WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність - Курсова робота

Зовнішньоекономічна діяльність - Курсова робота

оперативної і фінансової звітності закордонних фірм, що дозволяє виявити тенденції їхнього розвитку, оцінити економічні і фінансові можливості, науково-технічний рівень продукції, що випускається ними,конкурентоспроможність.
Пошук необхідної інформації про ринки, ціни, клієнтів, товари - це складна задача. Інформація є своєрідним ресурсом, а її джерела знаходяться в місцях збереження і у формах збереження.
Місце збереження - державні органи, торгово-промислові палати, науково-дослідні інститути, навчальні інститути, бюро, банки, біржі, дипломатичні і торгові представництва, виставки, ярмарки. [2]
Джерелами поширення і збереження інформації є доповіді, інформаційні записи, книжки, рекламні видання, довідники, телебачення, радіо, комп'ютерні мережі, каталоги і т.п.
2. Організаційний етап.
2.1. Встановлення контакту з обраним партнером.
Після вибору іноземного контрагента, необхідно встановити з ним контакт, тобто провести роботу з підготовки до укладання угоди. Ця робота для експортера істотно відрізняється від аналогічного процесу для імпортера, тому вони будуть розглянуті окремо.
Процедура підготовки експортної угоди.
У процесі підготовки експортної угоди продавець може використовувати різні способи встановлення контактів з потенційними покупцями:
- направити пропозицію (оферту) безпосередньо одному чи декільком можливим іноземним покупцям;
- прийняти і підтвердити замовлення покупця;
- направити покупцю пропозицію у відповідь на його запитання із указівкою конкретних умов майбутнього контракту чи проформою контракту;
- прийняти участь в торгах;
- прийняти участь у виставках і ярмарках;
- зробити рекламне оголошення в засобах масової інформації, каталогах, проспектах і т.д.
Процедура підготовки імпортної угоди.
У процесі підготовки імпортної угоди покупець може використовувати такі способи встановлення контактів з потенційним продавцем - експортером:
- направити відомому продавцю замовлення;
- направити запит підприємству, що виробляє потрібні товари;
- направити експортеру безумовний акцепт його твердої оферти чи контро ферти;
- направити потенційному експортеру комерційний лист про наміри вступити в переговори у відповідь на його пропозицію чи рекламу. [2]
Основні методи операцій з експорту й імпорту товарів
У міжнародній торговельній практиці використовуються два основні методи здійснення експортно-імпортних операцій, а саме: прямий (direct) експорт та імпорт, що передбачає постачання товарів промисловими підприємствами безпосередньо іноземному споживачеві або закупівлю в нього відповідних товарів, і непрямий (indirect) експорт та імпорт, що припускає продаж і купівлю товарів через торговельних посередників.
Для сучасного етапу розвитку великого виробництва з величезною концентрацією і централізацією капіталу характерним є розширення прямого експорту й імпорту. Наприклад, у США нині 2/3 експорту промислових товарів здійснюється безпосередньо виробниками.
Прямий метод зовнішньоекономічних операцій застосовується:
- при продажу і закупівлі промислової сировини на основі довгострокових контрактів;
- у разі експорту дорогого і великогабаритного устаткування;
- у разі експорту стандартного устаткування через закордонні філії;
- при закупівлі сільськогосподарських товарів у фермерів;
- у разі продажу і закупівлі товарів державою.
Прямі зв'язки мають низку переваг: більш тісні контакти з контрагентом; краще знання кон'юнктури ринку; швидке пристосування своїх виробничих потужностей до потреб покупця.
Проте і непрямий експорт та імпорт продовжують зберігати своє значення. За деякими оцінками, з допомогою торговельних посередників у світовий товарообіг залучається біля 50 % загального обсягу товарів. Цей метод застосовується:
- у разі збуту стандартного промислового устаткування;
- у разі збуту споживчих товарів;
- при реалізації другорядної продукції;
- на окремих важкодоступних і маловідомих ринках;
- при просуванні нових товарів;
- у разі відсутності власної збутової мережі.
- за умови, що торгівля монополізована значними торговельно-посередницькими фірмами.
У непрямого методу експортно-імпортних операцій також є свої переваги:
великий досвід, власна мережа обслуговування, гарні зв'язки, знання ринку й кон'юнктури.[3]
РОЗДІЛ 2.
ХАРАКТЕРИСТИКА ТзОВ "Едем"
Згідно з Законом України "Про зовнішньоекономічну діяльність" від 16.04.1991р. ТзОВ "Едем" як юридична особа є суб'єктом ЗЕД і може самостійно у визначеною законодавством межею здійснювати ЗЕД.
ТзОВ "Едем" здійснює такі види ЗЕД:
1. Експортує косметику.
2. Імпортує сировину і матеріали.
3. Здійснює інші види діяльності зазначені в установчих документах.
Асортимент продукції, що виготовляється ТзОВ "Едем":
1. Крем (в асортименті).
2. Шампунь (для різних типів волосся).
3. Мило (в асортименті).
Поняття товариства з обмеженою відповідальністю.
Товариство з обмеженою відповідальністю - це товариство, що являє собою юридичну особу. Його компаньйони своїми основними внесками беруть участь в основному капіталі товариства. Як правило, ТзОВ засновують не менше двох компаньйонів. Є й ТзОВ лише з одним учасником. Перевага ТзОВ полягає у тому, що одноосібне ведення справ дає змогу обмежувати відповідальність товариства.
Так само, як і АТ, ТзОВ має занесений до торгового реєстру основний капітал, який у товариства з обмеженою відповідальністю повинен становити не менше 50 тис. євро. Участь у ділі полягає в участі компаньйона в основному капіталі.
Основний внесок - це вартість необхідного майнового вкладу. Основний внесок повинен становити не менше 500 євро. Його розмір для окремих компаньйонів може бути різний.
Заснування ТзОВ відбувається шляхом укладання засвідченого нотаріусом товаристського договору (статуту) й занесення товариства до Торгового реєстру. Фірму (назву) можна вибрати довільно, однак вона має містити приписку "З обмеженою відповідальністю".
Особливою формою ТзОВ є так зване ТзОВ і Ко. КТ. Це - командитне товариство, до якого ТзОВ входить як повний компаньйон. Командитистами в такому разі є, як правило, учасники ТзОВ. Тепер ТзОВ і Ко. Кт відіграють у ФРН лише незначну роли. До цієї форми підприємства і минулому вдавалися переважно з податкових міркувань.
Засновники, учасники та порядок створення товариства з обмеженою відповідальністю.
Засновниками та учасниками товариства з обмеженою відповідальністю є фізичні та юридичні особи, які згідно зі ст. 2 "Закону України "Про підприємництво" та іншими законодавчими атами можуть бути суб'єктами підприємницької діяльності.
У товаристві з обмеженою відповідальністю (ФРН- Gesellschaft mit Geschrahkter

 
 

Цікаве

Загрузка...