WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ “ЗОРЕПАД” - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ “ЗОРЕПАД” - Курсова робота

КОНТРАКТУ.
4. 1. Встановлення контактів з іноземними партнерами.
Безпосередньому встановленню контакту з потенційним контрагентом передувало маркетингове дослідження зовнішнього ринку. Метою дослідження було вивчення попиту на товар, що випускається підприємством та види країни-контрагента.
При виборі країни контрагента бралися до уваги такі фактори:
ў політичні відносини з країною контрагента.
ў торгові умови;
ў умови платежу та кредиту;
ў правові питання;
Проаналізувавши зібраний матеріал для проведення експортної операції країною контролером обираємо Італію. Встановлення контакту з італійським контрагентом здійснюється у такій послідовності (рис.1):
Пошук потенційних контрагентів
ТзОВ "Зорепад" підготувало і направило
кільком контрагентам комерційну пропозицію
Ознайомившись з умовами пропозиції
італійська фірма "Selesta" направила ТзОВ"Зорепад"
письмове підтвердження
Підготовка проекту контракту
Рис. 1. Встановлення контакту з контрагентом з використання вільної оферти.
Фірма "Seletsta"
Рим, вул. Верано,19, IT-4306
Італія
ОФЕРТА
м. Івано-Франківськ 16 червня ц.р.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Зорепад" пропонує Вам придбати на умовах, перерахованих нижче, наступний товар:
Найменування товару: кондитерські вироби -цукерки.
Кількість: 2000 коробок .
Ціна: Три долара США за одну коробку.
Загальна сума: шість тисяч доларів США.
Умови поставки: поставлено без сплати мита.
Умови оплати: оплата повинна бути здійснена протягом 30(тридцяти) днів у формі інкасо.
Оплата за товари, що постачаються, має здійснюватися наступним чином: сума, що дорівнює 100% вартості товарів має бути виплачена протягом 30(тридцяти) днів після отримання банком АКБ "Аваль " в м. Івано-Франківськ наступних документів:
-оригінал та дві копії докладного рахунку-фактури;
-два оригінали документів, що підтверджують поставку згідно п.3 цього Контракту;
-пакувальний лист в трьох екземплярах.
Строк поставки: жовтень ц.р.
Директор ТзОВ "Зорепад" С.М. Дум'як
Рис. 2. Взірець вільної оферти
?
4.2. Проробка базисних та валютно-фінансових умов контракту.
DDU Доставлено,мито не сплачене (…місце призначення зазначене)
"Доставлено, мито не сплачено" означає, що зобов"язання продавця по поставці вважаються виконаними після того, як він надав товар у розпорядження покупця в погодженому місці країни імпорту.Продавець повинен нести витрати і ризики, пов'язані з поставкою туди товару (за винятком мита,податків та інших офіційних зборів,виплачуваних при ввозі), а також видатки і ризики по виконанню митних формальностей. Покупець повинен оплатити будь-які додаткові витрати і нести будь-які ризики, викликані його нездатністю вчасно очистити товар від мита на імпорт.
Якщо сторони бажають, щоб продавець виконав митні формальності й поніс викликані цим витрати і ризики,то це повинно бути роз'яснено шляхом додавання слів.
Якщо сторони бажають включити в зобов'язання продавця деякі витрати,виплачувані при ввозі товару (наприклад, податок на додану вартість (AT), то це слід роз'яснити шляхом додавання слів "доставлено, мито не сплачене; (AT оплачений (…зазначене місце призначення) ".
Цю умову можна використовувати незалежно від виду транспорту.
А. ТзОВ "Зорепад" зобов'язане
A.1. Поставка товару згідно з договором.
Поставити товар і торговий рахунок-фактуру або еквівалентне електронне повідомлення згідно з договором купівлі-продажу, а також будь-яке інше свідоцтво відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку експортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності, потрібні для вивозу товару, а в окремому випадку - для його перевезення через треті країни.
А.3. Договір перевезення і страхування.
а) Договір перевезення.
Укласти на звичайних умовах і за свій рахунок договір перевезення товару за прийнятим напрямом і звичайним способом до погодженого пункту в зазначеному місці призначення. Якщо пункт не погоджений або якщо він не визначений практикою, то продавець може обрати пункт у зазначеному місці призначення,який найкраще підходить для його цілей.
б) Договір страхування.
Немає зобов'язань.
А.4. Поставка.
Поставити товар у розпорядження покупця відповідно до пункту А.3 у погоджений день або строк.
А.5. Перехід ризиків.
Відповідно до положень пункту Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до моменту, коли він поставлений згідно з пунктом А.4.
А.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень пункту Б.6:
- на додаток до витрат, викликаних пунктом А.3a,нести всі витрати по товару, до моменту, коли він буде поставлений відповідно до пункту А.4;
- сплатити всі витрати, пов'язані з митними формальностями, потрібними для вивозу а також усі мита, податки та інші офіційні збори, виплачувані при вивозі,а в окремому випадку - для їх перевезення через треті країни перед поставкою відповідно до пунктуА.4.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про відправлення товару, а також надати будь-яке інше повідомлення, потрібне для того, щоб дати можливість покупцю вжити заходів, які звичайно потрібні для прийняття товару.
А.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Надати покупцю за рахунок продавця делівері-ордер і (або) звичайний транспортний документ (наприклад, транспортна накладна, що передається; морський подорожній лист, що не передається;документ для транспортування по внутрішньому водному шляху; повітряний подорожній лист; залізнична транспортна накладна; автомобільна транспортна накладна або комплексний транспортний документ), який може бути потрібним покупцю для прийняття поставки товару.
Якщо продавець і покупець погодилися використовувати електронний зв'зок у відносинах між собою, то звичайний транспортний локумент може бути замінений еквівалентним повідомленням ЕОI.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, що викликаються перевіркою товару (наприклад, перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), які необхідні для цілей поставки товару відповідно до пункту А.4.
Забезпечити за свій рахунок упакування (за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі звичайно прийнято відправляти без упаковки товар, що є предметом договору), потрібне для поставки товару. Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інші зобов'язання.
На прохання покупця, уповні посприяти йому на його ризик і за його рахунок в отриманні документів або еквівалентних електронних повідомлень (крім згаданих у пункті А.8), що видаються у країні поставки або передані у цю країну й(або) в країні походження товару, які можуть бути потрібними покупцю для ввозу товару.
На прохання покупця надати останньому потрібну інформацію з приводу одержання страховки.
Б. Фірма "Selesta" зобов'язана
Б.1. Сплата ціни.
Сплатити ціну, передбачену в договорі купівлі-продажу.
Б.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку імпортну

 
 

Цікаве

Загрузка...