WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Звіт про практику - Реферат

Звіт про практику - Реферат

проступку. Адміністративна комісія розглядає документи і надсилає даній особі - порушнику повідомлення - виклик, де містяться відомості про те що особу запрошують на засідання даної комісії, місце засідання, час і дата. Цей акт підписує відповідальний секретарокмісії і він надсилається за адресою. При наявності свідків викликаються і вони. В протоколі засідання комісії містяться відомості про справу, правопорушника і свідків, пояснення осіб, які беруть участь у розгляді, а також відомості про докази. Ще одним документом, який наявний в адміністративній справі є постанова, де адміністративна комісія накладає на порушника адміністративне стягнення і надає 15 днів для сплачення штрафу.
В відділі малого підприємства ми провели порівняно мало часу, але все - таки отримали досить інформації про його діяльність. Для початку варто вказати, що відділ малого підприємсва розміщений у кабінетах №5,6. Взагалі, основними функціями цього відділу є здійснення державнї реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності, а також розробка та реалізація заходів по підтримці підприємства м. Коломия.
Державна реєстрація суб'єктів підприємницької діяльності здійснюється на протязі 5 робочих днів після подання всіх необхідних документів. Таким документами є для фізичних осіб:
- заява про державну реєстрацію,
- дві фотографії,
- паспорт (або його завірена копія, копія довідки з податкової, квитанція про сплату 25 грн.50 коп. тощо).
Для юридичних осіб необхідно подати статут, а плата буде становити 119 грн., що є значно більше суми сплаченої фізичною особою.
Державна реєстрація здійснюється внесенням необхідних відомостей в журнал реєстрації фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, чи юридичних осіб.Цим особам надається ідентифікаційний код в єдиному державному реєстрі. Пілся цього він надсилається заповнене опвідомлення про державну реєстрацію, зразки яких є в додатку, а також заповнюється в реєстраційні картки, які надсилаються в податкову. Пинсійний фонд ,фонд страхування, обласне статистичне управління. Відомості про юридичних осіб надсилаються в податкову і в подальшому не рідше одного разу в місяць. При зміні юридичної адреси, або форми власності особа повинна повідомити про це відділ малого підприємництва на протязі 7 днів чи 30 днів відповідно. Як правило виконком не звертається в суд при порушенні вказаного правила, в суд звертається податкова інспекція в інтересах виконкому. Звернення в суд може потягнути за собою ліквідацію підприємства.
Ми також були присутні на зборах фізичних осіб, що займаються торгівлею на ринку і їх зустрічі з головою міської ради Юращуком Богданом Іваноновичем і іншими посадовими особами. Приводом послужило те, що вказаним особам заборонено здійснювати торгівлю на вулицях, прилеглих до до ринку. Секрктар голови пан Оліградський повідомив, що половина цих людей мають місце в комплексі водолій, на що прозвучали заперечення з боку торгівців в яких місць, як таких не було. Також був висунутий докір панові Юращуку, що взагалі-то "Водолій" було заплановано зробити комплексом, де мала б іти торгівля хімічними товарами та парфумерією, а а отже необхідно зробити, як заплановано. Аргументом, який висунув на це пан Оліградський : "Ми що скажемо тим людям виходьте, бо "Водолій" закривають? ". Пан Юращук, в свою чергу, зауважив, що дані торгівці думають тільки про себе і не перймаються проблемами міста взагалі. Було висуното пропозицію зі сторони місцевої влади, про перехід даних осіб ан торговицю, для реалізації їхнього товару. Дискусія продовжувалась довго, але конценцусу не було досягнуто, торгівля поза межами ринку категорично заборонена.
Також в даній дискусії не обійшлося осторонь вирішення проблеми поганих доріг нашого міста, на що пан Юращук відповів: "Ця проблема не одноразово розглядалася і найблищим часом буде вирішена".
Також, не можливо обминути стороною і відділ внутрішньої політики. Даний відділ знаходиться в 34 кабінеті міської ради, він складається з двох консультантів Безпалової Лідії Романівни і Гриньківа Дмитра Дмитровича, а також завідуючоі цим відділом Гаврилової Валентини Іванівни. Важливо відмітити, що кожен з консультантів має свої функції, які значно відрізняються своєю сутністю. Один із них займається соціологічним дослідженням, прогнозування майбутніх ситуацій в місті, організацію і проведення державних свят, підготовка проектів рішень голови стосовно питань, якими займається відділ тощо. Що ж стосується другого консультанта, то то до його функцій належить оцінка суспільно - політичної ситуації в місті, аналіз діяльності політичних партій, громадських організацій, діяльність, яка пов'язана з передвиборчою агітацією,а також виборами, діяльність пов'язана стосовно призову на строкову службу, допомога реабілітованим, а також ветеранам бойових дій ОУН - УПА.
На питання, як саме реєструються політичні партії і організації пані Гаврилова дала наступну інформацію. Раніше законом було встановлено, що в даному відділі реєструються і політичні партії. Тепер Законом України "Про політичні партії", від 2001 року визначено, що політичні партії реєструються в відділах юстиції. При чому вони нагадують пірамідну структуру, де вериною цього "айсберга" є політична організація, яка знаходиться в м.Києві і реєструється безпосередньо в Міністерстві Юстицій Україн, а далі вже виступають політичні партії областей, районів, міст, тощо на відміну від політичних організацій, громадські організації мають дещо інший характер, головна особливість полягає у можливій відсутності так званої "верхівки" в місті Києві. Вони безпосередньо реєструються в органах місцевого самоврядування, на місцях. Для реєстрації необхідні такі документи:
- Протокол зборів,
- Статут,
- Відомості про керівний склад,
- Заяву,
- Відомості про засновників (тут мають міститися дата народження, паспортні дані, місце проживання), сплачений збір у сумуі 75 гривень. Збір повинен сплачуватися на рахунок в банку. Засновники в заяві вказують відомості про себе, дату прийняття статуту, цілі діяльності громадської організації, юридичну адресу, підписи засновників, прикласти печатк.нотаріус перевіряє дійсність підписів, звіряючи їх із зразками підписів, та перевіряючи дієздатність осіб, завіряє документ печаткою.на протязі 2 місяців післяподання документів міська рада приймає рішення і ивдає реєстраційне свідоцтво і рішення про реєстрвцію.
На прикінці проходження практики в органах місцевого самоврядування, нам надали для ознайомлення положення про юридичний відділ міської ради від 12 квітня 1998 року та посадову інструкцію завідуючого юридичним відділом коломийської міської ради того жчисла. З них можна слідуючі висновки. По - перше завідуючий юридичним відділом призначається на посаду і звільнюється з неї головою міської ради, а у своїй діяльності підпорядковується керуйочому справами виконкому. На мою думку це утворює досить великий контраст, який можна загладити, виклавши статтю у такій редакції: "Завідуючий юридичним відділом призначається на посаду і звільнюється з неї головою міської ради за поданням керуючою справами виконкому".
Що стосується обов'язків референта і завідуючого відділом, то вони ідентичні.
Щодо другої сесії Коломийської міської ради, яка відбулася 29 травня 2002 року в залі засідань.
Перш за все пан

 
 

Цікаве

Загрузка...