WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня - Реферат

Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня - Реферат


Реферат на тему:
Як ізраїльський тероризм й американська зрада спричинилися до актів 11 вересня
?
Ізраїльський тероризм проти Америки
У 1954 році ізраїльський уряд почав секретну терористичну операцію проти Сполучених Штатів, що мала назву "Сюзанна". Планувалося убивати американців і підривати американські установи в Єгипті. Задум полягав у тому, щоб залишати в місцях злочинів неправдиві докази того, що вчинили ці злодіяння єгиптяни, і тим самим змусити Америку виступити проти Єгипту на боці Ізраїлю. Єврейські бойовики знищили кіль* Закінчення. Початок у "Персоналі" №3 за 2007 р. Оригінал статті англійською - на сайті www.davidduke.comка поштових відділень, американських бібліотек у Каїрі й Олександрії. Однак, у процесі підготовки запланованого вибуху видовищного комплексу "Метро-Голдвін-Маєр", бомба ізраїльського терориста вибухнула передчасно. На щастя і для Єгипту, і для Америки змову було вчасно розкрито і припинено на ранній стадії.
Тоді завдяки тому, що єврейських агентів було захоплено, увесь світ дізнався про ізраїльську зраду, тож ізраїльський міністр оборони Пінхас Лавон був змушений піти у відставку. Згаданий епізод став відомий як справа Ла-вона. Сьогодні, однак, за єврейського домінування в американських засобах масової інформації і видавничих установах цю ізраїльську зраду вправно приховують від громадськості. Більшість американців просто нічого про неї не знає. Наприклад, лише коротку згадку про справу Лавона можна знайти в популярній енциклопедії Encarta, у статті про Бен Гуріона, яка написана просіоністом Бернардом Реїчем. Між іншим, цей приклад добре ілюструє типову для ЗМІ ситуацію. Коли американці гадають, що вони читають об'єктивну енциклопедичну статтю чи репортаж, вони найчастіше одержують перекручену інформацію, проштовхану завзятими сіоністами. Читаємо, що Бен Гуріон, повернувся до політики 1955 року, щоб замінити міністра оборони Пінхаса Лавона, який пішов у відставку після невдалої спроби завадити відносинам Єгипту й Заходу [25].
Зауважте, як у статті обтічно сказано, "невдала спроба завадити відносинам Єгипту й Заходу". Що це означає? "Завадити відносинам" звучить так, ніби Ізраїль лише повідомив Америці кілька негарних речей про Єгипет за його спиною і навпаки. Навмисний обман, використовуваний у цій статті єврейським автором, є типовий для тих перекручувань, що повторюються незліченну кількість разів у засобах масової інформації.
Реально рядок в енциклопедії Encarta про Пінхаса Лавона має виглядати так: "... Який був змушений піти у відставку після того, як Ізраїль було схоплено за руку під час підготовки терористичних актів на об'єктах Сполучених Штатів з метою спровокувати Америку вступити у війну проти супротивника Ізраїлю".
Я певен, що дев'яносто відсотків тих, хто читають енцеклопедію, ніколи про це не чули. Дехто може подумати, що я все це вигадую. Якщо ж Ви й далі сумніваєтеся, що Ізраїль вчинив ці терористичні акти проти Америки в Єгипті, ось Вам цитата з недавньої статті, що з'явилася в єврейському журналі "Момент". Написана Семюелем Кацем, вона призначалася для вузької єврейської читацької аудиторії. Хоча стаття начебто є "просунутою", все-таки в ній опускається провокаційне слово "тероризм", що його Ізраїль використовує, лише коли палестинці підривають бібліотеки й кінотеатри.
І провали були настільки ж звичними, наскільки були приголомшливими успіхи. У середині 50-х А'mаn (Єврейське Агентство Міністерства оборони) страждало від розкриття ганебної операції "Сюзанна", коли ізраїльські агенти примушували євреїв у Єгипті атакувати американські й британські цілі й роздмухувати антизахідні настрої. Унаслідок цього багато євреїв було арештовано, а декого з них навіть страчено. Незграбна операція спричинила ускладнення для уряду прем'єр-міністра Девіда Бен Гуріона та міністра оборони Пінхаса Лаво-на [26].
Отже, на прикладі справи Лавона ми дізнаємося про те, як наш, так званий "найкращий друг у Близькосхідному регіоні", Ізраїль, вдячний Сполученим Штатам за беззастережну грошово-кредитну і військову підтримку так, що вчиняє проти них акти тероризму! Задумайтеся над фактом, що більшість американців ніколи навіть не чули про ці теракти Ізраїлю проти Америки.
Якби за ними проти Америки стояв єгипетський уряд, ми б справедливо розглядали їх як воєнні дії, і відповіли б Єгиптові так само, як вчинили зараз з Афганістаном. І преса заволала б, вимагаючи атак так само, як вона вимагала напади на Афганістан. Але фактично, ми воюємо з Афганістаном, маючи набагато менше підстав, ніж ті, котрі маємо для атак на Ізраїль. У нас немає ніяких доказів того, що Афганістан схвалював або навіть знав щось про атаки на Центр світової торгівлі. У справі ж Лавона ізраїльський уряд вів безпосередні воєнні дії проти Сполучених Штатів. Ми, звичайно, не бомбили Тель-Авів у зв'язку з цим. Ми не розірвали наших дипломатичних відносин. Фактично, ми навіть ані на йоту не урізали нашої грошово-кредитної й військової допомоги обсягом у мільярди доларів.
Як відомо, будь-який американський урядовець, зважившись на підтримку японцеві після атаки на Перл-Харбор, ризикував наразитися на судове переслідування, як зрадник Сполучених Штатів.
Я ризикую здатися невігласом, але звідси випливає, що ті американці в уряді, які й далі підтримували Ізраїль після того, як він вчинив терористичні дії проти народу Сполучених Штатів, однозначно зрадили нашу країну.
Якби американські лідери, після терористичного нападу Ізраїлю на США у справі Лавона, просто припинили б свою зрадницьку допомогу Ізраїлю, тоді б і не було жодних атак проти нас, таких як напади на Пентагон і ЦСТ.
Терористичні атаки Ізраїлю на корабель USS Liberty
У 1967 році, під час шестиденної війни, Ізраїль знову здійснив кричущий терористичний акт проти Сполучених Штатів Америки. 8 червня Ізраїль використовував винищувачі і торпедні катери без розпізнавальних знаків для півторагодинної атаки на американське військово-морське судно USS Liberty. Цей напад обійшовся нам у 34 американця життя і 171-го пораненого [27]. Ізраїльтяни спершу атакували антенні опори радіо "Свобода", намагаючись завадити Шостому флотові докопатися до істини про те, що нападниками були саме ізраїльтяни. Після атак ізраїльських винищувачів без розпізнавальних знаків, що бомбили й обстрілювали корабель USS Liberty, Ізраїль відправив туди ще й торпедні катери, щоб ті закінчили роботу. Вони розстріляли з кулеметів навіть

 
 

Цікаве

Загрузка...