WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня - Реферат

Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня - Реферат

Аль-Каїда бен Ладена.
Крім того, ФБР і ЦРУ заявили, що атаки на ЦСТ і Пентагон були величезною таємною операцією з використанням міжнародної мережі, що об'єднувала принаймні сотню терористів і охоплювала три континенти. Чи могли агенти Моссаду в Аль-Каїді, так само як й інші - які працювали в мережі Моссаду, куди входять тисячі агентів і інформаторів, нічого не знати про підготовку найбільш широкої і честолюбної арабської терористичної операції в історії?
Певна річ, надзвичайно важко довести конкретну роль потайного апарату іноземного розвідки на кшталт Моссаду в терористичному акті; вони ж не вихваляються своїми подвигами в Інтернеті. Але дуже переконливий доказ такої ролі випливає з того факту, що ізраїльтяни були заздалегідь попереджені про атаку на Америку 11 вересня. І якщо вони дійсно знали заздалегідь про ці убивчі напади терористів, але у свою чергу не попередили про них Сполучені Штати, вважаючи, що жахаюча бійня американців буде на користь Ізраїлю, то з цього випливає, що вони не мали жодних моральних застережень, щоб фактично відіграти роль підбурювачів і таємних пособників у цьому терористичному акті, перетворившись у такий спосіб в агентів та провокаторів. Розгляньмо незаперечні докази того, що Моссад мав інформацію про майбутні атаки 11 вересня.
Доказ зрадницької участі Моссаду в атаці на ЦСТ
Наступного дня після нападу на Центр світової торгівлі "Єрусалим Пост", найбільш шанована й відома у світі ізраїльська газета, повідомила, що 4000 ізраїльтян пропало під час атаки на ЦСТ. Міністерство закордонних справ Ізраїлю визначило цю цифру за запитами ізраїльських родичів, які в перші кілька годинпісля атаки повідомили МЗС імена ізраїльських друзів і родичів, які працювали в ЦСТ, або тих, хто працював там поруч у цей час. Навіть якщо не читати статті з "Єрусалим Пост", проста логіка підказала б Вам, що в Центрі світової торгівлі під час атаки могло бути багато сотень, якщо не тисяч, ізраїльтян. Про міжнародну єврейську участь у банківській справі і фінансах ширяться легенди. Наприклад, дві найбагатші фірми в Нью-Йорку "Голдмен-Сачс" і "Соломон Бразерс" мали офіси у вежах-близнюках. Багато співробітників цих фірм регулярно курсують між Нью-Йорком і Ізраїлем. Нью-Йорк - центр міжнародної єврейської фінансової моці, а Центр світової торгівлі - епіцентр Нью-Йорка. Тому, закономірно, можна було очікувати, що рівень ізраїльських утрат серед загиблих буде просто катастрофічним. У "Єрусалим Пост", звичайно, так і думали, коли публікували перші зведення 12 вересня 2001 року. Ось початок статті:
"Тисячі ізраїльтян загинули біля ЦСТ і Пентагона
Міністерство закордонних справ у Єрусалимі поки що дізналося імена 4000 ізраїльтян, які, можливо, перебували поблизу Центру світової торгівлі і Пентагону під час напада". (Заголовок і початок статті з "Єрусалим Пост" [33].)
Коли Джордж Буш виголошував свою промову перед Конгресом, виявилося, що він припустився істотної помилки, але не тоді, коли заявив, що, тими, хто напав на ЦСТ, рухала "ненависть до нашої свободи". Буш особливо підкреслив, що разом з тисячами американців у ЦСТ загинули і 130 ізраїльтян, що цим Ізраїль розділив з нами наші страждання, і що ми з Ізраїлем у цьому сенсі разом. Коли я почув, що кількість загиблих ізраїльтян становить 130, мені вона здалася підозріло малою. Якщо 4000 ізраїльтян були в ЦСТ, а кількість загиблих - приблизно 4500 (10% від майже 45 000 осіб, які зазвичай перебували в спорудах у цей час), то ізраїльські втрати статистично мали б становити близько 400, а не 130 осіб.
У Центрі світової торгівлі, який був призначений для ведення бізнесу, який не був місцем, де зарплата була мінімальна або закладом
швидкого харчування, розташовувались високотехнологічні робочі місця високооплачуваних працівників, виконавчі структури, які спеціалізувалися насамперед у сфері міжнародних фінансів, банківської справи і оптової торгівлі. Я поставив собі запитання, як же це могло статися, що загинуло лише 130 ізраїльтян, тоді як тих, хто прибув з Колумбії, загинуло близько 199 осіб, з Філіппін - 428?
У попередніх статтях, написаних про теракт 11 вересня, я не поділився цими підозрами. Я завжди пишався тим, що не писав нічого, чого я твердо не зміг би довести. І от, збираючи матеріал для цієї статті щодо ізраїльського тероризму проти Палестини й Америки, я раптом знайшов факт, здатний шокувати найбільше з-поміж тих, на які коли-небудь натрапляв за багато років дослідницької й публіцистичної діяльності. Я знайшов простий факт, що має величезне значення в справі про вересневі терористичні атаки.
Переривши сотні статей, намагаючись визначити справжній рівень ізраїльських жертв, я натрапив на примірник газети "Нью-Йорк Таймс", що спеціально займалася з'ясуванням точної кількості ізраїльтян, загиблих в атаках на Центр світової торгівлі. Отож, виявилося, що зі 130 ізраїльтян, які за словами Президента Буша, нібито загинули у Центрі світової торгівлі, 129 залишилися живими. Лише один ізраїльтянин з них справді загинув. Спочатку я не повірив цьому. "Боже мій, - сказав я собі - тільки один ізраїльтянин!" От відповідна вибірка з "Нью-Йорк Таймс":
… Але інтерв'ю з багатьма посадовими особами консульства в п'ятницю наводили на думку, що підготовані ними списки відрізнялися за повнотою. Наприклад, міські служби зібрали відомості про те, що на місці катастрофи, можливо, пропало багато ізраїльтян, а президент Буш у зверненні до країни в четвер уночі зазначив, що під час нападу їх загинуло приблизно 130.
Однак у п'ятницю Алон Пінкас, генеральний консул Ізраїлю в Сполучених Штатах, заявив, що раніше кількість осіб у списках було завищено через повідомлення від осіб, хто, наприклад, не одержав відразу відповіді на свої телефонні дзвінки родичам з Ізраїлю в Нью-Йорк. Насправді, знайшлося лише троє ізраїльтян, смерть яких була підтверджена: двоє з них загинули в літаках і ще один, який дійсно перебував у вежі, і якого було ідентифіковано й поховано. ("НьюЙорк Таймс", 22 вересня [34].)
Дуже низький офіційний рівень смертельних втрат у 130 осіб наводив на думку, що ізраїльтян у Центрі світової торгівлі було попереджено перед нападом. Коли ж я з'ясував правду, уже не залишалося в цьому жодних сумнівів. Статистично просто неможливо, щоб серед 4500 загиблих у ЦСТ виявився тільки один ізраїльтянин. Навіть якщо ізраїльське Міністерство закордонних справ і "Єрусалим Пост" надзвичайно завищили кількість ізраїльтян у Центрі

 
 

Цікаве

Загрузка...