WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ «Київська взуттєва фабрика - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ «Київська взуттєва фабрика - Курсова робота


Hungaru,
Buda-Pest
Kazalnovo,
Shere-25002
Оферта
м. Коломия 25 травня 2005
Відкрите акціонерне товариство "Київська взуттєва фабрика" пропонує Вам придбати на умовах, перерахованих нижче, наступний товар:
Найменування товару: Жіноче взуття
Кількість: 250 пар.
Ціна: 100 (долар)
Загальна сума: Двадцять п'ять тисяч доларів.
Умови поставки: Перевезення і страхування оплачені до м.Київ.
Умови оплати: попередня оплата готівкою в АКБ "ПриватБанк" в м.Київ
Строк поставки: липень 2005.
Дія оферти: оферта тверда, строк дії - 5 днів з дати відправлення.
Голова правління ВАТ "Київська взуттєва фабрика" Осадчук В.М.
4.2. Проробка базисних та валютно-фінансових умов контракту.
Згідно проекту контракту базовою умовою поставки є: "Перевезення і страхування оплачені до" (CIP).
Міжнародна торговельна палата, Правила № 460 від О/. 09.90
CIP Перевезення і страхування оплачені до
(місце призначення зазначене)
"Перевезення і страхування оплачені до …" означає, що продавець має ті ж зобов'язання, як у випадку умови СРТ, але додатково він повинен забезпечити страхування вантажу для усунення ризиків покупця в зв'язку з загибеллю або пошкодженням товару при перевезенні.Продавець укладає договір страхування і сплачує страховий внесок. Покупець повинен мати на увазі, що у відповідності з умовою СІР продавець повинен отримати страховку тільки на мінімальне покриття.
Термін СІР вимагає, щоб продавець здійснив очистку товарів від мита на експорт. Цей термін можна використовувати для будь-якого виду перевезення, включаючи перевезення різними видами транспорту.
А. ВАТ "Київська взуттєва фабрика" зобов'язана:
А.1. Поставка товару відповідно до договору.
Поставити згідно з умовами договору купівлі-продажу товар і торговий рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомлення, а також будь-яке інше свідоцтво відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку експортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності, потрібні для вивозу товару.
А.3. Договір перевезення і страхування.
а) Договір перевезення.
Укласти на звичайних умовах і за свій рахунок договір перевезення товару до погодженого пункту в зазначеному місці призначення за звичайно прийнятим напрямом і звичайним способом.
Якщо пункт не погоджений або не визначений практикою, то продавець може обрати такий пункт у зазначеному місці призначення, який найкращим чином відповідає його цілям.
б)Договір страхування.
За свій рахунок одержати страхування карго, як застережено в договорі, щоб покупець або будь-яка інша особа, що має зацікавленість у товарі, який підлягає страхуванню, мали право затребувати безпосередньо від страхового товариства і надати покупцю страховий поліс або інше свідоцтво обсягу страхової відповідальності.
Страхування повинно бути проведеним у страхувачів або в страхових компаніях , що користуються доброю репутацією, і, при неможливості дійти згоди про протилежне, відповідати мінімальному покриттю "Застережень про страхування вантажів Об'єднання лондонських страхувачів" або будь-якому подібному збірнику умов. Тривалість страхового покриття повинна відповідати пунктам Б.5 і Б.4.На вимогу покупця продавець повинен забезпечити страхування за рахунок покупця на випадок війни, страйків, заколотів і громадських безпорядків. Мінімальне страхування повинно покривати зазначену в договорі ціну плюс 10% (тобто 110%) і повинно бути забезпечено у валюті договору.
А.4. Поставка.
Поставити товар на зберігання перевізнику або, якщо є наступні перевізники, то першому з них для перевезення в зазначене місце призначення в погоджений день або період, передбачений договором.
А.5. Перехід ризиків.
Відповідно з положення пункту Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до моменту, коли він поставлений у відповідності з пунктом А.4.
А.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень пункту Б.6:
- нести всі витрати по товару до моменту, коли він доставлений у відповідності з пунктом А.4, а також витрати по фрахту й всі інші витрати, виклані пунктом А.3, в тому числі вартість навантаження товарів на борт і будь-які збори по розвантаженню в порту розвантаження, які можуть стягатися судноплавними лініями при укладанні перевезення;
- оплатити витрати, пов'язані з митними формальностями, потрібними для вивозу, а також усі мита податки та інші офіційні збори, які виплачуються при вивозі.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про те , що товар поставлений у відповідності з пунктомА.4, а також надати будь-яке інше повідомлення, необхідне для того, щоб дати можливість покупцю вжити заходів, що звичайно потрібні для прийняття товару.
А.8. Доказ доставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Надати покупцю за рахунок продавця звичайний транспортний документ (наприклад, транспортну накладну, що передається: морський дорожній лист, що не передається; документ для транспортування внутрішньому водному шляху; повітряний подорожній лист; залізнично транспортна накладна; автомобільна транспортна накладна або комплексний транспортний документ).
Якщо продавець і покупець погодилися використовувати електронний зв'язок у відносинах між собою, то звичайний документ може бути замінений еквівалентним EOI повідомленням EOI.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, що викликаються перевіркою товару (перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), необхідні для того, щоб поставити товар у відповідності з пунктом А.4.
За свій рахунок забезпечити упакування, (за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі звичайно прийнято відправляти без упаковки товар, що є предметом договору), необхідне для перевезення товару. Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інше маркування.
На прохання покупця, на його ризик і за його рахунок, посприяти йому вповні в одержанні документів або еквівалентних електронних повідомлень (крім згаданих у пункті А.8), які видаються в країні відправки або передані у цю країну й (або) в країні походження товару, які можуть бути потрібними покупцю для ввозу товару, а в необхідному випадку - для транзитного перевезення через треті країни.
Б. ВАТ "АЛЬФА" зобов'язане:
Б.1. Сплата ціни.
Сплатити ціну, передбачену в

 
 

Цікаве

Загрузка...