WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ „Олімпія ” (експорт металопрокату) - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ „Олімпія ” (експорт металопрокату) - Курсова робота

торгового рахунку-фактури або еквівалентного йому електронного повідомлення, а також будь-якого іншого свідоцтва відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
На прохання покупця посприяти уповні останньому на його ризик і за його рахунок одержанні експортної ліцензії або іншого дозволу державних органів, потрібних для вивозу товару.
А.3. Договір перевезення і страхування.
а) Договір перевезення.
Немає зобов'язань.
б) Договір страхування.
Немає зобов'язань.
А.4. Поставка.
Надати товар у розпорядження покупця в зазначений, у договорі термін у пункті поставки у тому місці, яке визначене у договорі, або, якщо такий пункт чи строк не визначенні, то в місці й у час, які не є визначеними для поставки таких товарів.
А.5. Перехід ризиків.
Відповідно до положення пункту Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до моменту, коли товар наданий у розпорядження покупця відповідно до пункту А.4.
А.6. Поділ витрат.
Згідно з положеннями пункту Б.6 нести всі ризики по товару до моменту, коли товар наданий у розпорядження покупця відповідно до пункту А.4.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про те, коли і де товар буде наданий у розпорядження покупця.
А.8. Доказ доставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Немає зобов'язань.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, викликані перевіркою товару (наприклад, перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), необхідною для поставки товару в розпорядження покупця.
Забезпечити за свій рахунок упакування, за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі товар, який є предметом договору, звичайно прийнято відправляти без упаковки, що потрібна для перевезення товару тою мірою, якою обставини, що стосуються перевезення (наприклад, вид транспорту, місце призначення), були повідомлені продавцю до укладення договору купівлі-продажу, Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інше маркування.
На прохання покупця посприяти уповні останньому на його ризик і за його рахунок в одержанні документів або еквівалентних електронних повідомлень, які видаються у країні поставки або передані в цю країну й (або) країну походження товару, що можуть бути потрібними покупцю для вивозу й(або) ввозу товару, а в окремому випадку для транзитного перевезення через треті країни.
Надати покупцеві, на прохання, останнього, потрібну інформацію щодо одержання страховки.
Б. Фірма "ТАМКО" зобов'язана:
Б.1. Сплата ціни.
Сплатити ціну, передбачену в договорі купівлі-продажу.
Б.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку імпортну ліцензію або дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності по вивозу й ввозу товарів, а в окремому випадку - для транзитного перевезення через треті країни.
Б.3.Договір перевезення.
Немає зобов'язань.
Б.4. Прийняття поставки.
Прийняти поставку товару, як тільки останній буде наданий у розпорядження покупця відповідно до пункту А.4.
Б.5. Перехід ризиків.
Нести всі ризики загибелі або пошкодження товару від моменту, коли він наданий у розпорядження покупця відповідно до пункту А.4. У випадку, якщо покупець не може надати повідомлення відповідно до пункту Б.7, нести всі ризики загибелі або пошкодження товару, починаючи з погодженої дати або дати закінчення будь-якого строку, вказаного для прийняття поставки, але за умови, що товар був придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.
Б.6. Поділ витрат.
Нести всі витрати по товару з моменту, коли він наданий у розпорядження покупця відповідно до пункту А.4. Сплачувати всі додаткові витрати, викликані неспроможністю прийняти поставку товару після того, як товар відданий в його розпорядження, або дати відповідне повідомлення згідно з пунктом Б. 7, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.
Нести витрати по сплаті всіх мит, податків та інших офіційних зборів, а також витрати по виконанню митних формальностей, оплачуваних під час вивозу і ввозу товару, а в окремому випадку - для їх транзитного перевезення через треті країни.
Відшкодувати всі витрати і збори, що їх зазнав продавець при наданні допомоги згідно з пунктом А.2.
Б.7. Повідомлення продавця.
У випадку, що покупець має право визначити час у межах установленого строку й(або) місце прийняття поставки, - завчасно повідомити продавця.
Б.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Дати продавцю відповідне свідоцтво про поставку.
Б.9. Перевірка товарів.
Нести всі витрати, якщо не застережене інше, по передвідвантажувальній перевірці (включаючи перевірку, яку вимагає влада країни експорту).
Б.10. Інші зобов'язання.
Нести всі витрати і збори, що виникли при одержанні документів або еквівалентних електронних повідомлень, згаданих у пункті А. 10. і відшкодувати всі витрати і збори, яких зазнав продавець при наданні допомоги відповідно до цього пункту.
Згідно з проекту контракту, валютою ціни і валютою платежу буде долар.
Формою розрахунків є авансовий платіж (попередня оплата), який здійснюється за допомогою банківського переказу.
Банківський переказ - це розрахункова операція, яка здійснюється між банками на підставі вказівок підприємства, що переказує кошти.При цьому один банк дає іншому наказ сплатити (зарахувати на рахунок)зазначену кількість грошових коштів бенефіціару за умови подання ним відповідних документів. Переказувач коштів дає інструкції своєму банку про умови сплати переказу. У банківській практиці такий наказ називається платіжним дорученням. Здійснення банківського переказу з наданням відповідних документів на вже відвантажену продукцію можна зобразити схематично (рис.3).
Рис.3 Форма розрахунку банківським переказом.
1) Передача документів за умовами контракту;
2) Надання вказівки банку про перерахування коштів;
3) Повідомлення (авізування) банку експортера про надходження коштів;
4) Авізування експортера про зарахування коштів на його рахунок.
За зазначеною формою розрахунку здійснюються:
- авансові платежі (попередня оплата);
- сплата коштів за товарними документами;
- сплата коштів за товар після його отримання;
- сплата коштів за послуги арбітражу;
- сплата коштів за штрафи, вимоги;
- погашення заборгованості за рахунками;
- сплата коштів за перерозрахунками;
- сплата коштів за векселями, чеками тощо.
У кожному контракті мають бути чітко та однозначно визначені умови проведення

 
 

Цікаве

Загрузка...