WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Ринок євровалют: причини появи та принципи функціонування - Курсова робота

Ринок євровалют: причини появи та принципи функціонування - Курсова робота

постійних клієнтів і використовуючи свою репутацію на ринкуцінних паперів. Здатність інвестиційного банку розмістити цінні папери серед інвесторів також є одним з основоположних моментів у виборі банку емітентом.
У випуску єврооблігацій принципову роль грає фіскальний агент, який є агентом емітента. Основною задачею фіскального агента є своєчасна і чітка виплата номінала облігацій і відсотків по них. Крім того, у фіскального агента є також ряд номінальних функцій, таких як публікація звітів для утримувачів облігацій, здійснення доступу Казахстану публічної інформації про єврооблігації для зацікавлених сторін.
Депозитарій є також невід'ємною частиною випуску єврооблігацій. Згідно визначенню, по конкретному випадку випуску єврооблігацій він є агентом, діючим відповідно до стандартів клірингової системи і здійснюючим відповідальне зберігання облігацій емітента. Звичайно депозитарієм є банк. Якщо сторони використовують більш ніж одну клірингову систему, кожна з них повинна використовувати одного і того ж депозитарію, який називатиметься "загальним депозитарієм". Наприклад, загальний депозитарій може тримати частину цінних паперів для клірингової компанії Цедіал і частину для компанії Евроклеар, а також здійснювати взаємозаліки і переклад облігацій з однієї компанії в іншу.
Вищезгадані консультанти грають дуже важливу роль в процесі випуску і розміщення єврооблігацій. Юридичні консультанти, як правило призначаються як емітентом, так і провідним менеджером. В цілому, вони відповідають за розробку і підготовку документів - проспекту емісії (offering circular) і тому подібних документів, а також здійснення належної перевірки (due diligence) емітента. Юридичні консультанти з боку емітента звичайно виконують роботу по забезпеченню відповідності випуску даних облігацій законодавству країни, якщо тут є які-небудь вимоги. [30, с.112]
Аудитори здійснюють аудиторську перевірку фінансової документації емітента за останні три роки. При лістингу єврооблігацій аудировані звіти підприємств повинні бути включений в проспект емісії.
Стадії випуску єврооблігацій:
1. отримання мандата;
2. належна перевірка;
3. розробка документації;
4. маркетинг;
5. початок випуску і утворення синдикату;
6. лістинг;
7. андеррайтинг;
8. закриття випуску і формування фундації.
Перед початком випуску компанія-емітент проводить велику кількість зустрічей з представниками різних інвестиційних банків для вироблення найбільш прийнятних для нього умов. Після визначення ведучого менеджера компанія офіційно дає повноваження інвестиційному банку на випуск і розміщення єврооблігацій. Цей процес відомий як процес "видачі мандата". Інвестиційний банк, у свою чергу, надає структуру випуску - тип цінних паперів, що випускаються, термін обігу і т.д., а також країну розміщення даного випуску єврооблігацій.
Цей процес звичайно включає зустрічі провідного менеджера з відповідними працівниками емітента, юридичними консультантами і аудиторами. Провідний менеджер представляє емітенту і його представникам ряд ключових питань, різних аспектів його діяльності, що стосуються.
Основною задачею належної перевірки є збір матеріалів для подальшої підготовки лістингових матеріалів і проспекту емісії єврооблігацій.
Юристи ведучого менеджера відповідальні за підготовку документації для випуску єврооблігацій емітента. Оскільки більшість випусків даних цінних паперів проводиться на території Великобританії, основним законодавством по випуску буде англійське корпоративне право. Якщо майбутній випуск єврооблігацій передбачається виставити на лістинг, відповідні документи повинні бути представлений на фондову біржу, що здійснює лістинг. Наприклад, документи на лістинг на Лондонській фондовій біржі повинні бути отриманий як мінімум за 14 днів.
Доробка деяких документів вестиметься протягом всього випуску, тому процес підготовки їх звичайно закачується тільки після висновку операції.
Процес маркетингу є основною задачею ведучого менеджера. Основною формою його при випуску єврооблігацій стають презентації інвесторам і потенційним покупцям - "роуд-шоу" (roadshows). "Роуд-шоу" можуть проводитися в різних країнах для збільшення спектру потенційних клієнтів.
Дата випуску затверджується емітентом і провідним менеджером випуску. Після оголошення про випуск провідний менеджер розсилає зацікавленим сторонам запрошення брати участь в синдикуванні. В запрошенні указується ціна майбутнього випуску облігацій, період обігу, а також розмір комісійної винагороди учасникам синдикату. Со-менеджери (учасники синдикату) звичайно повинні відповісти на запрошення протягом 24 годин з дня його отримання.
Випуски єврооблігацій не завжди є предметом лістингу на біржі. Проте лістинг є одним з найважливіших показників для інвесторів при виборі даних цінних паперів. В більшості випадків єврооблігації котируються на Лондонській або Люксембургськой фондових біржах.
Андеррайтингова угода підписується емітентом і учасниками синдикату і після підписання приймає обов'язковий характер для сторін. При лістингу випуску підписані копії андеррайтингової угоди передаються на біржу, яка здійснюватиме лістинг.
Закриття є заключним процесом у випуску єврооблігацій і відбувається приблизно через тиждень після підписання андеррайтингової угоди. до цього часу емітент випуску одержує необхідні фундації, даючи таким чином початок виникнення юридичних зобов'язань по відношенню до утримувачів облігацій.
Випуск єврооблігацій, як правило, залучає велику кількість різноманітних документів. Всі документи можна розділити на дві основні групи:
1) документи, що відносяться до андеррайтингу, підписки і розповсюдження облігацій;
2) документи, що відносяться безпосередньо до єврооблігацій, що випускаються.
3) Документи, що відносяться до андеррайтингу, підписки і розповсюдження облігацій
До першої групи можна віднести наступні документи: мандат, запрошення для участі в синдикаті, проспект емісії (циркуляр), андеррайтингова угода, угода між менеджерами випуску, аудиторський звіт, юридичний висновок.
Мандат. Після ухвалення рішення про призначення ведучого менеджера випуску і проведення ряду переговорів з ним емітент ініціює підготовку листа-мандата (мандата), що містить основні умови випуску даних єврооблігацій. Проте відповідно до практики, мандат розробляється провідним менеджером. Видача мандата сигналізує офіційне визнання менеджера випуску і делегування йому повноважень на запрошення со-менеджерів, тобто створення андеррайтингового синдикату.
Запрошення для участі в синдикаті. Провідний менеджер після отримання офіційного мандата починає розсилку запрошень потенційним партнерам для участі в синдикаті. Існують мінімальні вимоги, обов'язкові для включення в запрошення. Воно повинне містити коротку інформацію про випуск, емітент і основні умови випуску. Окрім цього, Казахстану запрошенню повинен бути прикладений графік випуску облігацій.
Проспект

 
 

Цікаве

Загрузка...