WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня - Реферат

Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня - Реферат

президент Клінтон призначив відомого єврея-сіоніста Головою Ради національної безпеки, тобто на найвищу посаду в департаменті розвідки при Білому домі. Навіть ізраїльська щоденна газета "Маарів", згадавши Бергера, назвала його "теплим євреєм", а це означає, що він відданий насамперед Ізраїлю [31]. Призначення Бергера керівником Ради національної безпеки після випадку зі шпигуном Поллардом було справжнім божевіллям.
Те, що Ізраїль міг безкарно чинити таку наругу над Сполученими Штатами, без нищівних атак з боку засобів масової інформації, без припинення допомоги Ізраїлю, засвідчує його гігантську владу над США, і що зрада проникає в найвищі ешелони американського суспільства. Не дивно, що Аріель Шарон міг зробити таку заяву Шимону Пересу, коли той припустив, що Ізраїль може втратити американську допомогу, якщо він не поверне все не так давно ним захоплене: "Щоразу, коли ми робимо щось, Ви повідомляєте мені, що Америка чинитиме так чи інакше. Я хочу дещо повідомити Вам: не хвилюйтеся щодо американського тиску на Ізраїль. Ми, єврейський народ, керуємо Америкою, і американці знають це"[32].
Не один лише Джонатан Поллард зрадив Америку. Усі в американському уряді, хто й далі підтримує іноземну націю у фінансовому й у військовому плані, це шпигуни, усі, хто шкодить нашим розвідувальним діям (аж до загибелі американських секретних агентів), зрадили Сполучені Штати Америки. У відповідь на ці дії проти Сполучених Штатів справді патріотичний американський уряд мав би принаймні припинити підтримку Ізраїлю. Підтримка іноземної держави, після того як вона вчинила і чинить такі віроломні дії проти Америки, є не що інше як зрада.
Атака на Центр світової торгівлі (ЦСТ)
Отже, висновок такий: Ізраїль є найзловредніша на Землі терористична держава, що ухиляється від будь-яких людських норм. Ізраїль і його терористичні лідери штибу Бегіна, Шаміра і Шарона більш як півстоліття здійснюють нескінченні етнічні чистки, бомбування, розстріли, катування й убивства палестинців.
Ізраїль вчинив також численні акти зради й терору проти Сполучених Штатів Америки, як я це довів, послуговуючись документами щодо справи Лавона, Поллардівського скандалу й атак на USS Liberty.
Через всепридушувальну ізраїльську владу в ЗМІ й в уряді зрадники Сполучених Штатів, не боячись покарання, й далі підтримують цю націю терористів, що ігнорує цивілізовані норми.
Саме ці зрадники Сполучених Штатів фактично постачали Ізраїлю ту саму зброю, що він і використовував для терористичних атак на USS Liberty!
Унаслідок зусиль єврейських й інших зрадників Сполучених Штатів, американський уряд провадив зовнішню політику, що неодноразово завдавала шкоди справжнім інтересам Америки. Масована американська військова й грошово-кредитна допомога дала можливість Ізраїлю підтримувати стан нескінченного терору проти палестинців. У такий спосіб американський внесок у цей дикий ізраїльський терор породив у світі величезну ненависть до Сполучених Штатів. Ця підтримка значною мірою зашкодила американським економічним і стратегічним інтересам, і врешті-решт породила тероризм, що тепер зростає проти нас самих.
Ті зрадники, які продавали Америку Ізраїлю, тією ж мірою винні у втраті 5000 американських життів 11 вересня, як і ті, хто не так давно захопив літаки і спрямував їх на Центр світової торгівлі і Пентагон.
Ізраїль хоче спрямувати арабський тероризм проти західних націй
За останні роки Ізраїль переживає найстрашнішу в його історії катастрофу у своїх відносинах із народами, що його населяють. Для мільйонів порядних людей у всьому світі обрання масового убивці Аріеля Шарона Прем'єр-міністром Ізраїлю стало останньою краплею. Рішення сесії ООН щодо расизму, яка затаврувала Ізраїль як "державу апартеїду", свідчить також і про зростання осуду Ізраїлю в усім світі.
І от атака на Центр світової торгівлі раптом змінила всесвітні симпатії на 180 градусів, тобто на користь Ізраїлю. Чи було це тільки вдалим збігом для Ізраїлю?
Як я засвідчив вище в цій статті, ізраїльські лідери почали свої терористичні акції, спрямовані проти Америки, маскуючи їх під арабські напади, бо знали, що будь-який арабський терористичний напад на Америку наближає їх до мети. І вони чудово розуміли: що чим значнішими будуть масштаби нападу на Америку, чим страшнішою буде кривава бійня, тим більшою буде користь для Ізраїлю. Цей важливий урок Аріель Шарон здобув у Бейруті. Однак тепер замість того, щоб чинити мерзенні злодіяння проти Америки власноруч, як вони це робили в справі Лавона і під час нападу на Liberty, було визнано набагато простішим і безпечнішим для Ізраїлю, і далі здійснюючи злодіяння на кшталт Сабри й Шатіли, спрямувати реакцію їхніх ісламських супротивників у бік Заходу. Саме так сталося під час відповідного бомбування американських морських піхотинців і французького контингенту парашутистів у Бейруті. Зараз це повторюється: безупинний ізраїльський терор викликав напад на Центр торгівлі.
Якою була роль Ізраїлю в нападі на ЦСТ? Журнал "Вашингтон Таймс" 10 вересня 2001 року опублікував документ-дослідження обсягом близько 68 сторінок, випущене Вищою військовою школою США (MSAMS), елітною школою армійських офіцерів, яке деталізувало потенційні небезпеки у випадку можливого застосування окупаційних сил армії США на Близькому Сході. Ось коментар зі статті про те, яким постає в цій розробці ізраїльський Моссад:
Щодо Моссаду, ізраїльської розвідувальної служби, то офіцерський склад (MSAMS) висловлюється про нього так: "Багатоликий. Безжальний і хитрий. Здатен напасти на американські сили й видати напади за палестинсько-арабські дії".
Як не дивно, не минуло й 24 годин з моменту публікації цього документа, як Центр світової торгівлі і Пентагон зазнали руйнувань. Чи не міг "безжальний і хитрий Моссад", як його описує офіцерський корпус армії США, стояти за цими атаками?
Моссад - найбезжальніша терористична організація в усьому світі. Це одна з найбільших і найдосконаліших розвідувальних структур. Жодна інша нація в Близькосхідному регіоні не володіє нічим подібним, і навіть приблизно порівнюваним з ним за можливостями і міццю. Моссад пишається тим, що проникнув до кожної більш-менш значної військової палестинської й арабської організації на Землі. Під час аналізу цих фактів майже не залишається сумнівів у тому, що Моссад глибоко укорінився в одній з найстаріших, найбільших і, певне, найнебезпечніших з арабських терористичних організацій у світі:

 
 

Цікаве

Загрузка...