WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „БудМаркет” - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „БудМаркет” - Курсова робота

договором перевезення зобов'язується виконати або забезпечити виконання перевезення залізницею чи автомобільним шляхом, морем, повітрям, внутрішніми (судноплавними) шляхами, або сполучаючи ці способи. Якщо покупець дає вказівку продавцеві поставити вантаж якійсь особі, наприклад, експедиційному агентству, яке не є перевізником то продавець вважається таким, що виконав своє зобов'язання по поставці товару з моменту, коли він опиниться на зберіганні в цієї особи.
<> означає залізничну станцію, товарну станцію, контейнерний термінал або двір, або будь-який інший приймальний пункт.
<>включає себе будь-яке устаткування, використовуване для об"єднання вантажу, наприклад, усі типи контейнерів й (або ) баржі, незалежно від того, прийняті вони МОС (Міжнародною організацією по стандартизації) чи ні, трейлери, кузови, устаткування типу <>, рефрижератори, і ця умова стосується усіх видів транспорту.
А. ТзОВ " БудМаркет " зобов'язано
А.1. Поставка товару відповідно до договору.
Поставити товар і торговий рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомлення згідно з договором купівлі-продажу, а також будь-яке інше свідоцтво відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку експортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності, потрібні для вивозу товару.
А.3. Договір перевезення і страхування.
а) Договір перевезення.
Немає зобов'язань. Проте на прохання покупця або у випадку, якщо це є торговим звичаєм і покупець не дасть своєчасної протилежної вказівки, продавець може вкласти договір перевезення на звичайних умовах, на ризик і на рахунок покупця. Продавець може відмовитися укласти цей договір, про що він повинен негайно повідомити продавця.
б) Договір страхування.
Немає зобов'язань.
А.4. Поставка.
Поставити товар на зберігання перевізнику чи іншій особі (наприклад, експедиційному агентству), обраному покупцем чи продавцем відповідно до пункту А. За в зазначеному місці або пункті (наприклад, транспортний термінал або інший приймальний пункт) у день чи в межах терміну, визначеного для поставки, і погодженим або звичайним у такому пункті способом. Якщо конкретний пункт поставки не був погоджений і є кілька можливих пунктів, то продавець може обрати такий з них, який його найбільше задовольняє. За відсутності точних вказівок покупця продавець може поставити товар перевізнику таким способом, який може бути потрібним при використанні цього виду транспорту даного перевізника і кількості й(або) походження товару.
Поставка перевізнику вважається завершеною:
а) При перевезенні залізничним транспортом - якщо кількість товару є достатньою для повного завантаження вагона (або контейнера, що перевозиться залізницею), то продавець зобов'язаний завантажити вагон чи контейнер належним чином. Поставка вважається завершеною, коли завантажений вагон чи контейнер приймається залізницею або якоюсь особою, що діє від її імені.
Якщо вагон чи контейнер повністю не завантажується товаром, то поставка вважається завершеною, коли продавець вручив товар на залізничному приймальному пункті або завантажив його в транспортний засіб, наданий залізницею.
б) При перевезенні автомобільним транспортом - якщо завантаження відбувається на підприємстві продавця, поставка вважається завершеною, коли товар навантажений на транспортний засіб, наданий покупцям. Якщо товар доставляється на підприємство перевізника, то поставка вважається завершеною після передачі товару перевізнику або іншій особі, що діє від його імені.
в) При перевезенні внутрішнім водним шляхом, коли навантаження здійснюється на підприємстві продавця, поставка вважається завершеною після навантаження товару на судно, надане покупцем.
Якщо товар поставляється на підприємство перевізника, то поставка вважається завершеною після передачі товару перевізнику, який здійснює транспортування внутрішнім водним шляхом, або іншій особі, що діє від його імені.
г) При перевезенні морським транспортом, якщо товару достатньо для повного контейнерного завантаження (FCI), поставка вважається завершеною, коли завантажений контейнер прийнятий морським перевізником. Після поставки контейнера оператору транспортного термінала, що діє від імені перевізника, товар вважається прийнятим після того, як контейнер потрапив на підприємство цього термінала.
Якщо товару недостатньо для повного навантаження контейнера (ICI) або його не треба перевозити в контейнерах, то продавець повинен поставити товар на транспортний термінал. Поставка вважається завершеною після передачі товару морському перевізнику або іншій особі, що діє від його імені.
д) При перевезенні повітряним транспортом поставка вважається завершеною, коли товар передано повітряному перевізнику або іншій особі, що діє від його імені.
е) У випадку, якщо вид транспорту не вказаний поставка вважаєтьсязавершеною, коли товар передано перевізнику або іншій особі, що діє від його імені.
ж) У випадку комбінованого перевезення поставка вважається завершеною, коли товар передано, як вказано в пунктах а) і е), залежно від обставин.
А.5. Перехід ризиків.
Згідно пункту Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до моменту, коли товар буде поставлений відповідно до пункту А.4.
А.6. Поділ ризиків.
Відповідно до положень пункту Б.6:
- нести всі витрати по товару до моменту, коли товар буде поставлений відповідно до пункту А.4.
- сплатити витрати, пов'язані з митними формальностями, а також усі мита податки та інші офіційні збори, які виплачуються при вивозі товару.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про те, що товар поставлений на зберігання перевізникові. Якщо перевізник неспроможний прийняти товар під свою відповідальність у погоджений термін, то продавець повинен повідомити про це покупця.
А.8. Доказ доставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Якщо це загальноприйнято, надати покупцю за рахунок продавця звичайний документ, який є доказом поставки товару відповідно до пункту А.4.
Якщо ж цей документ не є транспортним, то слід, на прохання покупця, на його ризик і за його рахунок, уповні посприяти для одержання транспортного документа для перевезення (наприклад, транспортну накладну, що передається: морський дорожній лист, що не передається; документ для транспортування внутрішнім водним шляхом або комплексний транспортний документ).
Якщо продавець і покупець погодилися використовувати електронний зв'язок у відносинах між собою, то звичайний документ може бути замінений еквівалентним EOI повідомленням EOI.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, що викликаються перевіркою товару (наприклад, перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), необхідною для поставки товару в розпорядження покупця.
Забезпечити за свій рахунок упакування, за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі товар, який є предметом договору, звичайно прийнято відправляти без упаковки, що потрібна для перевезення товару тою мірою, якою обставини, що стосуються перевезення (наприклад, вид транспорт), місце призначення), були повідомлені продавцю до укладення договору купівлі-продажу, Упаковка повинна мати

 
 

Цікаве

Загрузка...