими працівниками, студентами які проходять виробничу практику та інше;
- первинний - який проводиться до початку роботи на робочому місці з працівником;
- позаплановий - який проводиться при зміні технології, нормативно - правових актів з питань охорони праці або при перерві в роботі 60 календарних днів і більше для працівників з небезпечними умовами праці і 30 календарних днів для інших працівників;
- повторний - який проводиться один раз на три місяці на роботах з підвищеною небезпекою, один раз на шість місяців для інших робіт та в інших випадках передбачених галузевими нормативно - правовими актами.
- також може проводитись при виконанні робіт які не передбачені трудовою угодою ( ліквідація аварії, стихійне лихо та інше ., ) цільовий інструктаж;
Інструктаж проводиться з метою роз'яснення та ведення працівника специфікою його роботи а також для здатності працівника зорієнтуватися в тій чи іншій ситуації яка може виникнути за фахом її діяльності.
Проведення інструктажів є непросто необхідним в разі їх відсутності можуть виникати не стандартні ситуації та такі ситуації в яких працівник не буде знати як себе повести, таке незнання може призвести як до втрати свого здоров"я так і втрати здоров"я інших працівників.
Висновки
На даний момент , в наших сучасних умовах юристи працюють в таких умовах, які можна віднести до небезпечних.Так як, в процесі своєї ділїності вони працюють з технікою, яка досить шкідливо впливає на їх здоров"я, також спілкуються і співпрацюють з великою кількістю людей, що призводить до емоційного напруження. Проаналізувавши діяльність підприємства "Київжитлоспецексплуатація", враховуючи специфіку його діяльності можна зробити такі висновки: що на даному підприємстві застосовуються нормативно - правові акти з питань охорони праці, ЗУ " Про охорону праці ", КЗпП, ЗУ "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" та внутрішні акти, які відповідають нормам з охорони праці. Юридичний відділ, як і інші відділи даного підприємства забезпечені необхідними і безпечними умовами праці відповідно до чинного законодавства. Служба з охорони праці при здійсненні своєї діяльності юридичним відділом, забезпечує його та приміщення в якому воно знаходиться відповідними умовами та обладнанням, яке дає змогу працівникам юридичного відділу без шкоди для свого здоров"я здійснювати свої обов'язки. Працівники юридичного відділу, забезпечуються відповідними новоприйнятими нормативно - правовими актами , законами та всією необхідною інформацією з охорони праці. Працівники юридичного відділу відповідно до ЗУ " Про охорону праці " та нормативно - правовим актам проходять ввідний інструктаж та інструктажі щодо користування всією технікою в процесі своєї діяльності. Отже можна зробити висновок, що охорона праці на підприємстві адаптована до сучасних умов виробництва, не вбачаючи на це, на підприємстві трапляються нещасні випадки ( як за недбалого ставлення до норм охорони праці на підприємстві з боку працівників, так і з боку керівництва ).
Але нажаль не всі підприємства можуть адаптуватись в галузі охорони праці в сучасних умовах виробництва і далеко не на всіх виконуються норми щодо охорони праці працівників. На деяких підприємствах взагалі відсутня служба охорони праці, що суперечить нормам законодавства з охорони праці. Переважна кількість підприємств в нашій державінедотримуються чинного законодавства з питань охорони праці, причиною цьому є недостатнє фінансування та слабкий контроль за втіленням в життя своїх норм з охорони праці з боку держави. Виробництво повинно чітко дотримуватись цих норм, бо життя працівників - людей є самим цінним в нашому та в любому суспільстві.
ВИСНОВКИ
В сучасних умовах важливе значення набуває оптимальне наповнення та використання бюджетних коштів . Проте в процесі формування бюджетних коштів розподілу витрат виникаю правопорушення

 
 

Цікаве

Загрузка...