WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → ТНК Рroximity Worldwide міжнародна мережа рекламних агенцій BBDO - Реферат

ТНК Рroximity Worldwide міжнародна мережа рекламних агенцій BBDO - Реферат


Реферат
на тему:
ТНК Рroximity Worldwide міжнародна мережа рекламних агенцій BBDO
Вступ
У 2002 Proximity Worldwide отримала найбільшу кількість нагород за творчі рішення як мережа, що займається маркетингом відносин з клієнтами.
На нагородження Джона Каплса 2003 перемогла Proximity Worldwide
Proximity Worldwide визнана глобальною мережею №1, а його іспанський офіс СР Communicacion Proximity отримав титул "Best-of-Show" за компанію для свого клієнта Niке. Першу премію отримала також DEC BBDO, ще одна агенція Proximity в Іспанії. 5 інших премій були віддані Clemenger Proximity в Сіднеї, Proximity у Лондоні ( три з цих п'яти) та DEC BBDO. Clemenger Proximity (2), АІМ Proximity, СР Communicacion Proximity і Proximity London завоювали "бронзу".
Рroximity Worldwide
Міжнародна мережа Рroximity була репрезентована міжнародною мережею рекламних агенцій BBDO у літку 1999. За останніми даними, біллінги мережі склали вже 1,2 млрд.дол.
Рroximity представлена 57 офісами у 35 країнах світу. Штат співробітників - 2,2 тис. чоловік.
Рroximity Worldwide має значну кількість професійних нагород: "золото" за кращу дірект-маркетинг компанію, гран-прі Smart Print Awards у категорії Best-of-Show, два "золота" Sales Promotion Consultant Association, три нагороди, включаючи "золото" Gramia Awards, та інші.
CRM (Customers Realationship Management) - є управлінням взаємовідносинами зі споживачами за допомогою засобів непрямої реклами та застосуванні спеціальних автоматизованих баз даних. В основу СRM покладено персоніфікований підхід до кожного споживача. За статистикою, 80% прибутків компанія отримує від 20% своїх постійних клієнтів. Підтримка зв'язків з попереднімиклієнтами потребує менших фінансових витрат, ніж залучення значної кількості нових. Завдяки такій високій ефетивності та низькому рівні витрат, СRM отримує все більшу популярність в світі. Ця тенденція характерна і для українського ринку.
Proximity Ukraine
Перша на Україні спеціалізована CRM-агенція, що забезпечує побудову і підтримку взаємовідносин з споживачами на основі спеціальних автоматизованих баз даних за допомогою засобів непрямої реклами.
Proximity Ukraine є членом міжнародної мережі Рroximity Worldwide, що належить транснаціональній рекламній корпорації BBDO Worldwide. На Україні Рroximity входить у групу агенцій Provid/BBDO.
Ця СRM-агeнція унікальна, оскільки:
- спираючись на досвід а унікальні розробки Рroximity Worldwide, пропонує клієнтам технології, випробувані за кордоном, та останні ноу-хау у цій галузі.
- володіє безцінним досвідом роботи на українському ринку, який отримала "у спадок" від материнської агенції Talan Communications.
Proximity це:
Управління базами даних:
" Планування
- Побудова
- Аналіз
-CRM консалтінг
" Прямий маркетинг
- Почтова розсилка
- Call Center
- Програма лояльності
- Програми ініціюваня ( On- та offline)
" Стимулювання сбуту
- Промо акції для покупців
- Промо акції для торгівельних мереж
- Мерчендайзінг ( On- та offline )
Адреса:
www.рroximityworld.com та www.proximity.com.ua
01004, м. Київ, вул, Льва Толстого, 3,
Телефон: 220-07-04, 234-23-32
E-mail: proximity@proximity.kiev.ua

 
 

Цікаве

Загрузка...