WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ „Еліт” - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність ВАТ „Еліт” - Курсова робота

використовувати в тому разі, якщо покупець не може прямо чи посередньо виконати експортні формальності.
Умови можна використовувати лише для морського або річкового транспорту.
А. ВАТ " Еліт " зобов'язане
А.1. Поставка товару відповідно до договору.
Поставити товар з наданням торгового рахунку-фактору або еквівалентного йому електронного повідомлення згідно з договором купівлі-продажу, а також будь-якого іншого свідоцтва відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
На прохання покупця уповні посприяти йому на його ризик і за його рахунок в одержанні будь-якої експортної ліцензії або іншого дозволу державних органів, потрібно для ввезення товару.
А.3. Договір перевезення і страхування.
а) Договір перевезення.
Немає зобов'язань.
б) Договір страхування.
Немає зобов'язань.
А.4. Поставка.
Поставити товар вздовж борту вказаного судна у названому покупцем місці навантаження, в указаному порту відвантаження в установлену дату або термін і способом, прийнятим у даному порту.
А.5. Перехід ризиків.
Згідно з пунктом Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до моменту, коли вінпоставлений відповідно до пункту А.
А.6. Поділ витрат.
Згідно з пунктом Б.6 нести всі витрати по товару до моменту, коли він поставлений відповідно до пункту А.4.
А.7. Повідомлення покупця.
Негайно повідомити покупця про те, що товар поставлений вздовж борту вказаного судна.
А.8. Доказ доставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
За рахунок продавця надати покупцю звичайний документ на доказ доставки товарів відповідно до пункту А.4. Якщо ж цей документ не є транспортним документом, то слід покупцеві на його прохання уповні посприяти на його ризик і за його рахунок в одержанні транспортного документа (наприклад, транспортної накладної, що передається; морського дорожнього листа, що не передається або документа для транспортування внутрішнім водним шляхом). Якщо продавець і покупець погодилися використовувати електронний зв'язок у відносинах між собою, то звичайний документ може бути замінений еквівалентним повідомленням EOI.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, викликані перевіркою товару (наприклад, перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), потрібно для поставки товару в розпорядження покупця.
Забезпечити за свій рахунок упакування, за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі товар, який є предметом договору, звичайно прийнято відправляти без упаковки, що потрібна для перевезення товару тою мірою, якою обставини, що стосуються перевезення (наприклад, вид транспорту, місце призначення), були повідомлені покупцеві до укладення договору купівлі-продажу. Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інше маркування.
На прохання покупця сприяти останньому на його ризик і за його рахунок в одержанні документів або еквівалентних повідомлень (крім згаданих у пункті А.8), що видаються в країні поставки або передані в цю країну й (або) в країну походження товару, які можуть бути потрібними покупцю для вивозу й (або) ввозу товару й при необхідності для транзитного перевезення через треті країни.
Надати покупцеві, на його прохання, потрібну інформацію з приводу одержання страховки.
Б. Фірма" Versage " зобов'язана
Б.1. Сплата ціни.
Сплатити ціну, передбачену в договорі купівлі-продажу.
Б.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку експортну та імпортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності по експорту та імпорту товарів, а в окремому випадку - для їх транзитного перевезення через треті країни.
Б.3.Договір перевезення.
Укласти за свій рахунок договір перевезення товару з погодженого пункту відвантаження.
Б.4. Прийняття поставки.
Прийняти поставку товару відповідно до пункту А.4.
Б.5. Перехід ризиків.
Нести всі витрати загибелі або пошкодження товару з моменту, коли він був поставлений відповідно до пункту А.4.
Якщо покупець не може виконати свої зобов'язання відповідно до пункту Б.2, то він повинен нести всі додаткові ризики загибелі або пошкодження товару, що виникли в наслідок цього. Якщо він не може надати повідомлення відповідно до пункту Б.7, або якщо назване ним судно не прийде вчасно або не зможе прийняти товари, або припинить приймання вантажу раніше обумовленого часу, то він повинен нести всі ризики загибелі або пошкодження товару, починаючи з погодженої дати або дати закінчення обумовленого терміну поставки, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим способом позначений як товар, що є предметом даного договору.
Б.6. Поділ витрат.
Нести всі витрати по товару з моменту, коли він був поставлений відповідно до пункту А.4.
Виплачувати всі додаткові витрати, що виникли внаслідок того, що вказане покупцем судно не прибуде вчасно, або не буде в змозі прийняти товар, або припинить прийняття вантажу до настання встановленої дати, або якщо покупець не зміг виконати зобов'язання відповідно до пункту Б.2, або дати відповідне повідомлення згідно з пунктом Б.7, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений, відкладений або іншим способом позначений як товар, що є предметом даного договору.
Сплатити всі мита, податки та інші офіційні збори, а також витрати по виконанню митних формальностей, сплачуваних при вивозі й ввозі товару, а в окремому випадку - для транзитного перевезення через треті країни.
Нести витрати по сплаті всіх витрат і зборів, що зазнав продавець при наданні допомоги згідно з пунктом А.2.
Б.7. Повідомлення продавця.
Завчасно повідомити продавця про назву судна, місце навантаження і потрібний час поставки.
Б.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Прийняти доказ поставки відповідно до пункту А.8.
Б.9. Перевірка товарів.
Нести всі витрати, якщо не застережене інше, по передвідвантажувальній перевірці (включаючи перевірку, затребувану властями країни експорту).
Б.10. Інші зобов'язання.
Сплатити всі видатки і збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних електронних повідомлень, згаданих у пункті А.10, і відшкодувати всі витрати і збори, що їх зазнав продавець при наданні допомоги відповідно до цього пункту.
Згідно з проекту контракту, валютою ціни і валютою платежу буде євро.
Формою розрахунків є: інкасо.
В зовнішньоекономічній діяльності використовується документарне інкасо, при якому банк опрацьовує фінансові та комерційні документи, після чого бере на себе

 
 

Цікаве

Загрузка...