WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність - Курсова робота

встановлення контракту з іноземним контрагентом є вільна оферта.
Вільна оферта - це оферта, яка надсилається одночасно на одну й ту саму партію товару декільком можливим покупцям.
Вона не встановлює терміну для відповіді і тому не зв'язує оферанта. Згода покупця з умовами вільної оферти підтверджуються твердою контрофертою. Після підтвердження покупцем (акцепту) контроферти покупця угода вважається укладеною.
Експортеру при підготовці оферти слід звернути увагу на різні нюанси в оформленні пропозиції.Зокрема, якщо контрагент не знайомий із експортером, то оферта повинна носити як діловий, так і частково рекламний характер. В цьому випадку допускається включення до тексту оферти короткої інформації про діяльність експортера.
Розвилка підготовлених пропозицій також є не стільки простою, якою вона здається на перший погляд. До цього етапу потрібно підходити настільки ж ретельно та продумано, як і до всіх інших питань, пов'язаних із підготовкою зовнішньоторгівельної угоди. Перш за все необхідно вирішити, куди, кому та коли доцільно розіслати оферти. При цьому нерідко можна зустріти думку про те, що чим більше відправлено оферт, тим швидше та більше буде укладено угод. Однак це не завжди правильно. Якщо пропозиції надіслані декільком покупцям у межах однієї країни, без урахування існуючих зв'язків між різними фірмами в межах тих або інших спілок та об'єднань, то в силу взаємної інформації такі пропозиції можуть привести до перебільшеного уявлення про кількість запропонованих товарів або про особливу зацікавленість експортера у терміновому продажу. В цьому випадку ефект може бути навіть зворотним: покупці можуть зволікати та не відкликатися на пропозицію, розраховуючи на зниження цін.
Проаналізувавши зібраний матеріал для проведення експортної операції країною-контрагентом обираємо Німеччину. Встановлення контракту з німецьким контрагентом здійснюємо в такій послідовності.
?
4.2. Проробка базисних та валютно фінансових умов контракту. DDU Доставлено, мито не сплачене
(… місце призначення зазначене)
"Доставлено, мито не сплачене" означає, що зобов'язання продавця по поставці вважаються виконаними після того, як він надав товар у розпорядження покупця в погодженому місці: країни імпорту. Продавець повинен нести витрати і ризики, пов'язані з поставкою туди товару (за винятком мита, податків та інших офіційних зборів, виплачуваних при ввозі), а також видатки і ризики по виконанню митних формальностей. Покупець повинен оплатити будь-які додаткові витрати і нести будь-які ризики, викликані його нездатністю вчасно очистити товар від мита на імпорт.
Якщо сторони бажають, щоб продавець виконав митні формальності й поніс викликані з цим витрати і ризики, то це повинно бути роз'яснено шляхом додавання слів.
Якщо сторони бажають включити в зобов'язання продавця деякі витрати, виплачувані при ввозі товару (наприклад, податок на додану вартість (АТ), то це слід роз'яснити шляхом додавання слів "доставлено, мито не сплачене; (АТ оплачений (… зазначене місце призначення)".
Цю умову можна використовувати незалежно від виду транспорту.
А. ТзОВ "Едем" зобов'язаний.
А.1. Поставка товару згідно з договором.
Поставити товар і торговий рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомлення згідно з договором купівлі-продажу, а також будь-яке інше свідоцтво відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і на свій рахунок будь-яку експортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності для вивозу і ввозу товару, а в окремому випадку - для його перевезення через треті країни.
А.3. Договір перевезення і страхування.
а) Договір перевезення.
Укласти на звичайних умовах і за свій рахунок договір перевезення товару за прийнятим напрямом і звичайним способом погодженого пункту в зазначеному місці призначення. Якщо пункт не погоджений або якщо він не визначений практикою, то продавець може обрати пункт у зазначеному місці призначення, який найкраще підходить для його цілей.
б) Договір страхування.
Немає зобов'язань.
А.4. Поставка.
Поставити товар у розпорядження покупця відповідно до пункту А.3. у погоджений день або строк.
А.5. Перехід ризиків.
Відповідно до положень пункту Б.5. нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до моменту, коли він поставлений згідно з пунктом А.4.
А.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень пункту Б.6.:
- на додаток до витрат, викликаних пунктом А.3а, нести всі витрати по товару, до моменту, коли він буде поставлений відповідно до пункту А.4.;
- сплатити витрати, пов'язані з митними формальностями, необхідними для вивозу, а також всі мита, податки або інші офіційні збори, виплачувані при вивозі, а в окремому випадку - для їх перевезення через треті країни перед поставкою відповідно до пункту А.4.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про відправлення, а також надати будь-яке інше повідомлення, потрібне для того, щоб дати можливість покупцю вжити заходів, які звичайно потрібні для прийняття товару.
А.8. Доказ поставки-транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Надати покупцю за рахунок продавця де лівері-ордер (або) звичайний транспортний документ (наприклад, транспортна накладна, що передається; морський подорожній лист, що не передається; документ для транспортування по внутрішньому водному шляху; повітряний подорожній лист; залізнична транспортна накладна; автомобільна транспортна накладна або комплексний транспортний документ), який може бути потрібний покупцю для прийняття поставки товару.
Якщо продавець і покупець погодилися використовувати електронний зв'язок у відносинах між собою, то звичайний транспортний документ може бути замінений еквівалентним повідомленням ЕІО.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, що викликаються перевіркою товару (наприклад, перевірка якості вимірювання, зважування, підрахунок), які необхідні для цілей поставки товару відповідно до пункту А.4.
Забезпечити за свій рахунок упакування (за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі звичайно прийнято відправляти без упаковки товар, що є предметом договору), потрібне для поставки товару. Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інші зобов'язання.
На прохання покупця, уповні посприяти йому на його ризик і за його рахунок в отриманні документів або еквівалентних електронних повідомлень (крім згаданих у пункті А.8.), що видаються в країні поставки або передані в цю країну й (або) в країні походження товару, які можуть бути потрібними покупцю для вивозу товару.
На прохання покупця надати останню потрібну інформацію з приводу одержання страховки.[7]
Б.

 
 

Цікаве

Загрузка...