WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Проблеми реалізації зовнішньоекономічних контрактів ПП „Малярчук” (Бакалаврська робота) - Реферат

Проблеми реалізації зовнішньоекономічних контрактів ПП „Малярчук” (Бакалаврська робота) - Реферат

червня 1995р. N 444 Про типові платіжні умови зовнішньоекономічних договорів (контрактів) i типові форми захисних застережень до зовнішньоекономічних договорів (контрактів), якi передбачають розрахунки в іноземній валюті. Рекомендує суб'єктам підприємницької діяльності України застосовувати під час укладання зовнішньоекономічних договорів (контрактів) типові платіжні умови зовнішньоекономічних договорів i типові форми захисних застережень до зовнішньоекономічних договорів, якi передбачають розрахунки в іноземній валюті. Наводяться типові платіжні умови зовнішньоекономічних договорів.
3. Наказ Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 6 вересня 2001 р. № 201 "Про затвердження Положення про форму зовнішньоекономічних договорів (контрактів)". Затверджує дане Положення, яке в свою чергу визначає обов'язкові умови, які повинні наводитися в зовнішньоекономічних контрактах. Регулює форму контрактів. Важливе значення при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.
4. Закон України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" від 15 вересня 1995 року
5. Закон України "Про зовнішньоекономічну діяльність" від 16 квітня 1991 року N 959, який регулює питання про інформаційне забезпечення зовнішньоекономічної діяльності, встановлює порядок реєстрації та ліцензування суб'єктів ЗЕД, принципи укладання контрактів ЗЕД, правові основи їх регулювання тощо.
6. Указ Президента України "Про регулювання бартерних (товарообмінних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності" від 27 січня 2006 року
7. Відповідно до Положення про порядок реєстрації окремих видів зовнішньоекономічних договорів (контрактів) на даний час в Україні діє облік (реєстрація) окремих видів зовнішньоекономічних договорів (контрактів), предметом яких є:
o товари, реекспорт яких регулюються чинним законодавством України та міжнародними договорами України;
o товари вітчизняного походження, щодо яких передбачено добровільні обмеження експорту з метою запобігання демпінгу (наприклад, деякі текстильні вироби);
o товари вітчизняного походження, щодо яких здійснюються антидемпінгові процедури (наприклад, живі тварини, уран, аміак, труби і трубки з чорних металів);
o вітчизняні товари, імпорт яких до інших держав квотується (ліцензується) відповідно до законодавства цих держав або нормативних актів економічних угруповань чи митних союзів (наприклад, напівфабрикати із заліза та нелегованої сталі);
o вітчизняні товари, експорт яких здійснюється в рамках бартерних (товарообмінних) операцій чи операцій зустрічної торгівлі (наприклад, живі тварини, карбамід, напівфабрикати із заліза та нелегованої сталі).
Переліки товарів визначає Міністерство економіки України. Реєстрацію й облік зовнішньоекономічних договорів (контрактів) здійснюють Міністерство економіки України й уповноважені ним органи.
РОЗДІЛ 2. АНАЛІТИКО-РЕКОМЕНДАЦІЙНА ЧАСТИНА
2.1. Загальна характеристика ПП "Малярчук"
Приватне підприємство "Малярчук" засноване згідно з Конституцією України, Законами України "Про власність", "Про підприємництво", ""Про підприємства в Україні", "Про господарські товариства", "Про цінні папери та фондову біржу", шляхом державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи - Малярчука Романа Дмитровича. Свідоцтво про реєстрацію видане Коломийською районною державною адміністрацією (див. додаток Е).
Вибір організаційно-правової форми підприємництва є одним із складних етапів формування підприємницької діяльності, оскільки чинне законодавство передбачає досить широку мережу таких форм. Зокрема, на форму підприємницької діяльності впливає вибір самого виду діяльності. На вибір організаційно-правової форми підприємницької діяльності впливає також і обсяг відповідальності, яку приймають на себе підприємці, форма власності, мета створення підприємства.
Початок підприємницької діяльності настає з моменту державної реєстрації суб'єктів підприємництва та набуття ними прав юридичної або фізичної особи. Ця процедура є важливою для підприємств будь-якої організаційно-правової форми підприємництва.
Реєстрація нового суб'єкта підприємництва (ПП "Малярчук") відбулася у передбаченому законодавством порядку:
1. У зв'язку з тим, що приватне підприємство ґрунтується на власності однієї особи, всі рішення приймаються власником самостійно.
Тому Малярчука Романа Дмитровича 26 серпня 2003 року було зареєстровано Коломийською районною державною адміністрацією як суб'єкт підприємницької діяльності - фізичну особу, за місцем проживання: Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, село Остапківці, вулиця Франка,120.
Приватне підприємство - це таке підприємство власником, якого є одна приватна особа. На ринку товарів і послуг підприємець без утворення юридичної особи (фізична особа) користується такими ж правами, що і підприємство, а саме: має право мати свій розрахунковий рахунок в банку, товарний знак, одержувати кредити, проте він не має права використовувати найману робочу працю, хоч може залучати громадян до своєї роботи на основі договору підряду чи на комісійних умовах[2].
2. Нотаріально засвідчився підпис засновника на статуті.
3. У філії Ощадбанку було зроблено оплату за державну реєстрацію.
4. Коломийською районною державною адміністрацією було видано свідоцтво про державну реєстрацію на підставі наданих статуту, заяви про державну реєстрацію і квитанції філії Ощадбанку, про що 26 серпня 2003 р. було зроблено запис в журналі обліку реєстраційних справ за №23806257Ф0022137.
5. Дальше (приблизно напротязі тижня) - вже на основі свідоцтва про державну реєстрацію та реєстраційної картки в Державній податковій адміністрації України Коломийським об'єднанням державної податкової інспекції ПП "Малярчук" було взято на облік як платника єдиного податку.
Копія свідоцтво про сплатуєдиного податку подається подається в додатку Ж.
6. У районному відділі внутрішніх справ було отримано дозвіл на виготовлення печатки і штампу. На даний час воно має круглу печатку та кутовий штамп зі своїм найменуванням, знак для товарів та послуг.
7. У філії АППБ "Аваль" відкрився розрахунковий рахунок ПП "Малярчук". Підставою для відкриття рахунку було свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємництва та копія документа, що підтверджувало взяття його на облік в органі податкової державної служби.
Кожен суб'єкт підприємництва вибирає сферу діяльності, в якій він може максимально реалізувати свій потенціал, одержати великий прибуток.
У 2002 році було проведено дослідження ринку комп'ютерних послуг і зроблений висновок, що на існує велика потреба в не тільки в продажі, а й в постійному обслуговуванні та ремонті комп'ютерної техніки.
ПП "Малярчук" вибрало для себе торгово-посередницьку діяльність та роздрібну торгівлю в магазині (загальна площа 65м2) (див. додаток З).
Послуги, які надає магазин "Ренесанс":
O продаж комп'ютерів;
O продаж комплектуючих;
O продаж оргтехніки;
O модернізація;
O обслуговування.
Магазин "Ренесанс" має свій торговий знак, який пропонується в

 
 

Цікаве

Загрузка...