WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ“Ласунка - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ“Ласунка - Курсова робота

всі примірники. Якщо транспортний документ містить у собі посилання на чартер-партію, то продавець повинен також надати примірник останнього документа.
Якщо продавець і покупець погодились використовувати електронний зв'язок у відносинах між собою, то документ, зазначений у попередніх абзацах, може бути заміненим еквівалентним повідомленням EOI.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, що викликаються перевіркою товару (перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), необхідні длятого, щоб поставити товар у відповідності з пунктом А.4.
За свій рахунок забезпечити упакування (за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі звичайно прийнято відправляти без упаковки товар, що є предметом договору), необхідне для перевезення товару. Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інші зобов'язання.
На прохання покупця, на його ризик і за його рахунок, посприяти йому вповні в одержанні документів або еквівалентних електронних повідомлень (крім. згаданих у пункті А. 8), які видаються в країні відвантаження або передані у цю країну й(або) в країні походження товару, які можуть бути потрібними покупцю для вивозу товару й за необхідністю - для транзитного перевезення через треті країни.
Б. Фірма "Франс" зобов'язана
Б.І. Сплата ціни.
Сплатити ціну, передбачену в договорі купівлі-продажу.
Б.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку імпортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності по ввозу товару, а в необхідному випадку - для транзитного перевезення через треті країни.
Б.З. Договір перевезення.
Немає зобов'язань.
Б.4. Прийняття поставки.
Прийняти поставку товару після того, як він був поставлений у відповідності з пунктом А.4, й одержати його від перевізника в погодженому порту призначення.
Б.5. Перехід ризиків.
Нести всі ризики загибелі або пошкодження товару від моменту фактичного переходу через поручні судна в погодженому порту відвантаження.
Якщо покупець не може надати повідомлення відповідно до пункту Б.7, то він повинен нести всі ризики загибелі або пошкодження товару, починаючи з погодженої дати або дати закінчення застереженого строку, призначеного для відвантаження, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.
Б.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень А.3 нести всі витрати по товару з моменту, коли він поставлений згідно з пунктом А.4 і, якщо такі витрати не були включені в фрахт, нести всі витрати і збори по товару, що знаходиться у дорозі, до його прибуття в порт призначення, а також витрати по розвантаженню, включаючи оплату за користування ліхтерами і розміщення товару на пристані.
Якщо покупець не зможе надати повідомлення відповідно до пункту Б.7, то він має нести викликані цим додаткові витрати за товар, починаючи з погодженої дати або дати закінчення застереженого строку, призначеного для відвантаження, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.
Сплатити всі мита, податки або інші офіційні збори, а також витрати по виконанню митних формальностей, сплачувані при ввозі товару і в разі потреби - для їхнього анзитного перевезення через треті країни.
Б.7. Повідомлення продавця.
У випадку, якщо покупець має право визначати час відвантаження товару й(або) порт призначення, він повинен завчасно повідомити продавця про це.
Б.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Прийняти транспортний документ у відповідності з пунктом А.8, якщо він відповідає договору.
Б.9. Перевірка товару.
Сплатити, якщо не застережене інше, витрати по передвідвантажувальній перевірці, за винятком тих випадків, коли цього вимагають власті країни експорту.
Б.10. Інші зобов'язання.
Сплатити всі витрати і збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних електронних повідомлень, згаданих у пункті А.10, і відшкодувати всі витрати і збори, понесені продавцем при наданні допомоги відповідно з цим пунктом.
Надати продавцю на його прохання необхідну інформацію з приводу одержання страховки.
Формою розрахунків є акредитив.
Акредитив - угода між банком та клієнтом відповідно до якої банк, що відкриває акредитив бере на себе зобов'язання здійснити платіж третій особі на підставі доручення свого клієнта. Порядок акредитивних платежів встановлений міжнародним документом "Уніфіковані правила та звичаї для документарних акредитивів" (1983р.). Рис.3
7
6 6
3 13 11 ПП?П?ПВ 5 8 12
4
9
10
Рис.3 Форма розрахунку акредитивом
Схема розрахунків по акредитиву:
1. сторони укладають контракт
2. після укладення контракту експортер готує товар до відвантаження, про це повідомляє імпортера
3. отримавши таке повідомлення покупець направляє своєму банку доручення на відкриття акредитиву
4. акредитив направляється експортеру через той банк, який його обслуговує
5. отримавши від емітента акредитив авізуючий банк перевіряє його достовірність і передає експортеру
6. експортер здійснює відповідно до умов контракту відвантаження товару
7. експортер отримує транспортні документи від перевізника
8. експортер передає транспортні та інші документи в свій банк
9. після перевірки банк експортера відсилає документи банку імпортеру для оплати
10. після перевірки документів емітент переказує суму платежу банку експортера
11. дебетується рахунок імпортера
12. авізуючий банк зараховує виручку експортеру
13. імпортер отримавши від банку емітента документ, стає власником товару
Попередня оплата - метод міжнародного платежу, який супроводжується відчутним тиском на покупця. Продавець може вимагати передоплату за умов, коли приходить до висновку, що кредитоспроможність покупця дуже мала, або коли ризик не конвертованості дуже великий.
Переваги продавця - він звільняється від ризику неплатоспроможності покупця і від ризику процесуального заперечення. Попередня оплата буде вигідною для експортера, оскільки він відсилає товар після того, коли на його рахунок надійшли кошти.
Для покупця ця форма розрахунку буде ризикованою, тому що є можливість не отримати товар.
Переважно ця форма розрахунку здійснюється тоді, коли між покупцем і продавцем існують надійні, стійкі і довготривалі ділові стосунки.
4.4 Проведення переговорів та укладання контракту.
Після того, як ми встановили контакт з фірмою "Франс" нами був складений попередній контракт. Для вирішення всіх питань та усунення можливих розбіжностей була проведена особиста зустріч

 
 

Цікаве

Загрузка...