WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність - Курсова робота

Vella зобов'язана
Б.1. Сплата ціни
Сплатити ціну, передбачену в договорі купівлі-продажу.
Б.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку імпортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності, потрібні для ввозу товару.
Б.3. Договір перевезення.
Немає зобов'язань.
Б.4. Прийняття поставки.
Прийняти поставку товару, як тільки він буде поставлений в його розпорядження відповідно до пункту А.4.
Б.5. Перехід ризиків.
Нести всі ризики загибелі або пошкодження товару з моменту, коли товар поставлений в його розпорядження відповідно до пункту А.4.
Якщо покупець не може виконати свої зобов'язання відповідно до пункту Б.2., то він повинен нести викликані цим додаткові ризики загибелі або пошкодження товару.
Якщо покупець не може надати повідомлення відповідно до пункту Б.7., то він повинен нести всі ризики загибелі або пошкодження товару, з погодженої дати або строку поставки, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом договору.
Б.6. Поділ витрат.
Нести всі витрати по товару з моменту, коли товар наданий в його розпорядження в зазначеному пункті призначення відповідно до пункту А.4.
Якщо покупець не може виконати свої зобов'язання відповідно до пункту Б2., або прийняти поставку товару після того, як він був наданий в його розпорядження згідно з пунктом А.4., або надати повідомлення згідно з пунктом Б.7. то він повинен нести всі викликані цим додаткові витрати, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.
Сплатити всі мита, податки або інші офіційні збори, а також витрати по виконанню митних формальностей, сплачувані при ввезенні товару.
Б.7. Повідомлення продавця.
У випадку, якщо покупець має право визначити час у межах погодженого строку й (або) місце прийняття поставки, він повинен завчасно повідомити продавця про це.
Б.8. Доказ поставки-транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Б.9. Перевірка товару.
Сплатити, якщо не застережене інше, витрати по пере відвантажувальній перевірці, за винятком тих випадків, коли цього вимагають власті країни експорту.
Б.10. Інші зобов'язання.
Сплатити всі витрати і збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних електронних повідомлень, згаданих у пункті А.10., і відшкодувати всі витрати і збори, яких зазнав продавець при надані допомоги згідно з цим пунктом.[7]
Валютою ціни та валютою платежу згідно проекту контракту є євро. Форма розрахунку буде попередня оплата.
Попередня форма розрахунку буде здійснюватися в такій послідовності, яка вказана на рис.
Розрахунок у формі попередньої оплати полягає в тому, що покупець дає доручення банку, що обслуговує його, переказати певну суму в країну продавця та виплатити одержувачу переказ. Оплату товару у цій формі можна здійснювати у вигляді авансу, тобто до відправки товару або після його одержання, як оплата боргу.
1
5
2 4
3
Рис.2. Схема розрахунків у формі попередньої оплати.
1. ТзОВ "Едем" і фірма "Vella" укладають між собою угоду.
2. Фірма "Vella" відправляє доручення своєму банку перерахувати зазначену в контракті суму на рахунок ТзОВ "Едем" а здійснення оплати.
3. АКБ Німеччина перераховує визначену суму на рахунок ТзОВ "Едем" в АКБ "Аваль".
4. Отримавши платіж банк повідомляє ТзОВ "Едем" про одержання коштів.
5. ТзОВ "Едем" передає товар імпортеру.
Таблиця 4.
Переваги та недоліки при розрахунку у формі попередньої оплати.
Переваги Недоліки
Експортера 1. Можливість отримання оплати авансом, тобто до поставки товару. 1. При зниженні курсу валюти ціни відносно валюти платежу у період між підписанням контракту і здійсненням платежу експортер несе збитки.
2. Зникає загроза втрати покупця перед конкурентами. 2. експортер матиме збитки при девальвації валюти контракту відносно національної валюти експортера.
3. Короткий строк розрахунків 3. Ризик невиконання зобов'язань або несплати.
4. Ризик не конвертованості валюти.
Імпортера 1. Захищеність від ризику. 1. Імпортер буде мати збитки при ревальвації валюти контракту відносно національної валюти імпортера.
2. Гарантія поставки товару. 2. При попередній оплаті можне спостерігатися тиск на імпортера.
3. Короткий строк розрахунків.
4. Порівняно невисокий розмір оплати послуг банку.
5. Технологічна простота здійснення попередньої оплати.
4.3. Підготовка проекту контракту
На основі переговорів ТзОВ "Едем" в особі голови правління Васильєвої С.О. та фірма "Vella" в особі директора Балак М.І., було узгоджено що проект контакту буде готувати продавець. Також були визначені усі основні статті та умови майбутнього контракту. До них відносять:
1. Предмет контракту;
2. Ціни та кількість;
3. Поставки;
4. Оплата;
5. Гарантія;
6. Упаковка та маркування;
7. Форс-мажор;
8. Контракт в цілому;
9. Відповідальність;
10. Арбітраж та керівний закон;
11. Інші умови;
12. Юридичні адреси, реквізити та підписи сторін.
4.4. Проведення переговорів та укладання контракту.
Після того, як ми встановили контракт з німецькою фірмою "Vella" нами був складений попередній контракт. Для вирішення всіх питань та усунення можливих розбіжностей була проведена особиста зустріч між ТзОВ "Едем" в особі голови правління Васильєвої С.О. та представником німецької фірми "Vella" , в особі генерального директора Балака М.І. в місті Київ.
Перед зустріччю кожна із сторін готувались до неї. Наша сторона виробила тактику проведення переговорів, можливий розподіл ролей учасників, послідовність викладення питань, підготували довідкові та інші матеріали, які будуть потрібні під час переговорів, розробили шляхи розв'язання розбіжностей, підготували можливі відповіді на запитання партнера.
При проведенні переговорів представники фірм розглянули предмет майбутнього контракту, а також затвердили базу договірних цін. Затвердили, що контракт буде написаний як на українській так і на німецькій мові. Представники обох фірм ретельно вивчали кожну статтю попереднього контракту.
Переважно у всіх питаннях знайшли згоду, але в деяких виникли суперечки, які були розв'язані шляхом порозуміння.
Було проведено взаємне вивчення об'єктивних аргументів сторін та знайдені на цій основі взаємоприйняті компромісні рішення. В результаті переговорів сторони склали спільний контракт, в якому була врахована фактична домовленість, якої вони досягли

 
 

Цікаве

Загрузка...