WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Менеджменту Інтернет-підприємства. Вплив екологічного фактора на забезпечення конкурентоспроможності підприємства. Розробіть схему документообігу в ор - Контрольна робота

Менеджменту Інтернет-підприємства. Вплив екологічного фактора на забезпечення конкурентоспроможності підприємства. Розробіть схему документообігу в ор - Контрольна робота

Говорячи про перспективи розвитку Інтернет-реклами слід зазначити очікуваний різкий ріст витрат на подібну рекламу. Однак ці прогнози виправдаються в тому випадку, якщо в Web більше уваги буде приділятися нестаткам широкого кола покупців і рекламодавців, що поширюють споживчі товари.

Завдяки Інтернет Ви можете вийти на глобальний рівень бізнесу з мінімальними інвестиційними вкладеннями. Є буквально сотні вертикальних і горизонтальних електронних торговельних площадок, доступних у мережі. Ці площадки дозволяють Вам за номінальну плату одержувати доступ до великої аудиторії потенційних клієнтів із усіх куточків планети.

Без сумніву, на сьогоднішній момент Інтернет перетворився на справжній сегмент ринку - зі своїми продуктами, послугами, монополіями, конкуренцією, споживачами, попитом і пропозицією, рекламою, зовнішніми зв'язками та іншими елементами, притаманними маркетингу в традиційному розумінні.

Фактично більшість пропозицій в Інтернеті – це так чи інакше застосовані інноваційні підходи до ведення бізнесу.

В цілому, система сучасних технологій просування товарів чи послуг в Інтернеті на сьогоднішній день включає десятки гнучких в налаштуванні і ефективних в роботі механізмів.

Бізнес в інтернеті може бути прибутковим, і навіть дуже прибутковим. Це знову підтвердила американська компанія Yahoo, яка є одним з піонерів у справі комерційного використання всесвітньої комп"ютерної мережі. У першому кварталі цього року чистий прибуток компанії в порівнянні з аналогічним періодом минулого року подвоївся й склав понад 100 мільйонів доларів. Це - значно більше, ніж очікували аналітики. Фінансовий успіх Yahoo пояснюють передусім відчутним пожвавленням на ринку онлайнової реклами: останнім часом число рекламних оголошень в інтернеті зростало дуже стрімкими темпами. Керівництво Yahoo переконане, що ця тенденція матиме продовження. Тому воно переглянуло в бік підвищення свій прогноз на весь нинішній рік і оголосило, що оборот компанії може скласти 2 з половиною мільярди доларів.

Поряд з перерахованими елементами бізнесу однієї з головних особливостей системи бізнесу в Інтернет є можливість інтерактивної оплати товарів, що дозволяє організовувати інтерактивні магазини безпосередньо в Інтернет і є основою розвитку Інтернет, як глобального інтерактивного електронного ринку.

Не треба намагатися змусити потенційного споживача відразу купувати - це нереально. Треба розуміти, що вкладення грошей у рекламу не обов'язково означає прагнення "продати". Іноді метою такого вкладення є "розвиток" іміджу чи фірми товару. Наприклад, вартість фірми Sony значно вище сумарної вартості її приміщень, офісів і устаткування. Якщо Ви захочете купити цю фірму (чи торгову марку), Вам доведеться заплатити велику частину вартості за фірмовий знак і назву — Ви купуєте імідж.

Звідси випливає, що реклама - це не тільки спосіб продати "сьогодні", але ще і спосіб нагромадити капітал у виді торгової марки. В що ж вкладати гроші?

Три методи розвитку фірмового чи товарного іміджу

Total Brand

Розвивається тільки імідж фірми, мається на увазі, що в потенційного споживача потрібно сформувати думка: "усе, що продає фірма з такою назвою, має високу якість і прийнятну ціну". Гроші вкладаються в рекламу фірми, у розвиток фірмового знака фірми.

Unique Brand

Розвивається імідж "унікального" товару (чи товарної групи), формується унікальний бренд (товарна марка), мається на увазі, що споживачу не Важливо, хто робить такий "чудовий товар". Гроші вкладаються в товар, що розвивається.

Total-unique Brand

Об'єднано дві попередні стратегії – розвивається імідж і товару і фірми. При цьому швидкість зростання фірми і брендів взаємозалежна (взаємосповільнена при обмеженості фінансів), тобто існує взаємовплив.

Отже, можна говорити про рекламу в Інтернет як про цілком сформований засіб формування іміджу компанії. Для формування використовуються наступні основні елементи: корпоративний Web-сервер, банери, електронна пошта і групи новин.

Розвиток Інтернет в світі призвів до того, що зараз майже ніякі сфери бізнесу не розвиваються без використання можливостей Інтернет. Можна сказати, що зараз в розвинутих країнах Заходу.

