WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаЖурналістика, ЗМІ → Музичні телеканали - Реферат

Музичні телеканали - Реферат

їхнє особисте життя. Нині це єдина програма на М1, що ведеться російською мовою).
"Enter Music". Переважно пропагує зарубіжну поп-музику (передусім російську).
Маючи досить ординарне ефірне змістове наповнення, цей канал, водночас відрізняється неабиякою дотепністю й фрондуватістю інформаційного самозабезпечення, про що свідчить хоча б стиль анонсів на офіційному сайті телеканалу (зауважмо, що сайт російськомовний). Наприклад, ось так викладаються тут наріжні засади мовлення на каналі: "Программинг выстроен по блочно-модульному принципу + интерактив // целевая аудитория 12 - 45 лет. Male-female поровну. Акцент на категориях зрителей со средним и высоким достатком + интеллектом // музыкальная ориентация: 1) Украина; 2) Европа - мир; 3) СНГ политическая ориентация -[отсутствует] // остальные ориентации: [---etc---] абсолютно в согласии с разумом и здоровьем [health & ] ++ развитие ++ укрепление ++ движение ++ // : всегда есть место" [20/http://www.enter.ua/about].
Розмаїття програм на цьому каналі на порядок менше, ніж на М1, але ефектність та художність їх анонсування, мабуть, найколоритніша з усіх анонсів українських музичних каналів. Часом це - самодостатні художні есеї:
"В детстве меня считали слегка ненормальным. дело в том, что я обожал похороны. нет, мне было так же, как и всем жаль усопших. Но в том месте, где я жил, на похоронах частенько играл один коллективчик. и каждый раз они играли так, будто на тот свет провожают их, а не кого-то. Ни одной одинаковой партии: непраздный джоук иного столпа раннего американского блюза - bo diddley. Контрастный душ из мандража, пофигизма, готовности к внутреннему опустошению и глобальному банкету в конце. Голова еще курит за кулисами, а ноги уже идут к микрофону [барабну, гитаре, контрабасу, etc]. Все, что будет происходить дальше - не ты. И не с тобой. Коллекция чувств, эмоций, слов и звуков - словно сжимаются в маленькую шаровую молнию. с разрядом на всю программу. а ты - громоотвод" (це лише фрагмент анонсу програми ріелиті-шоу "Performance") [20, http://www.enter.ua/performance].
Основні програми - Enter top 20, Alternative top 20 (хіт-парад альтернативної музики), Dance top 20, europe top 20 (хіт-парад відеокліпів країн Західної та Центральної Європи), нарешті - ua top 20, яку на сайті телеканалу охарактеризовано наступним чином:
"=UA= для патриотов и не только,
=UA= только украинские исполнители,
=UA= национальный колорит,
=UA= никаких компромиссов,
=UA= 20 лучших из лучших,
=UA= сливки украинского андеграунда и не только,
=UA= знай своих героев в лицо".
MTV-Україна. Розпочав мовлення 24 серпня 2007 року - в річницю Незалежності України.
Є складовою частиною міжнародного проекту MTV. Ідея останнього виникла в 1977 році. Суть концепції полягала в створенні музичного каналу на місцевій кабельній телемережі в Коламбусі, штат Огайо, США. Вже 1 серпня 1981 року MTV розпочав загальнонаціональне мовлення. Першим відеокліпом, показаним в ефірі, став "Video Killed the Radio Star" групи Buggles. Досить скоро звукозаписуючі компанії побачили в MTV потужний маркетинговий інструмент, і майже всі нові сінгли стали супроводжуватися відеокліпами.
У 1984 році на каналі з'являється свій перший хіт-парад. З того ж року проводяться церемонії нагородження найпопулярніших кліпів каналу ("MTV Video Music Awards").
1 серпня 1987 року - дата створення європейської філії MTV - MTV Europe. У подальші роки саме вона ліцензує велику кількість національних каналів MTV по всій Європі.
Спочатку глядачі могли бачити в ефірі MTV тільки музичні відеокліпи. Пізніше з'явилися тематичні музичні програми. А в 1993 році в ефір вийшов перший мультиплікаційний серіал "Beavis and Butthead", який випередив за рейтингом багато популярних американських телешоу. В кінці 90-х років MTV значно змінив свій формат і, крім музичних відеокліпів, надав ефірний час різноманітним шоу, серіалам та іншим розважальним телепрограмам. Сучасні шоу - такі , як Pimp My Ride та Laguna Beach наслідують успіх перших розважальних експериментів MTV та отримують найвищі рейтинги серед глядачів усього світу. Телевізійна мережа MTV - одна з найбільших у світі. Її дивляться близько 500 мільйонів родин, в 161 країні світу. Програми MTV максимально відображають культурні інтереси молоді саме тієї країни, де транслюється канал.
"MТV - це не просто музичний канал, а стиль життя молоді багатьох країн" [21].
Як заявляють автори й організатори проекту "MTV-Україна", його метою є піднесення української музичної культури на якісно новий щабель та долучення української молоді до європейської та світової культурних спільнот. Шляхом досягнення цієї мети є надання молодим українцям можливості перегляду всесвітньовідомих програм та новітніх відеокліпів, які віддзеркалюватимуть смаки та інтереси сучасної молоді. Серед найважливіших завдань проекту - пошук та підтримка молодих українських виконавців, надання їм можливості просування своїх творів не тільки в межах України, а й за її межами через мережу MTV Networks.
Основними програмами каналу, на думку його організаторів, мають стати (і вже частково реалізовуються):
"MTV News" - щоденні та розширені випуски (Weekend Edition) міжнародних та місцевих новин музики та шоу-бізнесу.
"MTV день" - щоденне 4-годинне шоу, яке транслюватиме передачі та музичні відео-кліпи з коментарями ("підводками") VJ-їв.
"Rock Ukraine" - щоденне одногодинне шоу, яке забезпечить українські гурти платформою для презентації себе небаченим досі шляхом. Для першого сезону було обрано дванадцять гуртів, як знаних, так і поки що маловідомих широкому загалу.
"MTV Ukraine Top 20" - флагманське шоу, що складається з вітчизняних та міжнародних музичних кліпів, які презентуються одним з віджеїв MTV-Україна. Ця програма підкреслюватиме зобов'язання, телеканалу щодо показу музичних відеокліпів не на підставі плати за ротацію (розповсюдженої на наших теренах практики), а на підставі якості музичного та творчого продукту.
Міжнародними програмами, які транслюватимуться на каналі, стануть, зокрема, такі популярні телесеріали та шоу, як-от "South Park", "Beavis & Butthead", "Pimp My Ride",

 
 

Цікаве

Загрузка...