WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Характеристика ЗЕД ВАТ “Стиль” - Курсова робота

Характеристика ЗЕД ВАТ “Стиль” - Курсова робота

від страхового товариства і надати покупцеві страховий поліс або інше свідоцтво обсягу страхової відповідальності.
Страхування має бути проведене у страхувальників або в страхових компаніях, що мають добру репутацію, і (за неможливості дійти згоди про протилежне) відповідати мінімальному покриттю "Застережень про страхування вантажів Об'єднання лондонських страхувачів" або будь-якому іншому подібному збірник}1 умов. Тривалість страхового покриття повинна відповідати пунктам Б.5 і Б.4. На вимогу покупця продавець повинен забезпечити страхування за рахунок покупця на випадок війни, страйків, заколотів і масових порушень громадського порядку. Мінімальне страхування має покривати зазначену в договорі ціну плюс 10% (тобто 110%) і повинно бути обумовлене у валюті договору.
А.4. Поставки.
Поставити товари на борт судна в порту відвантаження в погоджений день або строк.
А.5. Перехід ризиків.
Відповідно до положень пункту Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до того моменту, коли він перейде через поручні судна в порту відвантаження.
А.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень пункту Б.6:
- нести всі витрати по товару до того час)', поки він не буде доставлений згідно з пунктом А.4, а також витрати по фрахту й всі інші витрати, викликані пунктом А.З, в тому числі вартість
4 навантаження товару на борт і будь-які збори по розвантаженню в порту розвантаження, які можуть стягуватися судноплавними лініями при укладанні договору перевезення;
- сплатити всі витрати, пов'язані з митними формальностями, потрібними для вивозу, а також усі мита, податки та інші офіційні збори, виплачувані при вивозі.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про те, що товар поставлений на борт судна, а також надати будь-яке інше повідомлення, необхідне для того, щоб дати можливість покупцю вжити заходів, які звичайно потрібні для прийняття товару.
А.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
За свій рахунок, якщо не застережене інше, надати покупцю без затримки звичайний транспортний документ для погодженого порту призначення.
Цей документ (наприклад, транспортна накладна, що передається; морський дорожній лист, що не передається; або документ для транспортування внутрішнім водним шляхом) повинен охоплювати товар за договором, бути датований у межах строк); погодженого для відвантаження, дозволяти покупцю зажадати товар у перевізника в місці призначення й, якщо не застережене інше, дозволяти покупцю продавати товар у дорозі шляхом передачі документа наступному покупцю (транспортна накладна, що передається) або шляхом повідомлення перевізника.
Якщо такий транспортний документ виданий у кількох примірниках, то покупцю повинні бути подані всі примірники. Якщо транспортний документ містить у собі посилання на чартер-партію, то продавець повинен також надати примірник останнього документа.
Якщо продавець і покупець погодилися використовувати електронний зв'язок у відносинах між собою, то документ, зазначений у попередніх абзацах, може бути заміненим еквівалентним повідомленням ЕОІ.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
Нести витрати, викликані перевіркою товару (наприклад, перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), необхідні для того, щоб поставити товар відповідно до пункту А.4.
За свій рахунок забезпечити упаковку (за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі звичайно прийнято відправляти товар, що є предметом договору, без упаковки), що потрібна для перевезення товару. Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інші зобов'язання.
На прохання покупця, на його ризик і за його рахунок, уповні посприяти йому в одержанні документів або еквівалентних електронних повідомлень (крім згаданих у пункті А.8), виданих у країні відвантаження або переданих у цю країну й(або) в країні походження товару, які можуть бути потрібними покупцю для ввозу товару й за необхідності - для транзитного перевезення через треті країни.
Б. Покупець зобов'язаний
Б.І. Сплата ціни.
Сплатити ціну, передбачену в договорі купівлі-продажу.
Б.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку імпортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності по ввозу товару, а в необхідному випадку - для транзитного перевезення через треті країни.
Б.З. Договір перевезення.
Немає зобов'язань.
Б.4. Прийняття поставки.
Прийняти поставку товару після того, як він був поставлений у відповідності з пунктом А.4, й одержати йоговід перевізника в погодженому порту призначення.
Б.5. Перехід ризиків.
Нести всі ризики загибелі або пошкодження товару від моменту фактичного переходу через поручні судна в погодженому порту відвантаження.
Якщо покупець не може надати повідомлення відповідно до пункту Б.7. то він повинен нести всі ризики загибелі або пошкодження товару, починаючи з погодженої дати або дати закінчення застереженого строку, призначеного для відвантаження, але за умови, що товар був придбаний належним чином за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначеним як такий, що є предметом даного договору.
Б.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень А.З нести всі витрати по товару з моменту, коли він поставленні згідно з пунктом А.4 і, якщо такі витрати не були включені у фрахт, нести всі витрати і збори ш товару, що знаходиться у дорозі, до його прибуття в порт призначення, а також витрати по розвантаженню, включаючи оплат)' за користування ліхтерами і розміщення товару на пристані.
Якщо покупець не зможе надати повідомлення відповідно до пункту Б.7, то він має нести викликані цим додаткові витрати затовар, починаючи з погодженої дати або дати закінчена застереженого строку, призначеного для відвантаження, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений я такий, що є предметом даного договору.
Сплатити всі мита, податки та інші офіційні збори, а також витрати по виконанню митних формальностей, сплачувані при ввозі товару і в разі потреби - для їхнього транзитного перевезення через треті країни.
Б.7. Повідомлення продавця.
У випадку, якщо покупець має право визначити час відвантаження товару і(або) порт призначення, він повинен завчасно повідомити продавця про це.
Б.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Прийняти транспортний документ згідно з пунктом А.8, якщо він відповідає договору.
Б.9. Перевірка товару.
Сплатити, якщо не застережене інше, витрати по перед відвантажувальній перевірці, за винятком тих випадків, коли цього вимагають власті країни експорту.
Б.10. Інші зобов'язання.
Сплатити всі витрати І збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних електронних повідомлень, згаданих у пункті А. 10, і відшкодувати всі витрати і збори, понесені продавцем при наданні допомоги у відповідності з цим пунктом.
Надати продавцю на його прохання потрібну інформацію з приводу одержання страховки.
Згідно проекту контракту валютою ціни та валютою платежу буде євро. Формою розрахунку є акредитив.
Акредитив - це угода між банком та клієнтом відповідно до якої банк, що відкриває акредитив

 
 

Цікаве

Загрузка...