WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Організація експортної діяльності підприємства (на матеріалах ВАТ „Вероніка”) - Курсова робота

Організація експортної діяльності підприємства (на матеріалах ВАТ „Вероніка”) - Курсова робота

правління.
2.2. Встановлення контакту з іноземним пертнером
На адресу ВАТ "Вероніка" надійшов запит від словацької фірми "Dilemma" (додаток А), на який ВАТ "Вероніка" відповіло твердою офертою (додаток Б).
Безпосередньому встановленню контакту з словацькою фірмою "Dilemma" передувало маркетингове дослідження ринку Словаччини. Встановлення контакту з словацькою фірмою "Dilemma" здійснювали в такій послідовності (рис.1).
Рис.1. Послідовність встановлення контакту з словацькою фірмою "Dilemma".
2.3. Проробка базисних та валютно-фінансових умов контракту
"Поставка до кордону" (DAF) означає, що обов'язки продавця вважаються виконаними у момент прибуття товару, очищеного від мита на експорт, у зазначений пункт і місце на кордоні, однак до вступу на "митний кордон" країни, зазначеної в договорі. Термін "кордон" можна використовувати для будь-якого кордону, включаючи країни експорту. Тому надзвичайно важливо, щоб розглядуваний кордон був точно визначеним шляхом зазначення в терміні пункту і місця. Ці умови призначені для застосування головним чином при перевезенні товару залізницею або автомобільним транспортом, але вони можуть застосовуватись незележно від способу перевезення.
А. ВАТ "Вероніка" зобов'язане
А.1. Поставка товару відповідно до договору.
Поставити товар і торговий рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомлення згідно договору купівлі-продажу, а також будь-яке інше свідоцтво відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку експортну ліцензію або інший дозвіл державних органів або інший документ, необхідний для надання товару у розпорядження фірми "Dilemma". Виконати всі митні формальності, потрібні для вивезення товару в зазначене місце поставки на кордоні, а в окремому випадку - для їхнього попереднього перевезення через іншу країну.
А.3. Договір перевезення і страхування.
а) Договір перевезення.
Укласти за свій рахунок на звичайних умовах доовір перевезення товару до зазначеного місця поставки на кордоні (включаючи його транзит через одну або кілька третіх країн, якщо це потрібно).
Якщо певний пункт у зазначеному місці постаки на кордоні не передбачений або якщо він не визначений практикою, то ВАТ "Вероніка" може обрати пункт у зазначеному місці поставки, який найбільш відповідає його цілям.
б) Договір страхування.
Немає зобов'язань.
А.4. Поставка.
Поставити товар у розпорядження фірми "Dilemma" в зазначеному місці поставки на кордоні в дату або строк, передбачений в договорі купівлі-продажу.
А.5. Перехід ризиків.
Згідно з пунктом Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до того часу, поки він не буде поставлений відповідно до пункту А.4.
А.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень пункту Б.6:
- нести всі витрати по товару до того моменту, коли він поставлений відповідно до пункту А.4, а також на додаток до витрат, викликаних пунктом А.3а, витрати по розвантажувальних операціях (включаючи збори за користування ліхтерами і перевіз у межах порту), якщо необхідно або прийнято розвантажувати товар після прибуття в зазначене місце поставки на кордоні з метою надання його в розпорядження фірми "Dilemma";
- сплатити витрати, пов'язані з митними формальностями, потрібними для вивозу, а також усі мита, податки й інші офіційні збори, виплачувані при вивозі, а в потрібному випадку - для їхнього первезення через треті країни перед поставкою відповідного пункту А.4.
А.7. Повідомлення фірми "Dilemma".
Завчасно повідомити фірму "Dilemma" про відвантаження товару в зазначене місце на кордоні, а також надати будь-яке інше повідомлення, необхідне для того, щоб дати можливість фірмі "Dilemma" вжити заходів, які звичайно потрібні для прийняття товару.
А.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
За рахунок ВАТ "Вероніка" надати фірмі "Dilemma" звичайний документ або інше свідоцтво поставки товару в зазначене місце на кордоні. На прохання фірми "Dilemma" надати останньому на його ризик і за його рахунок наскрізний транспортний документ, звичайно одержуваний в країні відправлення, що охоплює на звичайних умовах перевезення товару від пункту відправлення в цій країні до зазначеного фірмою "Dilemma" місця остаточного призначення в країні імпорту.
Якщо ВАТ "Вероніка" та фірма "Dilemma" погодилися використовувати електронний зв'язок у відносинах між собою, то звичайний транспортний документ може бути замінений еквівалентним повідомленням ЕОІ.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, що викликаються перевіркою товару (перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), які необхідні для того, щоб поставити товар у відповідності з пунктом А.4.
Забезпечити за свій рахунок упакування (за виключенням випадків, коли у даній галузі торгівлі звичайно прийнято відправляти товар, що є предметом договору, без упаковки), звичайне для поставки товару на кордон і для подальшого перевезення тією мірою, в якій обставини (наприклад, вид перевезення, призначення) були відомі ВАТ "Вероніка" до укладання договору купівлі-продажу. Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інші зобов'язання.
На прохання фірми "Dilemma" посприяти йому вповні на його ризик і за його рахунок в одержанні будь-яких документів або еквівалентних електронних повідомлень (крім згаданих у пункті А.8), які видаються в країні відправлення або передачі в цю країну й (або) в країні походження товару, що можуть бути потрібними покупцю для ввозу товару, а в окремому випадку - для перевезення через треті країни.
Упаковка повинна мати відповідне маркування.
Б. Фірма "Dilemma" зобов'язана
Б.1. Сплата ціни.
Сплатити ціну, передбачену в договорі купівлі-продажу.
Б.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку імпортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності в зазначеному пункті поставки на кордоні або в будь-якому іншому місці для ввозу товару, або в окремому випадку для їхподальшого перевезення.
Б.3. Договір перевезення.
Немає зобов'язань.
Б.4. Прийняття поставки.
Прийняти поставку товару, як тільки він буде наданий в його розпорядження згідно з пунктом А.4.
Б.5. Перехід ризиків.
Нести всі ризики загибелі або пошкодження товару з моменту, коли товар поставлений в його розпорядження відповідно до пункту А.4.
Якщо фірма "Dilemma" не може надати повідомлення відповідно до пункту Б.7, то він повинен нести всі ризики загибелі або пошкодження товару, починаючи з погодженої дати або закінчення обумовленоо строку поставки, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений товар, що є предметом даного договору.
Б.6. Поділ витрат.
Нести всі витрати по договору з моменту, коли він наданий у розпорядження фірми "Dilemma" згідно з пунктом А.4. Якщо фірма "Dilemma" не зможе прийняти поставку товару після того, як він наданий в його розпорядження згідно з пунктом А.4, або надати повідомлення відповідно до пункту Б.7, то він повинен

 
 

Цікаве

Загрузка...