WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ“Ласунка - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ“Ласунка - Курсова робота

Францію. Встановлення контакту з французьким контрагентом здійснюємо в такій послідовності.
Рис.1. Схема встановлення контакту з французькою фірмою "Франс" з використанням вільної оферти.
пошук контрагентів через журнали, газети, інтернет і інше
Підготовка і направлення комерційної пропозиції кільком
потенційним контрагентам
Українське ТзОВ "Ласунка" обирає найвигідніший
співпраці варіант
Підготовкапроекту контракту.
Україна, м.Коломия
вул. Є. Коновальця, 30
ТзОВ "Ласунка"
Оферта
м.Коломия 19 липня ц.р.
Товаритство з обмеженою відповідальністю "Ласунка" пропонує Вам придбати на умовах, перерахованих нижче, наступний товар:
Найменування товару : цукерки "Зоряне сяйво"
Кількість : 2000 кг.
Ціна : 4 долара за 1 кг.
Загальна сума : 8 000 доларів.
Умови поставки : вартість, страхування, фрахт
Умови оплати :безвідзивний документарний акредитив, що відкривається на 60 днів на користь ТзОВ "Ласунка" протягом 10 днів з дати отримання нашого повідомлення про готовність товару до відвантаження, з виконанням в АКБ "Аваль", м. Коломия.
Платіж здійснюється проти надання наступних документів:
- рахунку-фактури;
- відвантажувальної специфікації;
- транспортної накладної;
Строк поставки: вересень ц.р.
ДиректорТзОВ"Ласунка" Козланюк В.М.
4.2 Підготовка проекту до контракту.
На основі телефонних переговорів між ТзОВ "Ласунка" та французькою фірмою "Франс" було узгоджено, що проект контракту буде готувати продавець.
Також були визначені усі основні статті та умови майбутнього контракту.
До визначених статей відносять:
1. Предмет контракту.
2. Ціна та кількість.
3. Санкції.
4. Оплата.
5. Гарантія.
6. Упаковка та маркування.
7. Форс-мажор.
8. Страхування.
9. Контракт в цілому.
10. Відповідальність.
11. Арбітраж та керівний закон.
12. Інші умови.
13. Юридичні адреси, реквізити та підписи сторін.
4.3. Проробка базисних та валютно фінансових умов контракту.
"Вартість, страхування і фрахт" означає, що продавець має такі забов'язання, як у випадку CFP, що він повинен забезпечити морске страхування для усунення ризиків загибелі або пошкодження товару при перевезенні. Продавець укладає договір страхування і сплачує страховий внесок.
Покупець повинен мати на увазі, що відповідно з умовою CIF продавець повинен лише одержати страховку на мінімальне покриття.
Умови CIF вимагає, щоб продавець здійснив очистку товару від мита на експорт.
Умови можна використовувати тільки для морського і внутрішнього водного транспорту.
В таких випадках, коли борт судна не служить практичній меті (наприклад, при перевезенні типу "ро-ро" або в контейнерах), більш прийнятним є термін CIP.
А. ТзОВ "Ласунка" зобов'язане
А.І. Поставка товару згідно з договором.
Поставити товар і торговий рахунок-фактуру або еквівалентне електронне повідомлення згідно договору купівлі-продажу, а також будь-яке інше свідоцтво відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку експортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності, необхідні для вивозу товару.
А.З. Договір перевезення і страхування.
а) Договір перевезення.
Укласти на звичайних умовах і за свій рахунок договір перевезення товару до погодженого порту призначення за звичайно прийнятим напрямом на морському судні (або, якщо це зручно, на річковому судні) такого типу, який використовується звичайно для перевезення товарів, аналогічних товару, вказаному в договорі купівлі-продажу.
б) Договір страхування.
За свій рахунок одержати страхування карго, як зазначено в договорі, щоб покупець або будь-яка інша особа, що має зацікавленість в товарі, що підлягає страхуванню, мали право затребувати безпосередньо від страхового товариства і надати покупцеві страховий поліс або інше свідоцтво обсягу страхової відповідальності.
Страхування має бути проведенним у страхувальників або у страхових компаніях, що мають добру репутацію і (за неможливості дійти згоди про протилежне) відповідати мінімальному покриттю "Застереження про страхування вантажів Об'єднання лондонських страхувачів" або будь-якому іншому подібному збірнику умов. Тривалість страхового покриття повинна відповідати пунктам Б.5 і Б.4. На вимогу покупця продавець повинен забезпечити страхування за рахунок покупця на випадок війни, страйків, заколотів і масових порушень громадського порядку. Мінімальне страхування має покривати зазначену в договорі ціну плюс 10? (тобто 110?) і повинно бути обумовлене у валюті договору.
А.4. Поставка.
Поставити товар на борт судна в порту відвантаження в погоджений день або строк.
А.5. Перехід ризиків.
У відповідності з положенням пункту Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товар до моменту, коли він перейде через поручні судна в порту відвантаження.
А.6. Поділ витрат.
У відповідності з положеннями пункту Б.6:
- Нести всі витрати по товару до того часу, поки він не буде доставлений згідно з пунктом А.4, а також витрати по фрахту й всі інші витрати, викликані пунктом А.3, в тому числі вартість навантаження товару на борт і будь-які збори по розвантаженню в порту розвантаження, які можуть стягувати судноплавними лініями при укладенні договору перевезення;
- Сплатити всі витрати пов'язані з митними формальностями, потрібними для вивозу, а також усі мита, податки та інші офіційні збори, виплачувані при вивозі.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про те, що товар поставлений на борт судна, а також надати будь-яке інше повідомлення, необхідне для того, щоб дати можливість покупцю вжити заходів, що звичайно потрібні для прийняття товару.
А.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
За свій рахунок, якщо не застережене інше, надати покупцю без затримки звичайний транспортний документ для погодженого порту призначення.
Цей документ (наприклад, транспортна накладна, що передається; морський дорожній лист, що не передається; або документ для транспортування внутрішнім водним шляхом) повинен охоплювати товар за договором, бути дотований у межах строку, погодженого для відвантаження, дозволяти покупцю зажадати товар у перевізника в місці призначення й , якщо не застережене інше, дозволяти покупцю продавати товар в дорозі шляхом передачі документу наступному покупцю (транспортна накладна, що передається) або шляхом повідомлення перевізника.
Якщо такий транспортний документ виданий у кількох примірниках, то покупцю повинні бути подані

 
 

Цікаве

Загрузка...