WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаПравознавство → Звіт про практику - Реферат

Звіт про практику - Реферат

на займання вакантної посади консультанта з питань економіки і промисловості до 31 травня приймалися заяви громадян.
Досить багато інформації ми одержали про проведення в органах місцевого самоврядування державної атестації, державних службовців. Атестація називається перевірка знань і вміння працівника, відповідно до своєї посади. Атестація проводиться 1 раз в чотири роки. Щоб проконтролювати осіб, які працюють перший рік на певній займаній посаді, в міській раді, атестація проводиться після першого року іхньої роботи.
Якщо зробити певні висновки з проведення даної атестації, можна висунути твердження, що будь - який службовець, який знаходиться на державній службі, а особлио керівники, повинні знати законодавство нашої держави, незалежно від займаної посади. Це припущення базується на тому, що ні один наказ, чи розпорядження не можливо видати без знання форми їхнього написання, послідня знаходиться в нормативних актах. Крім цього є ще ряд факторів, які доказують дане припущення, наприклад:
- порядок прийняття і звільнення з займаної посади;
- порядок застосування заохочень, а також стягнень,
- надання відпусток тощо.
Також, в відділі кадрів зберігається особові справи державних службовців. Щоб дізнатися що саме міститься в них ми взяли справу Грицана А.В. Там містилися такі відомості:
1) особова картка за формою П - 2ДС. В ній містяться всі відомості стосовно цієїособи, а саме: дата народження, освіта, навчальний заклад, який пан Грицан закінчив, місце народження, мова, якою він володіє, сімейний стан, домашня адреса, паспортні дані, військовезвання тощо.як додаток до особової картки додається автобіографія, де містяться відомості про державного службовця, а також про його сім'ю і батьків.
2) Копія диплому. В даному випадку копія була надрукована на стандартному аркуші паперу формату А - 4, засвідчена одним із завідуючих відділів міської ради.
3) Рішення про затвердження на посаду.
4) Присяга підписана паном Грицаном. Ця присяга дається перед приступанням державного службовця до виконання своїх обов'язків. Вона містить відомості про те, що особа вірності служити Україні, її народу, дотримуватися законодавства і Конституції України, охороняти права, свободи і інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов'язки. Про це робиться запис у трудовійкнижці. У випадку відмови державного службовця принести присягу, він не приймається на роботу.
5) Розпорядження стосовно допущення державного службовця до роботи.
6) Декларація про доходи за формоюДО1 - ДС вона подається кожний рік і додається до осбової справи. Для державрного службовця, коло діяльності обмежено, необхідно, щоб його доходи походили лиш з дозволених джерел.
7) Документ, який попереджає про обмеження, встановлені Законами України "Про державну службу", "Про боротьбу з корупцією", підписаний державним службовцем.
8) Засвідчення про ознайомлення із Загальними правилами поведінки державного службовця.
9) Атестаційний лист, де результати є вирішальними.
10) Службова характеристика, підписана міським головою і Грицаном А.В.
11) Перелік документів, які містяться в справі.
12) Звільнення за заявою Грицана А.В. у зв'язку із закінченням його повноважень.
13) Виконавчий лист у зв'язку з цим рішенням.
14) Характеристика особи.
15) Довідка, що пан Грицан дійсно був державним службовцем, а також доівдка про наявність допуску до державної таємниці.
Тепер перейдемо до загального відділу. Оскільки канцелярії в міській радіне має, більшість її повноважень взяв на себе саме загальний відділ. Відомо, що вся кореспонденція приймається загальним відділом, а будь - яким іншим особам, це заборонено. Якщо це вхідна кориспонденція, то вона реєструється і вскривається. Виняток складають ті листи, які позначені відміткою "особисто". В загальному відділі перевіряються вхідні документи і наявність додатків доних, після чого вони передаються у відповідні відділи. Взагалі відомості про документи вносчться в реєстраційну картку. За словами працівника з загального відділу Іванців Дарії Йосипівни, реєстраційні картки знаходяться в комп'ютері і журнали вхідної та вихідної кориспонденції, також. До компитенції загальног відділу також входить завірення, рішень і розпоряджень міського голови печеткою, вести їх облік.
Варто зазначити, що на кожному документі, який надійшов, керівництво пише резолюцію, де зазначується конкретний виконавець, зміст дій щодо виконання цього документу, дата і підпис керівника. Загальний відділ здійснює нагляд за виконанням цих документів. Для виконання документів надається термін, який в залежності від виду документу окливається від 10 до 30 робочих днів. Якщо особа, на яку покладено виконання документу з об'єктивних причин не може в встановлений строк виконати документ, то вона повинна звернутись до керівника з пропозицією продовжити цей термін за 3 - 5 днів до закінчення цього терміну. Керівник, прийнявши рішення повідомляє це в сектор конролю, тобто в загальний відділ в той же день. Загальний відділ слідкує за виконанням документів в установлений термін. Вихідна кориспонденція також проходить через хзагальний відділ, де вона реєструється і направляється за адресо. Загальний відділ готує протоколи засідання, виконавчого комітету. Пані Іванців Д.Й. відмовилась надати будь - який протокол, який би я міг використати як зразок, мотивуючи це конфіденційністю інформації, яка вцих документах міститься. За її словами це звичайний протокол де спочатку вказується присутні особи, а потім містяться відомості щодо питань, які вирішуються на засіданні. Протоколи візуються і передаються на підпис голові, або його заступникові та керуючому справами виконкому. Протокол оформлюється і не пізніше, як через 15 днів після засідання надсилається Обласній Державній Адміністрації. За цей час зберігання протоколів здійснює завідуючий канцелярією загального відділу. Ще один досить цікавий факт полягає в тому, що звільнення і прийняття на роботу технічних працівників міської ради здійснюється саме цим відділом.
А взагалі, стосовно структури, загальний відділ формується сесією міської ради за поданням керуючого справами виконкому. Завідуючий загальним відділом призначається на посаду та звільнюється з посади виконкомом за погодженням керуючого справами виконкому. Він знаходиться в кабінетах № 16,17. Завідуючий загальним відділом в даний час є Васкул Галина Миколаївна. Як я зрозумів, працівники загального відділу повинні як виконувати обов'язки, так і використовувати свої права. В противному разі до них будуть застосовуватися міривідповідальності, передбачені законодавством.
Далі ми ознайомились відповідального секретаря адміністративної комісії Іванців Любові Петрівни, як оформлюється адміністративні справи, а також як працюють адміністративні комвїісії. Перш за все адміністативна комісія обирається і затверджується на засіданнях виконкому у складі голови комісії, яким може бути заступник виконкому, або його члени, заступника голови , секретаря і членів комісії. Склад комісії повинен бути 9 чоловік. Секретар комісії готує всі необхідні матеріали для засідання комісії. Приводом для заведення адміністративної справи є надходження від органів міліції, повідомлення про скоєння особою адміністративного

 
 

Цікаве

Загрузка...