Інтернет в Україні розвивається дуже швидкими темпами. В розвиток Інтернет і його застосувань включені зараз комерційні фірми - провайдери послуг Інтернет, підприємства, банки, університети. Ринок дуже широкий і кожний з учасників цього процесу вкладає свою долю в розиток об`єднаної мережі Інтернет в Україні. Потрібно сказати, що характерною особливістю Інформаційних технологій є те, що вони дають можливість перескочити етапи поступового розвитку цих технологій, як це відбувалось в країнах, з яких ці технології вийшли. Дуже швидко необхідність кваліфіковано використовувати можливостей Інтернет стане необхідною кваліфікаційною вимогою для сучасних працівників, як це зараз є з вимогою уміння використання комп`ютерів для спеціалістів всіх профілей.

1. Спектр послуг Інтернет.

Зараз спостерігається швидке розширення спектру послуг Інтернет. З'являються ішвидко поширюються нові види сервісу:

- електронні газети, електронні "розмовляючі" мультимедіальні журнали;

- тижневі радіопередачі, які транслюються по Інтернет (ITR);

- відеоконференції;

- технічна підтримка компаніями своїх продуктів;

- електронні закупки; тощо.

Сьогодні користувачі можуть розмовляти між собою, надсилати і одержувати листи по електронній пошті, брати участь у роботі обмежених дискусійних груп, підключатися до каталогів бібліотек університетів, а також обмінюватися практично будь-якими типами даних, зображеннями, звуком тощо. Навіть популярний у недалекому минулому кінофільм "Воск" був надісланий по системі Інтернет в США. Зображення було чорно-білим, частота зображення була 2 кадри на секунду, проте, це стало першим кроком по створенню комп'ютерного еквіваленту кабельного телебачення. Крім того, по Інтернет щонеділі існує радіопередача, в якій представлені новини в області телекомунікаційних технологій і розповідь про самого "розумного" користувача тижня.

Робота професіонала немислима без персонального комп'ютера, останній значною мірою полегшує роботу, здійснюючи досить складні обчислення які вручну потребують значної затрати часу і зусиль. Спеціальні програми допомагають фахівцям практично у всіх сферах збільшити продуктивність роботи. А сучасний комп'ютер з підключенням до всесвітньої мережі забезпечує доступ практично до всіх інформаційних надбань людства. Мало того доступ до останніх постійно розширюється за рахунок розширення всесвітньої мережі, яке відбувається внаслідок здешевлення комп'ютерної техніки та підключення нових закладів, архівів, бібліотек.

Для надання послуг по створенню і підтримки веб-сторінок, веб-сервісів створюються фірми, які спеціалізуються на цьому. В Україні подібні послуги надають великі провайдери Інтернет послуг. Наприклад ІPTtelecom, UKRSAT- національний Інтернет - провайдер, RELCOM. Великі провайдери, наприклад ІPTtelecom надають усім своїм користувачам безкоштовне місце на їхньому сервері і веб-сторінку клієнта. Провайдер UarNet також займає не останнє місце серед них. Компанія ElVіstі крім послуг по наданню доступу в Інтернет, пропонує послуги по Інтернет-хостінгу - послуги по представленню фірм у мережі Інтернет, тобто ця компанія надає фірмам послуги по розробці, створенні і підтримці їхній веб- сторінок і веб-серверів.

Телеконференції – найбільш поширений засіб Internet для спілкування фахівців у певній галузі, людей зацікавлених одною тематикою. Телеконференції зародились в 1979 році як спосіб обговорення студентами даних досліджень, думок, новин із різних сфер. Зараз телеконференції чи групи новин стали популярною частиною Internet, які об'єднують мільйони користувачів, які розглядають їх як основний засію пошуку інформації. Група новин – це конференція для обговорення певної теми, яка проводиться не в режимі реального часу а шляхом відправлення повідомлень на сервери новин.

Internet пейджинг – Інтернет-сервіс для інтерактивного спілкування в мережі, який є альтернативою електронній пошті, недолік якої полягає у тому що абонент ніколи не знає коли до нього надійшло повідомлення. Інтернет-пейджери – це спеціальні програми, завдяки їм відбувається безпосереднє спілкування у мережі. Інформація, яка прийшла на комп'ютер відразу активізує Інтернет-пейджер і він повідомляє про неї. Внісши до списку колег та партнерів і натиснувши режим on-line в програмі можна дізнатися хто з останніх перебуває на зв'язку. Досить популярні Інтернет-пейджери на сьогодні – Odigo, ICQ. Зручність роботи у мережі Internet беззаперечна. Виконувати свою роботу, розробляти дослідження можна не відходячи від робочого місця, оскільки за допомогою Internet можна одержати доступ до найбільших світових електронних бібліотек, дослідницьких центрів, порадитися з колегами, відслідковувати інформацію та точки зору її викладу у різних ЗМІ, здійснювати аналіз останньої. Недолік – це те що за висвітлену інформацію ніхто не відповідає, таким чином в мережі часто спостерігаються необґрунтовані наклепи, брудна брехня, чорні PR технології з боку окремих політиків, кінцева мета яких одна – доступ до влади в державному управлінні та гарантія недоторканності.


 
 

Цікаве

Загрузка...