WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ “Киянка (косметика) - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ “Киянка (косметика) - Курсова робота

контракт буде написаний, як на українській так і на мальтійській. Представники обох фірм ретельно вивчали кожну статтю попереднього контракту. Переважно у всіх питаннях знайшли згоду, але в деяких виникли суперечки, які були розв'язані шляхом порозуміння.
Особливо була загострена увага на статті "Строки та умови поставки". Сторонами було узгоджено штрафні санкції за невиконання контрактних обов'язків. Також були внесені зміни до попереднього контракту, стосовно статті "Маркування".
Було проведено взаємне вивчення об'єктивних аргументів сторін та знайдені на цій основі взаємоприйняті компромісні рішення. В результаті переговорів сторони склали спільний проект контракту в якому була врахована фактична домовленість, якої вони досягли під час переговорів. Також було вирішено, що контракт роздруковується у двох оригіналах на українській та мальтійській мові. З оригіналу контракту роблять по три примірники ксерокопій. Контракт підписують у договорі відповідальні особи.
Контроль за виконанням умов контракту покласти на начальника зовнішньоекономічного відділу підприємства Чиркову У. А. Укладений сторонами контракт ( Додаток А).
ВИСНОВОК
ВАТ "Киянка" займається ЗЕД імпортуючи окрему сировину з-за кордону і імпортуючи частину готової продукції за кордон.
В поточному році фірма "Киянка" уклала угоду з мальтійською фірмою "Мальва" на поставку 2000 упаковок тонального крему, що склало загальну вартість контракту 10000 тис. доларів.
Для встановлення контакту між сторонами було використано тверду оферту.
Сторони розробили попередній контракт, провели переговори для усунення розбіжностей і підписали угоду для товару, який ВАТ "Киянка" поставляє фірмі "Мальва" на умовах поставки CIF.
Таким чином, була успішно проведена зовнішньоекономічна операція по експорту вітчизняних товарів фірмою "Киянка". Мальтійський контрагент залишився задоволеним і виразив подяку за якісний товар. В майбутньому фірма "Киянка" і надалі буде співпрацювати з мальтійською фірмою і постачати їй товар в необхідній кількості та у визначений час.
Завданням курсової роботи було оцінити ефективність ЗЕД ВАТ "Киянка", встановити контакти з новим партнером, підготувати проект контракту, провести переговори та укласти його. Детальний аналіз показників експортно-імпортних операцій показав динаміку показників, причини та наслідки переміщення в той чи інший бік. Було встановлено контакт з фірмою імпортером, в даному випадку фірма А, при цьому використовувались такі документ як тверда оферта. Сторони домовилися, що контракт буде розроблений експортером, тобто ВАТ "Киянка". При розробці контракту широко застосовувались рекомендації та базові умови поставки "Інкотермс 2000". Слід також врахувати, що було досліджено питання фінансових розрахунків між сторонами, після переговорів було вирішено, що оплата буде проводитись за допомогою акредитиву.
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. Дроздова Г.М. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
2. Циганкова Т.М., Петрашко Л.П., Кальченко Т.В. Міжнародна торгівля:
3.Руденко Л.В. Розрахункові та кредитні операції у зовнішньоекономічній
4. Управління зовнішньоекономічною діяльністю: Навч. посіб. За заг.ред. А.І. Кредісова. - К.,1997 - 448с.
5. Кириченко О., Кавас І., Ятченко А. Менеджмент зовнішньоекономічної
діяльності .К. Фінансист, 2000 - 634с.
6. Н.Савлук М.І. Міжнародні розрахунки та валютні операції: Навчальний. посіб. - К.: КНЕУ, 2002. - 392с.
7. Про зовнішньоекономічну діяльність: Закон України від 16.04.91 Вісник Верховної Ради України. - 1991. - №29.
8.Положення про форму зовнішньоекономічних договорів (контрактів): Наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 06.09.2001р., №201.
1. Закон України "Про власність".
2. Закон України "Про зовнішньоекономічну діяльність".
3. Закон України "Про цінні папери і фондову біржу".
4. Закон України "Про господарськітовариства".
КОНТРАКТ №1
м.Коломия "20 "квітня 2007 р.
Фірма ВАТ ''Киянка'' названа у подальшому "Продавець", в особі голови правління Черниш Світлани Володимирівни з однієї сторони, і фірма "Мальва", названа у подальшому "Покупець", в особі директора Davida Samuelsona з другої сторони, уклали цей Контракт про подане нижче.
1. ПРЕДМЕТ КОНТРАКТУ
Продавець продає, а Покупець купує на умовах поставки: CIF; жіноча косметика (тональний крем), (в подальшому названі "Товари"), що перераховані в Додатку № 1 до цього Контракту, який складає його невід'ємну частину, на суму 10 тис. дол. на умовах, вказаних в Контракті.
2. ЦІНИ ТА ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ КОНТРАКТУ
2.1. Ціни на Товари, що продаються за цим Контрактом, вказані в Додатку 1. до цього Контракту і встановлюється в доларах США.
2.2. В ціну включена ціна тари, упаковки та маркування.
2.3. Загальна вартість контракту 10000 доларів США.
3. СТРОКИ ТА УМОВИ ПОСТАВКИ
3.1. Продавець поставляє Покупцю Товари на умовах CIF, місто Ла-Валетта в строки, вказані в Додатку 1.
3.2. Поставка Товарів повинна початися протягом 15 (п'ятнадцяти) днів з дня отримання банком Продавця АКБ "Аваль" підтвердження від Покупця про відкриття акредитиву в одному з європейських або американських банків на рахунок Продавця.
Продавець має право поставити Товари раніше, узгодивши час поставки з Покупцем, причому Покупець повинен прийняти Товари і своєчасно оплатити їх вартість на умовах цього Контракту.
3.3. Датою поставки вважається дата по бортовому коносаменту.
3.4. Поставка Товарів, що продається по цьому Контракту, буде здійснюватись за відвантажувальними реквізитами, які вказані в специфікації 2, Додатку 2 до цього Контракту, якій складає його невід'ємну частину.
3.5. Продавець буде сповіщати Покупця про відвантаження Товарів по факсу в 5-денний строк з моменту відвантаження.
3.6. В цьому повідомленні повинні бути зазначені номер товарно-транспортної накладної або коносаменту, дата відвантаження, найменування та кількість Товарів.
3.7. а) У випадку, якщо строки поставки не виконуються, Продавець виплачує Покупцю узгоджені і раніше оцінені збитки в розмірі 0,5% вартості непоставлених Товарів за кожен тиждень, що почався, протягом перших чотирьох тижнів затримки, і 1% за кожен наступний після цього тиждень, що почався, за умови, що розмір погоджених і раніше оцінених збитків не повине привищити 8% від вартості кожної одиниці товарів, для якої були порушені строки поставки.
б) У випадку затримки поставки більше, як на три місяці, Покупець має право перервати дію цього Контракту стосовно непоставлених Товарів без будь-якої компенсації за збитки, які продавець може понести в зв'язку з таким розірванням.
в) Обсяг погоджених і раніше оцінених збитків не підлягає перегляду арбітражем.
г) За будь-яких обставин Продавець не несе відповідальності за побічні збитки
3.8. У тому випадку, якщо при поставці Товарів вони виявляються пошкодженими або виявиться кількісна недопоставка, Покупець зобов'язаний повідомити про це Продавця письмово протягом 30 (тридцяти) днів з дати поставки, в іншому випадку Продавець не несе відповідальності перед Покупцем за такі збитки.
3.9. Незважаючи на всі інші положення цього Контракту,

 
 

Цікаве

Загрузка...