WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішня економічна діяльність ВАТ “Ласощі” - Курсова робота

Зовнішня економічна діяльність ВАТ “Ласощі” - Курсова робота

або термін, способом, прийнятим у даному порту.
А.5. Перехід ризиків.
Відповідно пункту Б.5. нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до моменту, коли він перейде через борт судна в погодженому порту відвантаження.
А.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень пункту Б.5.:
- нести всі витрати по товару до моменту, коли він перейде через борт судна в погодженому порту відвантаження;
- витрати, пов'язані з митними формальностями, потрібними для вивозу, а також усі мита, податки та інші офіційні збори, які виплачувані при вивозі.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про поставку товару на борт.
А.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
За рахунок продавця надати покупцю звичайний документ, який є доказом поставки відповідно до пункту А.4.
Якщо ж цей документ не є транспортним, то слід, на прохання покупця, на його ризик і за його рахунок, уповні посприяти для одержання транспортного документа для договору перевезення (наприклад транспортну накладну, що передається; морський дорожній лист, що не передається; документ для транспортування внутрішнім водним шляхом або комплексний транспортний документ).
Якщо продавець і покупець погодилисявикористовувати електронний зв'язок у відносинах між собою, то звичайний документ може бути змінений еквівалентним повідомленням ЕОІ.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, що викликаються перевіркою товару (наприклад, перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), необхідною для поставки товару в розпорядження покупця.
Забезпечити за свій рахунок упакування, за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі товар, який є предметом договору, звичайно прийнято відправляти без упаковки, що потрібна для перевезення товару тою мірою, якою обставини, що стосуються перевезення (наприклад, вид транспорту, місце призначення), були повідомлені продавцю до укладання договору купівлі-продажу. Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інші зобов'язання.
На прохання покупця, на його ризик і за його рахунок, уповні посприяти йому в одержані документів або еквівалентних електронних повідомлень (крім згаданих у пункті А.8.), виданих у країні відвантаження або переданих в цю країну й (або) країну походження товару, які можуть бути потрібними покупцю для ввозу товару й за необхідності - для транзитного перевезення через треті країні. Надати покупцеві, на його прохання, потрібну інформацію щодо одержання страховки.
Б. Турецька фірма "Сенджет" зобов'язана
Б.1. Сплата ціни.
Сплатити ціну, передбачену в договорі купівлі-продажу.
Б.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку імпорту ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності, необхідні для ввозу товарів, а в окремому випадку - для їх транзитного перевезення через треті країни..
Б.3. Договір перевезення.
За свій рахунок укласти договір перевезення товару з погодженого порту відвантаження.
Б.4. Прийняття поставки.
Прийняти поставку товару відповідно до пункту А.4.
Б.5. Перехід ризиків.
Нести всі витрати загибелі або пошкодження товару від моменту фактичного переходу через поручні судна в погодженому порту відвантаження. Якщо покупець не може надати повідомлення відповідно до пункту Б.7, або якщо назване ним судно не прийде вчасно, або не зможе прийняти товари, або припинить приймання вантажу раніше обумовленого терміну, то він повинен нести всі ризики загибелі або пошкодження товару, починаючи із встановленої дати або дати закінчення обумовленого терміну поставки, але за умови, що товар був придбаний належним чином за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як такий, що є предметом даного договору.
Б.6. Поділ витрат.
Нести всі витрати по товару з моменту, коли він перейшов через поручні судна в погодженому порту відвантаження.
Сплачувати всі додаткові витрати, викликані тим, що вказане покупцем судно не прибуло вчасно, або якщо воно не може прийняти товари, або якщо покупець не зміг надати відповідне повідомлення згідно з пунктом Б.7, але за умови, що товар був придбаний належним чином за договором, тобто виразно відокремлений або іншим способом позначений як товар, що є предметом даного договору.
Сплатити всі мита, податки та інші офіційні збори, а також витрати по виконанню митних формальностей, сплачувані при ввозі товарів, а в окремому випадку для їх транзитного перевезення через треті країни.
Б.7. Повідомлення продавця.
Завчасно повідомити продавця про назву судна, пункт навантаження і потрібний час поставки.
Б.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Прийняти доказ поставки відповідно до пункту А. 8.
Б.9. Перевірка товарів.
Сплатити, якщо не застережене інше, витрати по передвідвантажувальній перевірці, за винятком тих випадків, коли цього вимагають власті країни експорту.
Б.10. Інші зобов'язання.
Сплатити всі видатки і збори, що виникли при одержанні документів або еквівалентних електронних повідомлень, згаданих у пункті А. 10, і відшкодувати всі видатки і збори, що зазнав продавець при наданні допомоги відповідно до цього пункту.
Форма розрахунку - акредитив.
Розрахунки у формі акредитиву - це угода між банком та клієнтом (покупцем), відповідно до якої банк, що відкриває акредитив (банк-емітент) бере на себе зобов'язання здійснити платіж третій особі на підставі доручення свого клієнта.
Порядок акредитивних платежів встановлений міжнародним документом - "Уніфіковані правила на звичаї для документарних акредитивів" (1983р.).
Розрахунок у формі акредитиву здійснюється в такій послідовності:
1 крок - сторони укладають контракт.
2 крок - після укладання контракту експортер готує товар до відвантаження, про що повідомляє імпортера.
3 крок - отримавши таке повідомлення, покупець направляє своєму банку доручення на відкриття акредитиву.
4 крок - акредитив направляється експортеру через той банк, який його обслуговує.
5 крок - отримавши від емітента акредитив, авізуючий банк перевіряє його достовірність і передає експортеру.
6 крок - експортер здійснює відповідно до умов контракту відвантаження товару.
7 крок - експортер отримує транспортні документи від перевізника.
8 крок - експортер передає транспортні та інші документи у свій банк.
9 крок - після перевірки банк експортера відсилає документи банку-емітенту для оплати.
10 крок - після перевірки документів емітент переказує суму платежу банку експортера.
11 крок - дебетується рахунок імпортера.
12 крок - авізуючий

 
 

Цікаве

Загрузка...