WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня - Реферат

Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня - Реферат

світової торгівлі, скажімо тисячі на три (це 400 відсотків), то й тоді там під час нападу мала залишатися 1 000 ізраїльтян. Але, з другого боку, якщо припустити, що там під час атаки перебувало хоча б тільки кілька сотень ізраїльтян, і при цьому зареєстровано тільки одну ізраїльську жертву, то цей факт був би також статистично абсурдним. Або 11 вересня мав бути великий єврейський вихідний день, або ізраїльських громадян було заздалегідь попереджено про майбутній напад.
Завчасне застереження ізраїльтянам
Наступний момент, що я досліджував, полягав у тому, щоб знайти, чи існували які-небудь документальні підтвердження передачі попередження про напад. Я швидко знайшов статтю в "Ньюсбайт" - інформаційна служба "Вашингтон Пост", - під заголовком: "Термінові повідомлення Ізраїлю з попередженнями про майбутні атаки на ЦСТ" [35]. Ізраїльська щоденна газета "Хааретц" також підтвердила, що Ізраїлю було передано застереження. Вона так само підтвердила, що ФБР їх досліджує [36]. У статті наведено деталі того, як одна ізраїльська інформаційна фірма під назвою "Одіго", що мала офіси й у Центрі світової торгівлі й в Ізраїлю, одержала низку повідомлень про атаку рівно за дві години до неї.
Термінові повідомлення Ізраїлю попередили про атаку на ЦСТ
… Посадові особи фірми "Одіго", що спеціалізується на передачі термінових повідомлень, підтвердили сьогодні, що двоє службовців одержали текстові повідомлення, що містили попередження про майбутню атаку на Центр світової торгівлі за дві години до того, як терористи спрямували літаки на нью-йоркські наземні цілі.
Алекс Діамандіс, віце-президент департаменту продажів і маркетингу, також підтвердив, що працівники офісу продажів на міжнародних ринках фірми "Одіго" в Ізраїлі одержали перестороги від іншого службовця "Одіго" приблизно за дві години до першого нападу. (З "Ньюс-байт", газета "Вашингтон Пост")
Отже, тепер ми маємо потужний і переконливий, отриманий із найнадійніших джерел доказ того, що ізраїльтян було попереджено про атаку. По-перше, без завчасного попередження, була б неможливою одна єдина ізраїльська жертва в Центрі світової торгівлі. По-друге, є свідчення того, що компанія, що має офіси й в Ізраїлю,й у ЦСТ, одержала застереження заздалегідь.
Хто б міг попередити ізраїльтян про атаку, що насувається, як не Моссад Ізраїлю? Той факт, що уряд Ізраїлю знав про майбутню атаку, але при цьому навмисно дав тисячам американців загинути, покладає на ізраїльтян таку ж відповідальність за криваву бійню в ЦСТ, як і на арабських бойовиків.
Що добре для Ізраїлю, для Америки - смерть
Ви можете бути певні того, що радість переповнила серця всіх ізраїльських терористів, коли вони побачили полум'я вибухів на вежах-близнюках. ФБР навіть затримало п'ять ізраїльтян на даху іншого будинку, поблизу від веж-близню-ків, що робили відеозйомку і бурхливо раділи самій події [37]. Вони знали, що зростання американського і світового опору ізраїльському нацизмові і тероризмові різко припиниться з поруйнуванням веж Центру світової торгівлі. Можливо, найбагатозначніше висловлення було зроблено, коли репортер з "Нью-Йорк Таймс" розпитував колишнього ізраїльського прем'єра, Бенджаміна Нетаніаху, такого ж радикала як і Аріель Шарон. Ось слова збудженого колишнього ізраїльського Прем'єр-міністра:
"…На запитання, поставлене сьогодні ввечері, що ця атака означає для відносин між Сполученими Штатами й Ізраїлем, Бенджамін Нетаніаху... відповів: "Це дуже добре". Потім він виправився: "Добре, ну не дуже добре, але це викликає співчуття" [38].
Атака на Центр світової торгівлі, мабуть, була дуже вигідною Ізраїлю; власне кажучи, Ізраїль є взагалі єдиною нацією, яка скористалася з цієї трагедії. Ізраїльський п'ятдесятилітній рахунок невблаганного тероризму виявився повністю затінений жахом і видимими масштабами цієї єдиної приголомшливої терористичної атаки. Коли керовані євреями американські ЗМІ неодноразово показували декількох багатостраждальних палестинців, які радіють нападові, то виставили їх там у фальшивому світлі - як таких, що нібито стоять за терором у Центрі світової торгівлі. Відомо однак, що всі Палестинські організації засудили терор і ніким не було доведено, щоб хоч одного палестинця було втягнуто в цей інцидент.
Америка безумовно постраждала більше за всіх, одержавши майже 5000 загиблих, кризу в економіці, найгірші обмеження конституційних свобод за всю американську історію. Справа Ла-вона, атаки на "Ліберті", шпигунство Джонатана Полларда й убивство 5000 американців 11 вересня - усе це було добре для Ізраїлю, але надзвичайно погано для Сполучених Штатів.
Коли ж, нарешті, Америка зрозуміє, що те, що добре для терористичної держави Ізраїль - є руйнівним і навіть смертельним для самих Сполучених Штатів Америки?
Коли ж ми проявимо, нарешті, твердість характеру, щоб покінчити з ізраїльськими агентами й американськими зрадниками, які уже п'ятдесят років організують потужну підтримку ізраїльському тероризмові і п'ятдесят років підтримують зраду проти нашої власної країни?
Моє життя присвячено вільній, безпечній і незалежній Америці, Америці, що служить нашому власному народові і нашим власним інтересам, а не злочинним цілям іноземної, терористичної нації.
Чого б мені це не коштувало, я й далі йтиму цим шляхом.
Я кваплю Вас приєднуватися до мене. Я молю Вас не купувати вашу безпеку ціною вашої волі і вашої честі.
Сміливо поділіться інформацією з цієї статті з іншими американцями, з усім світом. Говорімо правду про Ізраїль. При цьому Ви допоможете зберегти не тільки палестинський народ, а й життя й свободу американського народу.
?
Література
1. Bernard Reich. (2001). Encarta Encyclopedia. Ben Gurion.
2. Katz, Samuel M. (1998). Israel's covert crisis Moment. Oct.1.
3. ENNES, James M. (1979). Assault on the Liberty; The True Story of the Israeli Attack on an American Intelligence Ship. N. Y.: Random House.
4. Weiner, Tim. (1999) U. S. Now Tells of Much Deeper Damage by Pollard. New York Times. 11 Jan.
5. Hersh, Seymour. (1999) The Traitor: The Case Against Jonathan Pollard. The New Yorker Magazine. January 18.
6. Los Angeles Times. (1997). Engineer Admits Divulging Secrets to Israel. Feb. 20.
7. Bar-Yosef, Avinoam. (1994). The Jews Who Run Clinton's Court. Maariv.
8. PIA (2001). From a monitored news broadcast of Yid Israel radio. Oct. 3. and also reported in Pravda.

 
 

Цікаве

Загрузка...