WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → 1.Міжнародні валютно-кредитні організації. 2.Міжнародний туризм - Контрольна робота

1.Міжнародні валютно-кредитні організації. 2.Міжнародний туризм - Контрольна робота

Сучасна банківська мережа.
3. Добрі налагоджена структура телекомунікацій
4. Спрощена процедура створення оффшорных компаній (10 днів)
5. Забезпечувана державою повна конфіденційність у всіх питаннях, що стосуються засновників компаній і банківських рахунків.
Ізраїль
Регіон у цілому 1. Ріст паломницького туризму.
2. Наявність широкого спектра оздоровчих центрів.
3. Тур по чотирьох морях.
4. Наявність молодіжних таборів.
5. Ріст ділових зв'язків.
1. Розвита інфраструктура туризму.
2. Високий рівень обслуговування.
3. Комфортний клімат.
4. Велика тривалість туристського сезону.
5. Сполучення відпочинку в морячи з оглядом визначних пам'яток.
Азіатський регіон
Об'єднані Арабські Емірати 1. Низькі ціни на електроніку і бутову техніку гарної якості.
2. Високий рівень сервісу.
3. Мінімальні податки. Практика системи "TAX FREE".
4. Великий досвід каргоперевозок.
5. Спрощена система візового режиму.
Регіон у цілому 1. Екзотична природа і культура.
2. Політична стабільність.
3. Зручний транзитний шлях для туристів, що летять в Австралію й Океанію.
4. Головний напрямок "пляжного" відпочинку узимку.
2.3. Організація і техніка виконання операцій міжнародного туризму.
Основні учасники операцій міжнародного туризму і система взаємин.
Здійснення міжнародних туристичних операцій припускає визначені відносини між туристами - споживачами туристичних послуг і туристичних фірм - їхніми виробниками і реализаторами, а також відносини останніх з різними організаціями(банками, транспортними і страховими компаніями і т.п.), що забезпечують виконання цього виду міжнародних послуг.
Система відносин цих головних суб'єктів міжнародного туристичного бізнесу представлена на схемі
Суб'єкти операцій міжнародного туризму
турист
посольства, консульства турагент банки
страхові компанії туроператор державні органи
транспортні компанії закордонні партнери
Робота туристичних фірм із туристами містить у собі:
- пропозиція чи туристу групі туристів визначеного набору туристическо-экскурсионных послуг;
- одержання від клієнта коштів за путівку (тур);
- перерахування коштів визначеним організаціям за розміщення, проживання, екскурсійне обслуговування.
Договірні відносини туриста і туристичної фірми складаються як відносини покупця (замовника) і продавця (виконавця). При цьому варто підкреслити особливий характер "продукт", що здобувається в туристичної фірми. Вступаючи з нею в договірні відносини, турист розраховує одержати в залишковому підсумку необхідний йому набір послуг. Фірма ж надає йому, як правило, ще не самі послуги. а права (гарантії) одержання у визначений година, у визначеному місці послуг, безпосередньо здійснюваних іншими фірмами, що не мають прямих договірних відносин з даним туристом, алі складаються в договірних відносинах з направляючою туристичною фірмою. Турист здобуває також і гарантії надання визначених видів послуг і самою направляючою фірмою. Сукупність цих прав відображається в путівці, що є кінцевим "продуктом" діяльності туристичної фірми і відповідно предметом її реалізації.
Туроператорская діяльність - це діяльність по формуванню, просуванню і реалізації туристичного продукті, здійснювана на підставі ліцензії юридичною чи особою індивідуальним підприємцем (туроператором).
Турагентская діяльність - діяльність по просуванню і реалізації туристичного продукті, здійснювана на підставі ліцензії юридична чи особа індивідуальним підприємцем (турагентом).
Взаємини між туроператором і туристом найчастіше будуються на підставі агентського договору про надання першим іншому права на реалізацію туристичного продукту, сформованого туроператором.
Саме тому при організації турів туристичні фірми співробітничають зі страховими компаніями. Страховий внесок входити у вартість путівки. Його величина залежить від тарифу. Існують чотири різновиди тарифів, що ґрунтуються на:
- умовах посольств, що можуть визначити мінімальну величину страхової суми, наприклад, для Західної Європи це приблизно 30 доларів США;
- терміну поїздки;
- кількості людин у групі (можливі знижки від 5 до 20%);
- віці (старше 60 років страхова торба може бути збільшена в два рази).
На сьогоднішній день існують дві форми страхового обслуговування туристів.
1. Компенсаційна.
Передбачає оплату самим мандрівником усіх медичних витрат і відшкодування їх лише після повернення на батьківщину, що, як правило, незручно, тому що змушує туриста мати при собі значний грошовий запас на цей випадок.
1.1. Програма страхування багажу.
Торба страхового ліміту близько 2000 доларів. Вона виплачується по пред'явленні документів, що підтверджують, що багаж був загублений чи ушкоджений під чи година збереження транспортування. Це найбільш розповсюджений вид страхування, тому що тариф страхування багажу складає близько 50 центів у день.
2. Сервісна.
2.1. Страхування медичних витрат.
2.2. Юридичний і інформаційний ассистанс - забезпечення правової підтримки мандрівникам у випадку адміністративних чи цивільних порушень, а також гарантія одержання необхідної інформації про найбільш зручні маршрути.
2.3. Страхування від нещасливого випадку.
2.4. Програма страхування цивільної відповідальності за нанесення збитку майну третіх облич, нанесених туристом у результаті "ненавмисних дій".
Страховий поліс - обов'язковий документ при турпоездке. Більшість країн світу не видає візи без наявності спеціального страхового поліса. До них відносяться більшість розвитих країн: Австрія, Бельгія, Німеччина, Голландія, Данія, Іспанія, Норвегія, Франція, Швейцарія, Швеція, США.
Страховий поліс як документ, що гарантує оплату необхідного медичного обслуговування при настанні страхового випадку, обов'язково містить номер телефону фірми-партнера, по якому можна звернеться по допомогу, інформацію про страхувальника, страховика, умови, вартості страховки і звільнення від (відповідальності) зобов'язань компанії у випадку війни, ядерних вибухів, дорожніх аварій, хронічних захворювань і т.д.
Туристична фірма пересилає постачальнику запитий і гарантійний лист із термінами поїздки, найменуванням країни призначення, засобів пересування, що приймає фірми, кількістю туристів поіменно з указівкою номера паспорта і віку.
Подібним чином оформляються і візи.
Існує кілька видів віз у залежності від цілей поїздки - туристичні, візи за приватним запрошенням, візи за діловим

 
 

Цікаве

Загрузка...